Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moram da vam prepričam nešto što će se lakiju sigurno dopasti. naime, zvoni mi telefon, nepoznati broj.

-Dobar dan, moje ime je Nebojša, zovem vas iz agencije Strategic Markteting, da li imate minut vašeg vremena za jednu kratku anketu?

(jao poznati su mi ovi, oni rade ta opasna istraživanja javnog mnjenja za Tadića i ostale - pomislih)

-Da, zašto da ne. (pitaj me nešto o politici pls pls)

-Da li se vaša firma bavi ugradnjom keramičkih pločica?

WTF???? zbunjen sam, ali samo na milisekundu- FLASH!!!- setim se da mi je pre jedno 6 meseci prišla koleginica sa spikom "nidžo, radim neki projekat, treba mi tvoja pomoć. samo treba da stavim tvoje ime i broj telefona na ovaj spisak, može? ako te neko bude zvao za par nedelja i pitao da li se baviš keramikom ti samo reci da!" "pa ono... što da ne. A o čemu se tačno radi?" "ok hvala ti moram da palim poz"... /FLASH

i odgovorim mu sa sve tonom iskusnog gazde:

-Da, bavimo se i keramikom, iako nam to nije primarna delatnost. (LOL al sam ga zajebo, pomislih. al šta sad ako me bude pitao za neke detalje? jao jao najebo sam)

-Da li ste već možda učestvovali u nekoj anketi ovoga tipa u poslednjih 6 meseci?

-Hmm... da, učestovao sam, samo što je to bila anketa koju sam popunio na papiru, dakle ne ovako telefonom. Mislim da je to bilo u septembru prošle godine. (ju kako sereš nikola nisi normalan)

-U redu, onda ste vi već anketirani i nema potrebe da to ponovo radimo i da vam oduzimam vaše vreme, hvala vam još jednom, prijatan dan.

-Nema na čemu (???), prijatan dan.

i tako sam ja sad totalno zbunjen, sutra ću morati da istražim kod koleginice o čemu se radi, kakva je ovo sekta jebena? :)))

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...