Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Čudo kako se rasprava o FPSovima povela baš na Skyrim topicu :tf:

Ovaj vikend očekujem da ili završim igru ili da se smorim i prestanem, nabudžio sam enchanting na 93 sinoć, imam -24% spell cost bez enchanting potiona, -25% sa, mogao bih da odem i pobijem sve živo firemudima, jel spell damage vezan za magick-u ili samo za skill/perkove u destruction školi? (ako nije onda je magicka pointless stat, jebote ko je ovo balansErao)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja obrisao. :tf:

Smorio se posle 35 sati igre.Jedno 20 sati mi je bilo zanimljivo, posle sam imao osecaj ko da igram neki Devil May Cry kurac-palac sa dijalog opcijama, koji nisu toliko bitni.U dijalogu ce mi reci da me hejtuje, kad se zavrsi dijalog: "E gde si, prijatelju, sva sreca pa te imamo u ovom gradu" fazon i kad opet pricam sa njim/njom, ponasace se ko da mu nisam zaklao i odrao ovcu. :yaoming:

Shoutove nisam ni koristio, jedino onaj knockback za koji sam dobio ostale dve reci od Sivobradih zato sto mi je bilo zanimljivo da dunem u njihovom pravcu pa vidim gomilu ragdolla kako lete po enviromentu.

Link to comment
Share on other sites

naravno da si kompetentan posle dva sata ... ako si igrao noviji fps u skorije vreme... podrazumevam da se pocinje sa igrom kada je ista izasla, a ne nakon dve ili vise godina kada je svi znaju napamet, znaju svaki cosak svaki ugao, odakle moze da baci granatu i da preko pola mape te pogodi u oko i sl a ti se pojavis i skakuces na sredini ulice i pokusavas da odradis rocket jump ... to sto ti nisi igrao nijedan moderniji fps u poslednjih 5-6 godina je ipak tvoj problem, ali i to se da resiti, jer kada udjes u fazon sa jednim naslovom svi ostali su tu samo blage varijacije

ne razumem zasto to postavljas kao da sam nagovestio da je moguce zavrsiti lupam npr. plansescape torment u najkracem roku i ako ti je to prvi rpg u zivotu ikada ... to sto si ti sakovao u cod4 ti nije bas neko opravdanje

batali to govnjo i igraj tribes ascend , ja jutros dobio betu i ne skidam se :)

Čudo kako se rasprava o FPSovima povela baš na Skyrim topicu :tf:

Ovaj vikend očekujem da ili završim igru ili da se smorim i prestanem, nabudžio sam enchanting na 93 sinoć, imam -24% spell cost bez enchanting potiona, -25% sa, mogao bih da odem i pobijem sve živo firemudima, jel spell damage vezan za magick-u ili samo za skill/perkove u destruction školi? (ako nije onda je magicka pointless stat, jebote ko je ovo balansErao)

najgora stvar koju mozes da uradis jeste da napravis da ti 2 skole magija ne kostaju manu ( ili ti op piece of shit ) posto posle toga i na master nema izazova , tj mozes odma da unistal :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

najgora stvar koju mozes da uradis jeste da napravis da ti 2 skole magija ne kostaju manu ( ili ti op piece of shit ) posto posle toga i na master nema izazova , tj mozes odma da unistal :)

Aj budi ljubazan da mi kažeš kako to da uradim pošto bih najrađe da pređem igru ekstrabrzo. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne zapravo, magija je dosta kilava u igri. Znaci kako predjes preko levela 35, koliko god da imas perkova i svega treba dvadeset sekundi da dualkastujes da bi ubio obicnog Draughr Scourge.

Znaci magija kida negde mid game, ali postane kilava kasnije.

Do lvl 10 sa magom je tesko na master i mnogo treba conjuration jer si ti bulja ... ali zato do lvl 30 ides sa destruction a posle ides na conjuration posto je retardirano , dobijes posle da summonujes dremora lorda koji se scaluje sa tezinom , recimo ako igram na master on 3 shotuje vecinu mobova bije ko ja a tankuje super , kada izvuches full conjuration vodis ih dvoije , tj ne moras nista da radis samo ih summonujes i oni idu okolo deru se " i smell weakness "i ciste sve , dobija divove na master jedan na jedan pa ti vidi , steta sto ne mozes da ih hilujes hehehe :)

@losmi

E sada ja sam se zajebao pa sam prvo izvukao enchanting na 100 , i to mi je bas olaksalo igru ... prvi put kada sam igrao nisam znao da moze - spell cost da se nabaci na svu cetiri dela opreme , recimo kada nadjes - spell cost destruction spells ( onaj bez magicka regena je jaci ) sa grand soulom kada ga enchantujes dobija 25% reduction recimo za destruction spellove to stavis na neck ring helm i chest i imas free destruction spelove ... enchanting ti na 100 omogucava 2 enchanta pa stavis kao ja recimo conjuration i destruction i svi spelovi iz te dve skole su ti djabe.

