Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozemo...

blue ray, big screen...

mozda je bolje Dinu...ahahhhahahaha :D

Hahah moze imam 720p verziju. Kad sam dosao na bezaniju prvo sto sam pustio na plazmi je dina. U trenutku kad irulan kaze :"Know then that it is year...", iz kupatila se zaculo :"pobogu ne vise"

Tako da ako cemo da pravimo boyz night, moze dina

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hahah moze imam 720p verziju. Kad sam dosao na bezaniju prvo sto sam pustio na plazmi je dina. U trenutku kad irulan kaze :"Know then that it is year...", iz kupatila se zaculo :"pobogu ne vise"

Tako da ako cemo da pravimo boyz night, moze dina

Meni si rekao da si prvo pustio nešto drugo :tf:

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

COKO KRALJU POKISLOG ROSTILJA!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa prvaka, zadovoljan sam, vrlo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^^ Taj rad, mada kod nas nije padala kiša sve do 2-3 ujutru, a i tad je bio neki kratki talas, tako da smo i juče i danas sve pekli na otvorenom.

U ostalim vestima, malopre me zove ona riba sa kojom sam mislio da je gotova priča da idemo na pivo kao, šta li se vrzma po tim ženskim glavama da mi je znati. U fazonu ''e pa gde si ti nema te'', a ja u sebi lol ženo odgonila si me kulturno, nije da hoću da budemo drugari sad, ali sam ipak prihvatio poziv na pivo. icon_smile_big.gif

Stvarno je nepisano pravilo da čim pokažeš manjak poklanjanja pažnje, odma raste interesovanje sa ženske strane.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^^ Taj rad, mada kod nas nije padala kiša sve do 2-3 ujutru, a i tad je bio neki kratki talas, tako da smo i juče i danas sve pekli na otvorenom.

U ostalim vestima, malopre me zove ona riba sa kojom sam mislio da je gotova priča da idemo na pivo kao, šta li se vrzma po tim ženskim glavama da mi je znati. U fazonu ''e pa gde si ti nema te'', a ja u sebi lol ženo odgonila si me kulturno, nije da hoću da budemo drugari sad, ali sam ipak prihvatio poziv na pivo. icon_smile_big.gif

Stvarno je nepisano pravilo da čim pokažeš manjak poklanjanja pažnje, odma raste interesovanje sa ženske strane.

Žene su misteriozna bića i treba biti ultrazao prema njima kad rade stvari koje muškarci ne razumeju da bi ih odučili. Poslušaj ti moj savet, lepo ti njoj pljuni u pivo, u 90% slučajeva se nećeš pokajati, ili zakasni pola sata pa joj reci "Jebote jedva stigoh, čekao sam te ispred dragstora 20 minuta".

Link to comment
Share on other sites

a pošto se abohac više puta pokazao kao glas razuma na forumu, moj savet ti je da ga poslušaš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je nepisano pravilo da čim pokažeš manjak poklanjanja pažnje, odma raste interesovanje sa ženske strane.

a sad si joj pokazao da si i dalje onaj lik sto se lozi na nju i daje joj +5 na all stats sve dok se lozi na nju, a ne kara je :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa znam ja to Dulio, al šta ja da radim kad sam takav, pun mi je kurac tih igrarija, ja sam prost čovek po tom pitanju. Igram na kartu šarma, harzime i duhovitosti, a te ljubavne igre ostavljam ženama da ih igraju i likovima kojima to ide prirodno :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa znam ja to Dulio, al šta ja da radim kad sam takav, pun mi je kurac tih igrarija, ja sam prost čovek po tom pitanju. Igram na kartu šarma, harzime i duhovitosti, a te ljubavne igre ostavljam ženama da ih igraju i likovima kojima to ide prirodno :)

nijednom liku to ne ide prirodno, vise je fazon 'adapt or die' - e, tu nekom liku ide lakse, a nekom teze:) znas ono kad je drvece pocelo da raste sve vise i vise da ga ne bi brstile zivotinje, pa je zirafama poceo da raste vrat? e, ovo je to, moras da porastes vrat, inace ce te zajebati prirodna selekcija:) znam sta pricam, ja imam jos gori cpu po tom pitanju, al cuti i treniraj. sto pre shvatis da nema nista od onog 'svemir ce se potruditi da nagradi moje kvalitete razumnom zenkom jer sam ja zapravo kul lik koji nece da igra igrice', to bolje po tebe.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...