Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

inace, primecujem pojavu "online hipsterki", riba koje u svojim statusima, komentarima itd. obavezno recenicu pocinju velikim slovom, ne mase ni jedan znak interpunkcije, i tako caskaju u tripu da su prepametne i statijaznam a uglavnom su obicne glupe, retarduse

a i ja sam bolid kad to primecujem

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kapiram da to nije jedino obelezje tih debilki, ali baca mi se pegla kad vidim konverzaciju

"Uuuu. Sinoc je bilo fantasticno. Hahaha, secas se onoga? Lol."

"Oooo, da. Jedva cekam da ponovimo. Kad se setim, jebote."

bice da je zato sto su istripovane, urbane debilke u rlu, pa mi se skupilo

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ZASTO BI KUPOVAO IGRE KOJE IGRAS U SP-U KOLIKO SI GLUP JEBOTE

GLUPI COKA

Bas me interesuje sta ce sve biti na popustu, ja sam se pocastio Super Meat Boy-em, Titan Quest Gold-om i Braid-om ^_^

Ima jos stvari koje me interesuju, ali su skupe i ne daju mi se tolike pare na JEDNU igru :)

Sve u svemu, carevi su.

jeste retardirano i ne mogu da verujem da ta marketinska fora radi na nekog ko ima pristup internetu :D

ceo zivot skidate warezovane igre i onda vam neko da popust i vi kupite

(govorim o sp igrama)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

jeste retardirano i ne mogu da verujem da ta marketinska fora radi na nekog ko ima pristup internetu :D

ceo zivot skidate warezovane igre i onda vam neko da popust i vi kupite

(govorim o sp igrama)

Da prokleti vladini cinovnici i malogradjani!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da li sam ja hipster zato sto obavezno pocinjem recenicu sa velikim slovom i volim da stavljam zareze?

Recite mi iskreno

bolje koristi naša slova, pismenije ćeš delovati a i bolje ćeš se sporazumevati.

"Uuuu. Sinoc je bilo fantasticno. Hahaha, secas se onoga? Lol."

"Oooo, da. Jedva cekam da ponovimo. Kad se setim, jebote."

a ti ne možeš ni da ih izimitiraš bez gramatičkih grešaka, tako da ono...

Link to comment
Share on other sites

U izlogu jednog velikog lokala u Novom sadu mesecima je stajala velika reklama "KFC - otvaranje na jesen 2010!". Sada je zima, a tu je i poruka "izdaje se lokal" ... me sad nigga :((

Hm, možda su samo promenili lokaciju? Šta se dešava sa onim lokalom u Beogradu, kod Studenjaka (ovo ne pitam tebe nego sugrađane)? I tu je pisalo "otvaranje na jesen 2010", ne znam dokle su dogurali.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam video Dovlu juce u Novom Sadu. Prolazio kolima, a on stajao autom na raskrsnici sa nekim "gde sam sada" izrazom lica. Ako nije bio on, prso sam.

U izlogu jednog velikog lokala u Novom sadu mesecima je stajala velika reklama "KFC - otvaranje na jesen 2010!". Sada je zima, a tu je i poruka "izdaje se lokal" ... me sad nigga :((

:(

Link to comment
Share on other sites

Hm, možda su samo promenili lokaciju? Šta se dešava sa onim lokalom u Beogradu, kod Studenjaka (ovo ne pitam tebe nego sugrađane)? I tu je pisalo "otvaranje na jesen 2010", ne znam dokle su dogurali.

proshao sam ja pre par dana, kao rade neshto, ali neshto ne verujem da ce skoro zavrshiti

verovatno ce promeniti u jesen 2011 :D

Edited by w()()()

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...