Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Dobar dan, moje ime je Nebojša, zovem vas iz agencije Strategic Markteting, da li imate minut vašeg vremena za jednu kratku anketu?

(jao poznati su mi ovi, oni rade ta opasna istraživanja javnog mnjenja za Tadića i ostale - pomislih)

-Da, zašto da ne. (pitaj me nešto o politici pls pls)

-Da li se vaša firma bavi ugradnjom keramičkih pločica?

WTF???? zbunjen sam, ali samo na milisekundu- FLASH!!!- setim se da mi je pre jedno 6 meseci prišla koleginica sa spikom "nidžo, radim neki projekat, treba mi tvoja pomoć. samo treba da stavim tvoje ime i broj telefona na ovaj spisak, može? ako te neko bude zvao za par nedelja i pitao da li se baviš keramikom ti samo reci da!" "pa ono... što da ne. A o čemu se tačno radi?" "ok hvala ti moram da palim poz"... /FLASH

i odgovorim mu sa sve tonom iskusnog gazde:

-Da, bavimo se i keramikom, iako nam to nije primarna delatnost. (LOL al sam ga zajebo, pomislih. al šta sad ako me bude pitao za neke detalje? jao jao najebo sam)

-Da li ste već možda učestvovali u nekoj anketi ovoga tipa u poslednjih 6 meseci?

-Hmm... da, učestovao sam, samo što je to bila anketa koju sam popunio na papiru, dakle ne ovako telefonom. Mislim da je to bilo u septembru prošle godine. (ju kako sereš nikola nisi normalan)

-U redu, onda ste vi već anketirani i nema potrebe da to ponovo radimo i da vam oduzimam vaše vreme, hvala vam još jednom, prijatan dan.

-Nema na čemu (???), prijatan dan.

Realno, jedino ima smisla da je kontrola Stratedžika, jer ne postoji drugo objašnjenje da ovaj lik na "već sam popunjavao" kaže "a, ok!", pošto tih ispitivačkih firmi ima koliko hoćeš a nije da međusobno razmenjuju podatke (onda bi ih bila samo jedna :))

Link to comment
Share on other sites

Možda proveravaju da li je koleginica zaista anketirala ljude ili se samo folirala kako bi nabudžila cifru? Sad si je sjebao ako neko od onih koji testiraju čita RUR.

Realno, jedino ima smisla da je kontrola Stratedžika, jer ne postoji drugo objašnjenje da ovaj lik na "već sam popunjavao" kaže "a, ok!", pošto tih ispitivačkih firmi ima koliko hoćeš a nije da međusobno razmenjuju podatke (onda bi ih bila samo jedna :))

Ima smisla naravno, ali ja sam iz ko zna razloga lupio "da, popunjavao sam!" nije da mi je rekla koleginica "e ako te budu pitali jesi anketiran ti reci da jesi", što je njega greška koja je mogla skupo da je košta da ja nisam ovako dovitljiv!

Link to comment
Share on other sites

clipboard02g.png

Sad si u ovom kanalu na tri pi četine heheeeee

овом Вудуу се причињава пичетина и на синусоидама...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

'deste drugovi i drugarice.

Bio sam juče do DIS-a u kupovini, tamo umesto HiperCorta što je, i čini mi se da je ok, tj. deluje da su u redu cene. A i nije bila gužva, oko 22h, tad je u Tempu i dalje prilčan broj ljudi.

I našao sam onu "kuglu" za čaj sa hvataljkom, tako da sad mogu da pravim čaj brzo i lako!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...