Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad si nub i l2p, idi na Kneza Miloša, na kružni tok (Topčiderska zvezda), dole na raskrsnicu, pravo pored Hajdučke, skreneš levo na vrhu (kod staze) i kada izađeš na glavi put spičiš levo (RTS Košutnjak beše?) i pravo izlaziš na Vidikovac. Nema Sajma, nema semafora, nema gužve, a još voziš kroz prirodu!

http://goo.gl/peWas

Ma nisam ni išao pored sajma, što je najcrnje. Mogao sam i ovako kako si pojasnio, ali sam ja zapravo išao Autokomanda pa desno kod Gemaxa pa tamo onim uličicama do Lisičijeg, pa sam se onda zapravo zeznuo, trebalo je iz Pere Velimirovića desno pa da izađem na Hajdučku, nego sam išao levo na onaj nadvožnjak, pa pored osnovne škole Nikola Tesla pa gore izašao na raskrsnicu kod Ceraka (Meka) i onda išao desno i došao do Vidikovca :)

Ali ću probati ovaj tvoj način kad me opet put nanese tamo :)

Link to comment
Share on other sites

Au... Ti si se baš navozao bez potrebe :D

Ovo je inače najbolji put za centar - ovaj kraj grada kada je na, da ih tako nazovem, saobraćajnicama gužva.

Fora je u tome što nisam tačno znao gde idem, ali da sam išao naokolo, jesam :))

enivejz, ovo me je nasmejalo:

Since he crashed down from Krypton 1938, Superman has been as American as apple pie. With the wind rippling over his red and blue costume as he flew through the air, through comic books, TV shows and movies, the Man of Steel has served as a prime representation of all things to which America aspires.

Now, in a time of great international turmoil, Superman is giving up his national identity.

In "Action Comics #900," Superman will renounce his American citizenship, rejecting the international notion that his actions are part of US policy. The shift comes after a personal visit to Iran in support of protestors leads President Ahmadinejad to believe America was declaring war against the government in Tehran.

By rejecting his citizenship, Superman will now work on a grander international scale, because, as he says, "truth, justice and the American way... it's not enough anymore"

Whether this impacts the upcoming Superman franchise reboot film "Man of Steel," remains to be seen, but it will most certainly take the legendary hero in a new direction.

brate :)

Link to comment
Share on other sites

nisam skoro bio ovako umoran

prvo p90x legs&back, pa 40ak kilometara na bajsu, i to sve na činiji muslija od jutros.

Ja bio u meku na doručku, nije loše zapravo!

ja sam probao jesenas i bilo je govno :(

Link to comment
Share on other sites

e pa ovo je valjda (možda?) neki novi doručak ... pošto je priča startovala tek pre nekih mesec dana max? ono, preurede čitav mek u tom periodu, ništa drugo ne možeš da dobiješ sem tog doručka itd.

šta znam, čak je i ona kajgana ok :)

Link to comment
Share on other sites

Ovom izjavom i zvanicno si ozenjen :)

Prosao sam ja taj nivo na hard :tf:

pobacao jaja...nisam imao nikog zivog na groblju :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nemanja, mozda si ti zavrsio prava, ali ja sam pocasni diplomac starfleet akademije!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...