Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije hejt nego činjenica :D

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

pričaj mi još o tome, baš me zanima

topic uffff ne ispavan sam totalno.. :(

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

kili psiho-sociolog.

inače, danas sam bio u 2 ispostave EDB-a, prijavljivao priključak za vikendicu i u oba slučaja isti prizor, u jednoj kancelariji bleji 5 osoba, 4 piju kafu, jedna osoba kao nešto radi.

koja tuga :(

laku noć i tako te fore.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

A kako se cita gorepomenuti disk?

A je l' bitno sto je citac pun pokretnih delova?

EDIT: Ah cisto posto Mohiju (standardno) nije jasna poenta posta, a i da uputim Spuu odgovor. Smorio si coveka pametovanjem "kako je to disk, kad nema pokretne delove" - koga jebeno boli uvo? Disk je ono sto trazim drugaru kad mi treba neka igra, program bilo sta - svejedno je da li mislim na TVRDI disk, KOMPAKT disk ili bilo koji drugi DATA STORAGE DEVICE. E da, je l' imas USB da prebacim nesto? Aj sad me hejtuj posto nisam rekao usb flash drive.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

jebite se svi vi koji sad spavate

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

A je l' bitno sto je citac pun pokretnih delova?

EDIT: Ah cisto posto Mohiju (standardno) nije jasna poenta posta, a i da uputim Spuu odgovor. Smorio si coveka pametovanjem "kako je to disk, kad nema pokretne delove" - koga jebeno boli uvo? Disk je ono sto trazim drugaru kad mi treba neka igra, program bilo sta - svejedno je da li mislim na TVRDI disk, KOMPAKT disk ili bilo koji drugi DATA STORAGE DEVICE. E da, je l' imas USB da prebacim nesto? Aj sad me hejtuj posto nisam rekao usb flash drive.

Meni je apslutno jasna poenta posta koja je retardirana jer je sama sustina ssda da nije disk i da nema glave/lasera koji ga cita. To sto si ti u svakodnevnom seljackom govoru poistovetio DISK sa svim mogucim nacinima cuvanja podataka je tvoj i samo tvoj problem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da se kod CD-a ne gleda da li ima pokretne ili nepokretne delove, nego sam oblik... KOJI JE OBLIK DISKA!!!111

NE - to je samo u tvom seljackom govoru! Mohi je lepo rekao, a kao sto znamo on nikad do sad nije pogresio - oznaka "disk" ima veze samo sa cinjenicom da su u pitanju mediji koji se citaju po principu gramofonske ploce (da Mohi znam da glava ne dodiruje povrsinu - odjebi). A oblik... pa nema to veze Lex. Nikakve!

Link to comment
Share on other sites

solid state drive as opposed to liquid state drive

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

NE - to je samo u tvom seljackom govoru! Mohi je lepo rekao, a kao sto znamo on nikad do sad nije pogresio - oznaka "disk" ima veze samo sa cinjenicom da su u pitanju mediji koji se citaju po principu gramofonske ploce (da Mohi znam da glava ne dodiruje povrsinu - odjebi). A oblik... pa nema to veze Lex. Nikakve!

Ne verujem ti!

solid state drive as opposed to liquid state drive

Solid Snake Drive!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...