Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio pre par sati do doma zdravlja da uzmem neki uput i cim sam stigao do vidim neka guzva, cika, place neka zena... Tek sad palim vesti i saznajem da je neki baja ubio neke svoje rodjake (ukupno troje) medju kojima je bilo i dete od 3-4 godine i izvrsio samoubistvo ://///////// Jbm ti zivot

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Pa sto palis vesti.

Odvezao auto kod elektricara, ode stator alternatora i jos sto-sta, a i 15k din pride =(

Jbg...stator uvek proda...oh, wait...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jebote, koja volsebna upala... upalile mi se obe prepone ili sta je vec, ne mogu da radim high knee kick! i to se upalilo prilicno, idem po gajbi tako sto klizim po podu, da imam stepenicu u stanu, morao bih da qwopujem... i motam po glavi sta je i jedino mi pada na pamet to sto sam vozio u nedelju maaalo vise nego koliko vozim svaki dan lol, pa kao od kvacila. al opet, koji kurac je desnoj nozi...

i odem na net i userem se, "prva faza je to, druga je akutna, treca je lol sijecemo tetive" ili "ljudi kazu da se bol nije pojavio posle nekog napora nego iz cista mira", jebem vam mater... ako sam uspeo da se sjebem ni od cega, onda stvarno da skocim sa terase...

danas je grdje nego juce, duleee, kako da se osposobim za sutra, moram biti mobilan!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to kad imas neke simptome ne treba citati po netu nista...sve sto procitas ti se cini da bas ti imas i ono, umires sutra

pa jes, ja i ne idem na net za te stvari, al me bas smorilo, a ni zbog cega, pa sam se uhipohondriso:)

seki:

ma nije promaja, ne moze tako da bude, ovo je upala cista, verovatno od kvacila, samo ne znam zasto.

a vise me smara to sto sam mislio da ce da se poboljsava, a ono ide na gore, a sutra moram biti tip top...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma nije promaja, ne moze tako da bude, ovo je upala cista, verovatno od kvacila, samo ne znam zasto.

Idi bre kod lekara nemoj da postuješ simptome na forumu, ovde ima jedan lekar i nije trezan :))

Radi neku jogu, isteži se, tihuj, maži se ben gej gelom :p

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ahah:)

ne, ali sam sad ekstremno izretardiran, tako da je i "ne, idem do prodze" sasvim dovoljno da se smorim:)

i carsko je ovo lokalizovano smaranje, mogu da uradim milion cucnjeva, al ne do bog da preskocim prag od vrata:)

seki:

kog lekara, ja ne postojim:)

cekam do sutra, a onda idem kod nekih fiziokuraca privatnih, boli me patka:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma nije to tako, eno rista je sredio onaj nerv za iljadu kinti i jos su likovi bili u fazonu 'lol kako bre da ti uzmem pare za ovo sranje':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jok, gore na bezaniji, popnes se, pa skrenes desno i tu je, pre ideje sa desne strane. meni najbolji do sada od 10+ sto sam obisao u beogradu:)

ja preporucujem teletinu sa ljutim paprikama (ja im uvek kazem da stave brdo tih ljutih papricica jer su nekako mnogo gotivne, ne znam sta im rade), teletinu sa lukom na usijanom tiganju, kiselo-ljutu supu... ortak je svrsio na neku piletinu, ne znam na koju.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...