Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

To je namerno uradio, da ga mi nahejtujemo, a onda on da kaže kako je to ustvari namerno uradio da bi ga mi hejtovali, a ne zato što je glup.

inb4._

Касним 4 сата, ал реално сам умро. [roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

206hd9y.jpg

ako si prco ovu ribu, permaban

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

juce umesto da ucim, ceo dan sam se vozao po cirihu. nisam mogao da odbijem drugaricu koja me nagovarala da vozam, a pritom sam slab na dobra kola :D

IMG00275-20110810-2058.jpg

btw. skup benzin u cirihu!

inb4 da, slikano je fiksnim telefonom

Edited by samir^b

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Nego, šta je problem sa ovom infernovom? Dvini? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

две су варијанте:

1) или је завидан (оно другарски) па је у фазону гтфо

2) или зна да је риба била мушко пошто познаје и подржава чудесни свет лгтдерпе популацију па је зна УЖИВО

3) или му је стварно сестра па се наљутио што спава пре брака (јер Двини је криптоклерофашиста нацистичке провинијенције)

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Na osnovu ove slike - cura ima jako lepe oči i generalno lepe crte lica osim malo većeg nosa :) Što se tela tiče, jako lepa guza, ok noge, samo mi bubz deluju malecno, ali sakrivene su pa nisam siguran! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

juce umesto da ucim, ceo dan sam se vozao po cirihu.

Sto gubis vreme, pali na tezgu Mita Miritja ili Seke Aleksic, negde procitah da su tamo ovih dana :tf:

A ima i onj street parade valjda sad tamo?

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...