Grand soul ti je najbolje da odradis azuras star quest i da ides okolo ubijes dzinove ili mamute.

E tako sam ja to odradio , al ni to sada kada razmislim nije bas optimalno , al nema potrebe se cimati posto je too easy, recimo mozes da uzmes perkove u jednom drvetu da ti svi spelovi budu duplo jeftiniji i stavis 2 enchanta za njega , pa u drugom isto tako pa 2 enchanta za njega trece drvo ne uzmes perkove a stavis 4 enchanta za njega i tako dobijes 3 skole magije za dzabe. A moze i chetiri ako se cimas sa alhemijom al nju nisam ni takao.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E sjebo sam nesto,zanima me zna li ko kako da se fixuje...

Digoh danas 53 level i radio sam main quest,hteo da zavrsim to,da vidim sta se desava,da zavrsim sa tolikim igranjem,ali nesto se smorih - pa napravih novog karaktera,kako sam isao kroz igru nakupilo se masu novih sejvova i slucajno ukenjah i quicksejvovah,sad jedini sejv koji imam od mog karaktera je sa level 10 u whiterunu,znaci prakticno prvi dan igre,pa sam se iznerviro i iz igre obrisao svih 7-8 sejvova koji su pokazani kad stisnes "Load"u igrici.

U svakom slucaju ako iko zna dal se negde backupuju sejvovi,ili kako ovo da fixam nek mi javi:\

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

yaoming.tiff

Ja sam slabo stigo da igram za vikend, enchanting je 100, smithing je 100, alchemy je sad blizu 70, mrzi me da jurim luna moths po poljani a farmovanje vampira me vraća u MMO grind :')

Dual-wieldujem legendary Daedra šjekire iz fazona i quaffujem potione, hack&slaaaaash... kad imash enchanting na 100 igra postaje kurac jer šta god da kreneš da radiš sjebeš balans...

jedan lvl 100 enchant daje 40% one-handed damage bonus, +25% na Alchemy i to sve bez Fortify Enchanting potiona, rešio sam da doteram crkotinu do kraja, onda ću da se prošetam kroz zmajeve i da deinstaliram.

Žali bože lepog enginea na šta je upotrebljen :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Update 1.3 Notes (all platforms unless specified)

General stability improvements

Optimize performance for Core 2 Duo CPUs (PC)

Fixed Radiant Story incorrectly filling certain roles

Fixed magic resistances not calculating properly

Fixed issue with placing books on bookshelves inside player purchased homes

Fixed dragon animation issues with saving and loading

Fixed Y-look input to scale correctly with framerate

We’re also planning on rolling out support for 4-Gigabyte Tuning (Large Address Aware) next week for our PC users. Stay tuned!

Ostanite tjunovani i stajlovani

Link to comment
Share on other sites

Malo je smorilo gde god da odem pojavi se zmaj ubio sam 30 zmajeva do levela 19 -.- izadjem u pizdikovcu, vratim se u Morthar ili kako se vec zove grad, tamo sam uzeo kucu za dzabe (kada ubijete vampire one Ale kako vec) uzmete kljuc od nje i imate kucu za dz, sve stvari stavljam u podrum u sanduk gde je spavala vampirica :) nisu mi nestale stvari posle duzeg vremena tako da tu ostavljam dragonbones/scales.. vratim se u pizdikovac sa fast travel, eto ga zmaj, odem nazad kuci, odem na drugo mesto, fast travel, eto ga zmaj i sve tako -.-

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma ja bas nesto ne nalecem na zmajeve otkako sam krenuo sa novim likom, evo level 27 sam a ubio sam mozda 3 zmaja. Mada mnogo mi je zajebano da ih ubijam ako ne spavaju/odmaraju na zidu jer sam kao neki assassin a jos igram na master. Jedino da se prisunjam iza njega da ga one-shottujem, druge nema...

Link to comment
Share on other sites

Nerf Alchemy! Nerf Enchanting! (to pričam jer neću igrati još jednom :tf:) 100/100 i igra je trololo... poison of paralysis traje do prekosutra, fortify smithing je ~125% posto olololo sad ne moram da igram više znam da sam pobedio :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Naisao sam opet na zmaja kod kuce onog drelasa (treci put), al ovog puta je bio istripovan, leteo je u mestu, ubio sam ga on je i dalje leteo, krenuo sam ka njemu on je i dalje leteo al nekako cudno (ne u mestu, a i nestao je posle jebem li ga) posle toga krenuh na vrh uzeo jedan dragon word, posle 30sec spustanja naisao na drugi dragon word i posle minut treci dragon word.. sve u svemu najveci izazov mi je priredio ork koji hoce da umre :< (2 puta me ubio, pa ja njega) 21 level sam uzeo sinoc ide polako jebem li ga.. :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Konačno sam uzeo malo ozbiljnije da igram igru, i imam jedno tehničko pitanje, kad startujemm igru prvih tipa 5 minuda radi mi kao luda, frejm rejt na nivou i sve, ali onda polako počne da opada fr, zna neko o čemu se radi?

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...