Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:))

pa navikao sam se vetj na nachin zhivota, mogu da kazhem da je lepo, snalazim se, imam lepu lokaciju (izmedju Kalenica i Hrama), nemam sad nekih vetjih zamerki.

a za posao, pa takoretji imam neku opciju, kako ti kazhesh preko veze, ali nije to ono preko veze - nemam pojma al me ugurali, nego lepo, na osnovu diplome, samo malo brzhe [:D]

Link to comment
Share on other sites

ahaha jebote kolko je nama srbima promenjena svest :)

Dakle primice te preko veze kad zavrsis faks, ali to nije veza???

Molim te, udri, uci, i ne pricaj takve stvari, iznerviraces nekoga iz bgd ko truli na birou

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

gle ga on!

pa ja to i kazhem, netju ja da geldam samo NEKAKO da zavrshim fax znajuci da me cheka posao tamo negde

i OPET vam kazhem, to jeste veza, ali nije klasichna veza, da ja nemam pojma nishta o chemu se radi, ali me neko tamo ubaci samo zbog poznanstva i ja u toku posla tek shvatim shta uopshte radim, 3 puta vam kazhem. Ne bezhim ja od toga da je to neki vid 'preko veze' ali ako ja zavrshim fax lepo i dobijem diplomu a, eto konkretno, moj otac ima firmu, pa normalno da tje da me zaposli kod njega, dalje sve shvatate....

Link to comment
Share on other sites

pa to, ja to 'preko veze' delim na dva dela : one koji nalaze posao preko poznanika a nemaju pojma shta tje da rade, nego eto znaju nekog ko mozhe da mu da posao i shto dane... i one koji se stvarno zalazhu da bi obezbedili sebi dobru budutjnost a pritom ako imaju da shto lakshe dodju do posla, tim bolje.

zato ne volim tako olako da kazhem 'preko veze' jer vetjina ljudi smatra to negativnim, shto i ja smatram ali samo jednim delom, kao shto sam naveo gore :)0

a sad, odo na matish, mora da se vezhba [|)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...