Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

faks sranje, ribe sranje, ljubav sranje, zivot sranje. Dobrodosao nazad u Srbiju. :\

Nešto me strašno podsetilo na ovo

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

U redu druze. :)

edit: Je l' ti tako mrzis svakoga ko ne misli kao ti ili sta je u pitanju?

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

U redu druze. :)

edit: Je l' ti tako mrzis svakoga ko ne misli kao ti ili sta je u pitanju?

nije to mrznja, vise neki savet... eto, ti i tvoj drugar mislite da je bolje ziveti u Austriji u zatvoru, nego u Srbiji na slobodi, tako da sam samo dao savet, jos mozete i usput neki korisni prekrsaj da ucinite, npr. ubijete crnca :tf:

i to sve, samo zato sto mi je pun kurac ljudi koji tako misle, brate idi, ne bi bio ni prvi ni poslednji

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

i to sve, samo zato sto mi je pun kurac ljudi koji tako misle, brate idi, ne bi bio ni prvi ni poslednji

Ma jok, ostacu u Srbiji da sa zavrsenim fakultetom radim u trafici.

Salu na stranu, meni jednostavno nije dosta to sto mi Srbija nudi. Presudno mi je to sto cu za svoje znanje dobiti vise negde preko nego ovde, nista drugo.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Mikso država ne može da napreduje ako svi sa fakultetima idu u inostranstvo, dok ostali ostaju ovde.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Da bas cete misliti o srbiji dok sa 30 plus i faksom gledate kako je lokalni ex huligan i diler sa zatvorskim dosijeom postao direktor IT sektora u jednom ministarstvu. To znacajno osnazi krepkost i rodoljubive osjecaje!

LOL

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jao aj ne davite sa tim "ako vam se ne svidja idite", nikom se brate ne svidja i niko nije zadovoljan, pa ne idu svi i to je sasvim normalno i nema potrebe za tim trolovanjem. evo, ja ne bih otisao odavde osim ako nemam bas bas BAS mnogo bolju ponudu preko. iz prostog razloga sto sam nostalgicar i smorio bih se 'tamo negde', gde god to bilo. i evo, reci cu da nisam zadovoljan i reci cu da je napolju bolje (i te kako bolje za moju struku npr, vise nego za druge struke u proseku) i vi cete da mi kazete "pa idi". brate, imam svoje razloge jebo ga ja. jel vi ljudima na "jao sto bi jebo onu ribu" odgovarate sa "pa jebi"...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Poshto retko kupujem majice ne znam kako idu cene sada, al' mi se to ne chini ni malo jeftino. Kvalitet me zabrinjava takodje. Video sam par dukseva koji su mi se svideli u Adidasu. Chim sam ih probao sam se smorio, neverovatno su loshe izrade. Nikako ne vrede tih 6-7k. Konkretno, jedan od njih je onaj Firebird model, kad bih ga uporedio sa Kappinim duksem slichnog dizajna, dao bih mu 0/10!

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...