Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovatno bi s ovim trebalo da se prebacim na UPT, al tamo je baš mračno ovih dana.

ove moronske odluke o radnom vremenu kafića političari donose iz čistog populizma, zato što su penzioneri i slični kojima smeta buka najredovniji glasači. (ako bi našli način da zakonom zabrane promaju, sabili bi izbore na hard.) da je malo više mladog sveta zainteresovano za izbore i politiku (minimalno), ne bi ovo mogli da rade. prema tome, donekle smo sami krivi.

ali dobro ima i dobrih strana ova vest :]

kojih, majke ti? ajde jednom u svom forumskom životu nemoj biti lobanjetina.

Link to comment
Share on other sites

To sto ljudi nisu zainteresovani je samo zato sto nema nikog interesantnog...

Otiso juce posle posla na adu sa sve rozle kosuljicom :)

bas je bilo lepo...skoro da nije bilo zive duse...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Odličan stav. Ne čisti govna, da neko slučajno ne bi tebe počistio.

Svi ćutite i smrdite i to je to.

Bravo!

hm, kontam da me nisi shvatio. obrati paznju na "na kojoj mislis da si" deo. naravno, ne kazem da je kili retard, ali se u ovom slycaju poneo retardiranije od ljudi koje kritikuje. tako da, on krenuo da vileni, ja mu skrenuo paznju. a kad bude video i korigovao balvane u svom oku i imao apsolutnu percepciju, onda nek cisti retarde bez greske, pa nek i mene pocisti, znacu da sam retard.

kojih, majke ti? ajde jednom u svom forumskom životu nemoj biti lobanjetina.

moj vokmen je pod jastukom zaludjujem se muzikom [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da će ovo baš biti vrlo uspešno u praksi, ali dobro ima i dobrih strana ova vest :]

Pod 1, nema ni jednu dobru stranu.

Pod 2, ovo je odavno uvedeno u ns i jako se primenjuje i postuje u praksi i jako je ogavno, dosadno i nervira. Postuje se u 99% radnji, tj do sad sam samo jednu gde nocu radi neki pijani lik pa i dalje prodaje alkohol. Toliko puta sam se samo ispalio kad sam isao da kupim. Prokleti zakon.

Nepodnosljivo te boli zub, a nalazis se u svajcarskoj... Ima li sta gore... :(

Edited by milutin_mica
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek kupovao pivo bez problema posle 23h svuda od kad se primenjuje ta glupa odluka, samo mi kazu da ga zastekam malo kad izlazim i to je to,

tako da, opustite se...

kad vide da si na bajsu i da si narkoman. od mene misle da sam inspektor jer sam lep i mirisem!

Link to comment
Share on other sites

Bemumiša, sinoć sam bio relativno trezan kad sam doš'o kući, a sad ne mogu da saberem glavu od bolova, prokleti Čiča mi uvek sjebe panj.

Inače, u zadnjih nedelju dana sam upoznao gomilu rodbine po gradu, moj deda sa ćaletove strane ima 4 brata i sestru i svi oni imaju gomilu dece koja opet imaju gomilu dece koja su mojih godina. I tek od skora sam počeo da upoznajem sve te ljude, jer su babe i dede u svadji godinama, pa se ni mi zbog njih nismo znali :(

A to mi je familija drugog kolena, svi mi imamo zajedničkog pradedu. Dok recimo sa kevine strane, po Makedoniji znam gotovo svu rodbinu i stalno sam putovao kod njih i u kontaktu smo, a ovi što su mi pred nosom bili, upoznajem ih u 23. godini života.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ćale ti je som što nije odradio to upoznavanje sa rodbinom kad si imao 15-16, do sada si mogao da sprcaš drugo-treće koleno, a zamisli taj horor :(

Link to comment
Share on other sites

Najgore je što sam neke od njih znao, jedna od njih je jako lepa riba, ortakinja bivše ribe koja mi je uvek delovala privlačno. Sve je krenulo pre desetak dana kada se ortak smuvao sa ribom koja se preziva Savić i sedimo tako svi đuture u kafani i krenemo bezveze tu priču kao ''hehe hihi možda smo familija'' i onda povežemo da su moj i njen deda zapravo rodjena braća icon_smile_shock.gif

I od tog trenutka rešimo ja i ona da iscimamo svoje dede da nam ispričaju sve detaljno koga i šta imamo i ispostavilo se da imam jedno 15oro braće i sestara drugog kolena po Jagodini samo sa strane tog dede, od toga njih četvoro poznajem od ranije, a ovu ribu i njenu sestru sam sad upoznao, još neke ovih dana, dok ostale ne znam, ali ko zna da ih nisam viđao pre, a da pojma nisam imao ko su i šta su.

Edited by Романтична.Пијана.Свиња

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...