Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bilo do jaja sinoc

i sedim onako pijan za kompom forever alone i setim se tog fe ste kamcani,kako vec i vristim sam sa sobom

forever alone car

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Koja juče aktivnost od dana, a zapravo je započeo kao jedan lagan dan :)

btw, čitam u novinama ovo:

A jesu grozni ti uterivači. Što je najcrnje, ljudi obično ni ne znaju da je to agencija a ne banka, i onda se često zapita čovek kako je moguće da call centar u banci ima tako nekulturnu ekipu.

Ali reci što je unosan posao, čak se firme samo zbog toga otvaraju:

http://www.eos-matrix.rs/rs/

Na noge jebote, zapaliti ih sve treba

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

srećna slava svima koji slave danas, idem da se obeznanim

Srećna ti slava Miksa! Ostavi nešto i bratu! :D Sv. Stefan je mnogo-kul slava jer mu dođe kao produžetak Božića, pa ono traje mesište 5 dana. [8D]

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

http://www.eos-matrix.rs/rs/

Na noge jebote, zapaliti ih sve treba

Slažem se, ali mene zanima, kako ova firma funkcioniše? Koja je krajnja granica do koje idu? Jel su oni tipični oni uterivači i onda u nekoj krajnjoj instanci kažu "dolazimo da lomimo noge" ili prosto banka kao nema resurse da se sama bavi ovom problematikom pa angažuje drugo lice?

Link to comment
Share on other sites

Pa sta mislis, ovo je srbija. Sikaniraju, maltretiraju, dolaze na gajbu/posao.

Ovo se odavno desava doduse, maltretirali su bolesne ljude u ponoc, jutro, podne...jebote ko zna kakva ledja imaju da im jos niko nije zaplaio OFIS!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ali pazi kako je to sve fino uglačano i emancipovano, danas se ''uterivanje dugova' naziva ''briga o potraživanju''.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ali pazi kako je to sve fino uglačano i emancipovano, danas se ''uterivanje dugova' naziva ''briga o potraživanju''.

sve je to proizašlo iz likvidacije državnih banaka i poplave tržišta tranzicionim "stranim" bankama. zahvali se dinkiću i labusu.

rapide, ti se drži podkastovanja.

Link to comment
Share on other sites

Activities and Interests

, All i need is love. And shoes. And money, and clothes, and cars.

Podrska Vladimiru Stanojevicu na farmi :):) lesko ostavi se toga :D

jebote, izanalizirao si je vise nego ja. :D

ma moze sta god hoce, meni je lepa kao lutka, i ja to prosto MORAM da upoznam, pa cu (ako bog da) i da prevaspitam ako treba. :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...