Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ardamax keylogger, nije free, nadji ga na warez-bb.org i moraćeš u antivirusu da navedeš da ne skenira taj folder i ne dira njegov .exe (htv.exe)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sve je sranje :c

dosao sam pre sat vremena sa rodjendana gde sam usrao kao i uvek, moram na lekarski u pola 8, u 11 imam testove, koje blago receno slabo znam, valjda je posledica toga sto mi je instruktor rekao 3 dana pred polaganje kada je... :c

Link to comment
Share on other sites

Ahaha...

Mendzi ga "konvertovao" :)

Dobro jutro svima...:)

Danas se dogovoram sa ovima sa posla dal hoce da me puste i koliko dugo da spremam provosudni...verovatno ce da me odjebu, sto moze da dovede do pejine preporuke :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

javi se ako nešto izboksuješ da popričamo o priručnicima i materijalu za spremanje

Vazi, bas mi je jedna drugarica polozila sad u decembru...pa cu i nju da "zaskocim" da nam primopreda sta treba...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa ja imam manje više sve šta treba, koji priručnici, koji zakoni itd

samo tvrdo tamo kad budeš pričao

Ako je tvrd kao i u zivotu, verovatno ce ga gazda obrlatiti da radi sledeca tri meseca za dzabe :tf:

Ne daj se nemke, trazi bar par meseci, ti ces biti paladin, ja rog, kole...pa hunter! Ceca moze biti priest ili mag!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

cestitke duliu :)

Inace imam problem sa kompom, sinoc mi se jednostavno ugasio. To jest, dole svetli lampica radi procesor ali monitor se komira zvuk i sve... Jutros brat opet upalio radio 20 minuta i opet isto.

Sad sam ga nekako na silu upalio ali ako se ponovo desi isto...U cemu je problem drugari helpzor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...