Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije Kreki...on bi pisao latinskim, a u signi bi imao indeks...:tf:

edit:ulete vitjko :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Izvini Neo, ali vredjanje, širenje mržnje, nabedjenost, prepotentnost, zajedljivost, zlonamernost i ostale karakteristike koje svakodnevno ispoljavaš i nisu baš nešto čime se ''civilizovani ljudi'' ponose.

BTYhn.gif

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da si prihvatio da si Čapketard, prvi korak je prihvatanje.

Tako je, izbaci to iz sebe! Možeš ti to Vićo!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

види, Вићо, ни ја не мислим да је Калавера најбистрији поток у овој шуми, али брате искулирај.

поготово ми није јасно зашто хејтујеш Чабкета, дечко је добрица, можда и превише за своје добро, погледај му само ник...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Viktor, ni mene nije voleo pre 2-3 godine ali eto sada smo čak i fejsbuk drugari! :DD

Samo ga iskulirajte 2-3 godine i to je to! :D

edit: in other news, dobio sam jos tableta protiv alergija i otežanog disanja, a danas dobijam i onu pumpicu... FAKING YEA \o/

U teretanu ne mogu vise ici, a 15 minuta trčanja bi rezultiralo mojim umiranjem. YEA \O/

Edited by mali_buda
Link to comment
Share on other sites

Lik je na pričajte upravo rekao "srećan Đurđovdan", dok god ima takvih umbolnih kretena i država će nam biti u kurcu.

Ustvari neću da ulepšavam.

Sve si što ne valja u ovoj državi.

Oh, evo, ignorisaću te samo zato što si mi ti tako rekao!

Paljba bre, retarde maloumni.

Čapketarde i ti možeš da se priključiš slobodno.

Drago mi je da si prihvatio da si Čapketard, prvi korak je prihvatanje.

To možeš svoje ukućane da pitaš.

Mi, civilizovani ljudi...

Mi, civilizovani ljudi...

Mi, civilizovani ljudi...

Mi, civilizovani ljudi...

Mračni dani RUR-a kad je ovakav "civilizovani čovek" neki admin :( i posle

dok god ima takvih umbolnih kretenai država će nam biti u kurcu.

Pa šta reći... A pritom da je bilo ko ovako nešto napisao dobio bi najmanje 6 meseci ban.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Ok, i?

Pa ne znam šta da ti kažem pošto ja nisam na tvom nivou diskusije jer sam glupi paor :(

Samo izvlačim neke tvoje civilizacijske momente, možda zapravo i nešto naučim od njih, kao npr. kako da ne budem isfrustriran.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

iiii eto mene posle milion godina...krečili smo pre mesec dana i od tad mi nije uključen komp... pa dok sam kupila sto za kompujter, za koji se ispostavilo da je premali...

žasu

večeras petak...oujea... :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

facepalm.gif

http://www.mondo.rs/s205270/Info/Hronika_i_Drustvo/Muftiji_na_tablicama_pise_Mufty.html

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...