Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ lesko - nemoj da se ljutis sto mi se nije dopala osoba koja ce uskoro osvanuti u tvojoj signaturi :)

haha, nece nece, ne brini. :)

A ne ljutim se naravno, samo mi je cudno, jer stvarno sam ovde prvi put cuo da se nekom to ne svidja. A voleo bih i da razumem zasto? :)

lesko, koja je ono pesma na pocetku klipa?

Mislis ovo prvo sto otpeva? Nekoliko reci? -

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

elem, sinoć sam zabola adidas plavi dux na hipster žurci.. :)

ciganko prljava, gadiš mi se *pesmaTM

podsetila si me na jednu neverovatnu situaciju od sinoć. drgurarica i ja na rejvu, pivo na stolu, prilazi klinka neka, bez blama uzima nam jedno pivo i prolazi pored nas. Ja je lagano uhvatio za ruku (em sam u šoku i dalje, a inače sam nežan :D), ona se samo otrgne i ode dalje u tamu. mi se samo pogledali, i kao jebi ga, aj idemo po pivo... ovo mi se desilo u istom klubu kad mi je nestalo vino pre par nedelja, al tad bar nisam video lopova :) znači i dalje ne mogu da verujem da takvi cigani zaista postoje.

i da, jedan big up za sinija sina :*

Link to comment
Share on other sites

evo me u rimu, ljudi moji koliko ovde ima kineza i pakistanaca.. u ovom delu grada gde mi je hotel italijana sretnes tek ponekad.. ostalo sve rize, hindusi i pakistanci.. prodaju carape i kebab

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

neces ni videti italijana , sve u svemu hrani se samo kod pakistanaca kebab 24/7(kod glavne stanice je najbolji kebab u Rimu) ,izbegavaj mek i restorane obavezno..picerije ni pod razno

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Lol zasto da izbegava picerije?

Pice u rimu su najbolje koje sam ikada jeo. Naravno nigde nemas "okruglu" picu na koje su svi navikli vec se peku u cetvrtastim plehovima i prodaju na gram u milion kombinacija sastojaka.

Inace juznjacke pice su nesto najblize original pici sto ces naci.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dobre su pice, za 10e sasvim fino pojedes

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zato sto je u Rimu pica = tanko testo + 2 ladna komada sunke bacena preko testa + 1 maslinka + kokakola = 15 evra

kebab = 3.5 evra (prosecno , onaj kod glavne stanice je manje cini mi se) a najedes se ko da si pojeo tu istu picu od 15 evra

:)

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

zato sto je u Rimu pica = tanko testo + 2 ladna komada sunke bacena preko testa + 1 maslinka + kokakola = 15 evra

kebab = 3.5 evra (prosecno , onaj kod glavne stanice je manje cini mi se) a najedes se ko da si pojeo tu istu picu od 15 evra

:)

Ajde nemoj komentarisati nesto o cemu blage veze nemas, a video si sa ekskurzijom falkuteta u vodjenoj turi po centru rima gde je sve namenjeno za turiste.

Rimske picerije gde "rimljani" :D jedu u pauzama za rucak (izmedju 2 i 5 popodne je najsvezija pica :D) su najbolje pice koje sam ikada jeo.

A bio sam dva puta u rimu, jednom kolima drugi put motorom i obisao sam ga celog uzduz i popreko i jeo na brdo razlicitih mesta.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa to sam teo da cujem , decku je hotel u centru , a umesto da jede u centru on treba da uzme motor ili auto i da ode van centra i da jede prave pice,

a ti mu onda daj lokacije gde treba da ide da jede te prave pice ,a ja cu da cutim posto sam video sam centar Rima

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Imas i po centru picerija svuda i koliko hoces jer italijani u njima rucaju u pauzama za rucak samo nisu odma pored koloseuma. Sve sto treba da uradi je da proseta i proba da nadje ovako nesto

rimska_pica.jpg

Jer serem ti se u odlazak u rim ako ces da jedes kebab. U stvari serem se generalno u te odlaske sa falkutetom i slicno jer si kao bio u nekom mestu, a u stvari kurca nisi video i iskusio od njega.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A ne ljutim se naravno, samo mi je cudno, jer stvarno sam ovde prvi put cuo da se nekom to ne svidja. A voleo bih i da razumem zasto? :)

pa objasnio sam u prvom postu? :)

Pogledah još jednom, nemam pojma. Meni bi inače ovako nešto trebalo da se dopadne, ali nešto ne mogu da povežem facu sa glasom i ovu govornu manu i ovu kombinaciju poluvibrata (ako tako nešto uopšte postoji) i tog nekog whiskeyvoice-a.
Link to comment
Share on other sites

ciganko prljava, gadiš mi se *pesmaTM

podsetila si me na jednu neverovatnu situaciju od sinoć. drgurarica i ja na rejvu, pivo na stolu, prilazi klinka neka, bez blama uzima nam jedno pivo i prolazi pored nas. Ja je lagano uhvatio za ruku (em sam u šoku i dalje, a inače sam nežan :D), ona se samo otrgne i ode dalje u tamu. mi se samo pogledali, i kao jebi ga, aj idemo po pivo... ovo mi se desilo u istom klubu kad mi je nestalo vino pre par nedelja, al tad bar nisam video lopova :) znači i dalje ne mogu da verujem da takvi cigani zaista postoje.

ahahaha kako te zajebala mala :))))) možda je to novi način muvanja ovih mlađih generacija :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj klip od Zaz koji je ovde prvi okačen i najmanje dobro od nje što sam čuo. Inače je baš simpa za sluškanje. :)

(sluškanje = blejkanje uz muziku)

A ova Dunja jbt... Em što je trol, em je kleptoman. :(

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

zato sto je u Rimu pica = tanko testo + 2 ladna komada sunke bacena preko testa + 1 maslinka + kokakola = 15 evra

kebab = 3.5 evra (prosecno , onaj kod glavne stanice je manje cini mi se) a najedes se ko da si pojeo tu istu picu od 15 evra

:)

gledam da izaberem restorane u zabacenim ulicama sa kucnom atmosferom i na takvim mestima sam ovaj vikend jeo bolje pice nego u nasim restoranima + dobijes 0.5l domaceg vina za 5e

2cpcoqv.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mene fascinira da jedan dvini piše tako ksenofobične komentare (nema italijana u rimu itd) :D

inače, kul je italija, svuda možeš da nađeš has po korektnoj ceni. čak i u veneciji sam uspeo da nađem neke sendviče koji nisu bili milijardu evra, a ono, 'de ćeš turističkije od venecije...

podsetila si me na jednu neverovatnu situaciju od sinoć. drgurarica i ja na rejvu, pivo na stolu, prilazi klinka neka, bez blama uzima nam jedno pivo i prolazi pored nas. Ja je lagano uhvatio za ruku (em sam u šoku i dalje, a inače sam nežan :D), ona se samo otrgne i ode dalje u tamu. mi se samo pogledali, i kao jebi ga, aj idemo po pivo... ovo mi se desilo u istom klubu kad mi je nestalo vino pre par nedelja, al tad bar nisam video lopova :) znači i dalje ne mogu da verujem da takvi cigani zaista postoje.

ja kapiram da bih joj zavalio šamar, pa kud pukne. mada, kulje je da odeš za njom i da uzmeš pivo nazad kad ga ona spusti na sto. ili da joj kažeš da si pljunuo u kriglu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...