Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro, dobro jutro :)

Ovaj led jutros me podsetio na jednu radnu subotu u osnovnoj školi, pojma nemam zbog čega :) Pala neka ledena kiša stravična, nije bilo humano. Jedno 20 minuta mi je trebalo da škole koja je inače na 3 minuta peške. Još je nizbrdica ka školi, a bukvalno se nema gde stati a da nije led. I onda naravno u školi max 20% đaka pa su nas pustili kući, bilo je "fuuuuuu" pošto je trebalo vratiti se pak nazad sad po uzbrdici :)

Link to comment
Share on other sites

a sta se desi ako se overdoziras ferveksom?

Razbijas prozore po komsiluku. :tf:

Pito rev, samo da kazem da sam bio kod advokata i on mi slozio sledecu pricu gde postoje dve istine, materijalna i apsolutna. Po ovoj drugoj ja sam cool, platim prozor. Po ovoj prvoj jebu me crnci i radim kao rob narednih godinu dana za jedan prozor. Da sam imao pistolj ubio bi ga na mestu. Oooo, Statoreeeeeee :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pikam ovaj Darksiders sa zakašnjenjem od par meseci za PC-jem i skoro godinu dana za konzolama, i nije loša igra. Pored Prototype-a jedina tog tipa koja je uspela da me zainteresuje.

ja jos nisam sustigao sve, jos uvek igram borderlands :D

dobro jutro drugari, jos malo pa bleja :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A ja kad sam govorio da je dvini retard na onom sc2 topikxu vi ste me smarali ...

mislim da se tvoj glas ne vazi..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Smislim se na faxu da izadjem malo ranije kako bih umesto sutra danas otishao za Chachak. Krenem 29kom sa trga i na Crvenom Krstu bude neki zastoj i umesto da stignem za pola sata kuci stigao sam za 50min+ i sad ne mogu da stignem na stanicu na bus. Odo' sad da mazem pashtetu na 'leba jer nisam ni u menzu otishao zbog plana koji je failovao. fml

.

Link to comment
Share on other sites

tako mi se nigde ne ide za ng, ali izgleda da mi sledi cimanje do bg-a ortak pravi zurku useljaj/ng/cast za novi posao ... i bice dobra ekipa i sve, ali mi se ne ide nigde ama uopste... dough.. samo mi se spavaaaaaa... nikako da legnem i da se naspavam u toku nocu... danju setam kao zombi, nocu blejim ne mogu da sklopim oci a mrtav umoran...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mrzim jebene guzve, pobegoh iz bga na vreme...btw, konacno izvadih zdravstvenu knjizicu...nevolja je samo to sto cu svakih mesec dana morati da uzimam novu markicu posto mi je ugovor o radu na mesec dana...fuuu

Matori, pogledaj u diplomu, meni se cini da si lekar...koji ce ti zdravstvena :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...