Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepo vece bilo, upoznao PRELEPU devojku (ima nekog decka, ali nije meni problem da cekam :D), igrali asocijacije, sve kul bilo... a na kraju, ostanemo nas cetvorica, pustimo Olivera i ostale baladice, i spucam se u picku materinu. Jebi ga...

Laku noc drustvo!

hahahaha, djole burazere, pa dokle bre ?:)

:*

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

ostavio sinoc da se skida neka serija, vratim se i izvalim da je komp totalno otisao u kurac...znaci gomila stvari u sustini...e sad, jel windows restore ima efekta ako je nesto malo "ozbiljnije" ili da reinstaliram windows?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Daj slike! :tf:

http://www.facebook.com/marija.jovanovsky

slabo se vidi na slikama, ali devojka je toliko harizmaticna, da je to neverovatno. Kad je usla u stan i nasmejala se, ja sam se momentalno usrao. :D

Aman zasto ste vas 4 bika pustali balade sami kad su ribe otisle aman!

A jebi ga. Zavrsilo se sve, mi ostali, pijani, i jos uvek naravno pijemo, i peeeeevamoooooo. Sta dalje da ti pricam... :)

hahahaha, djole burazere, pa dokle bre ?:)

:*

Mozes misliti... Duca, Keza, Voja i ja! :)))))))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/marija.jovanovsky

slabo se vidi na slikama, ali devojka je toliko harizmaticna, da je to neverovatno. Kad je usla u stan i nasmejala se, ja sam se momentalno usrao. :D

A jebi ga. Zavrsilo se sve, mi ostali, pijani, i jos uvek naravno pijemo, i peeeeevamoooooo. Sta dalje da ti pricam... :)

Mozes misliti... Duca, Keza, Voja i ja! :)))))))

haha, znao sam da je u toj kombinaciji neizbezan voja emotivac :)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Kad pochinje protest i gde je uopshte to? 'Oce biti blokiran neki prevoz po centru, nisam upucen uopshte?

Blokirano pola grada :)

Protest je već počeo idi na sajt GSP-a i proveri šta i kako

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

U sine lawl_ svaka cast vrh riba.

U moje vreme ja sam mislio da takve piske ruzinu vodicu i seru praline, pa ih nisam nikad ni razmatrao...eh

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sad bio na tenisu sa ortakom gledali onu nasu mucenicu,i dolazimo tamo i on kao ae gdecemo da sednemo ja reko ae idemo gde su neke ribice,i odemo i sednemo iza neke tri likuse i on decko posto je mnogo sarmantan kaze jednoj izvini jer ovo LIVE i ona ga pogleda i u fazou "what" i on kao jer zivo?! i ona nas tu pogleda u fazonu koji mentoli,i tu posle 5 min ustane i premeste se negde u pm,kad mu nisam jebo sve po spisku :fp:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...