Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Uglavnom zbog laga.Nema ko da kreira a da ne laguje i svo to cimanje, smorili se ljudi :)

Inače jel sluša neko Radio S "Jutarnje razgibavanje" počinje oko pola 7 ujutru?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inače jel sluša neko Radio S "Jutarnje razgibavanje" počinje oko pola 7 ujutru?

To je jedan od najslušanijih jutarnjih programa na radiju kod nas, pored onog na Radio Beograd 1 i na B92.

slušam ja ponekad, kad nemam šta od sopstvene muzike.

Link to comment
Share on other sites

e ti :))

Ja sam pre slušao samo Dizanje na B92, nikad alternative, i onda otkad su prešli na Radio Beograd ne slušam ih. Niti imam nešto protiv Radio Beograda niti njih, ali prosto ih ne slušam, nego sad šetam između njih, Radio S i B92.

A na drugu stranu, baba koja je redovno slušala Radio Beograd, otkad su ovo dvoje tu prešli, ne sluša ga :) Tako da je njihov transfer doveo do toga da ih zapravo porodično više ne slušamo :) Ostali članovi ne gotive radio :)

Link to comment
Share on other sites

Jutros su pričali o onom Doručku zahvalnosti.

Dačića i Draškovića nisu ostavljali na miru :D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

mislim, liovima je svaka deseta fora smesna, al se ja smejem na svaku jer nisu normalni:)

Ahaha, taj rad.

Jedan od njih dvojice lupi neku glupost, i pre nego sto je i zavrsio ovaj drugi krece da vristi od smeha pa i ovaj drugi zajedno sa njim. I kako da se ne nasmejes. :))

Link to comment
Share on other sites

i tako malo pomalo od duska radovica dodjosmo do toga da su nam bivis i bathed zanimljivi.

Dodjite vanzemaljci i nosite nas

Disclaimer : mozda nije trebalo omalovazavati bivisa i batheda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a brate...

simpaticni su likovi, nemaju neku dublju poentu, pa te razonode tako na trenutak zato sto se blesave, sad je to nesto mnogo dekadentno...a dusko radovic je car.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nešto sam bio bolestan poslednja tri dana, al bolje mi je, sutra ću izaći iz kuće i sve to tako :)

lol koji sam gospodar volje, upravo sam doso iz prodze ponukan vasim postovima, sacu vim na sta lici hot dog klipsi:)

svratio sam do prodavnice baš da kupim da probam, i stvarno ima više ukus senfa i zaista nije toliko loš.

e moji vi...

Link to comment
Share on other sites

Isao sam da pogledam novi stan svoje devojke, koji se i dalje radi. Dobio sam najcudnije pusenje dosad, sedeo sam na merdevinama dok je ona stajala.

off: Mogli bismo da opikamo haxball ponekad. :)

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...