Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

marko milošević je na mauricijusu, javite interpolu!

win

big up dvini arijevac! i obrve si farbao?

ne, to su mi prirodne .. kad smo vec kod arijevaca, imagine my surprise kad sam na jednoj kapiji ovde u komsiluku video ogromnu celicnu svastiku, nisam mogao da verujem, ni sta vidim, ni kako je lik ziv ovde sa svastikom na sred kuce. no, ispostavilo se:

"The swastika is one of the 108 symbols of Hindu deity Vishnu and represents the Sun's rays, upon which life depends"

zanimljivo :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bilo je okečen link sa slikama upotrebe svastike pre nacista.

tumblr_liflsqYzN41qhkybeo1_500.jpg

koliko sam skontao, taj ženski hokejaški tim se zvao edmonton svastike. tim iz 1916

the-swastikas-a-canadian-hockey-team-1916.jpg

i ovi likovi:

http://imgur.com/NYnB9

to je sve što mogu da se setim. bilo bi kul kad bi neko iskopao taj link.

edit: oh, istripovao sam se da su ovo zanimljive slike ...

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Ova dvinijeva je bolji materijal za neke druge slike, ja nemam skila ali imam ideje :D

hitler1.jpg

sikstinska_kapela.jpg

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa onde kod hiće bi se idealno uklopio :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobra, dobra :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

па сад да баш офарбаног Двинија товаримо китама широм РУРа баш није лепо.

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

uredno, uredno :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...