Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rekao nam da smo zene, ban alpha plz.

Ne bi to mislio kad bi se nasli u tri oka, posto bih ti jedno razbucao ko jaje!!!!! HEHOAHEHAHEO :*

jbt dolazim vise na rur u poslednjih nedelju dana nego za protekle 2 godine...sta cu, kreki topic je ko spanska serija. (alpha, samo se usudi.)

Link to comment
Share on other sites

A tek oni ljudi sto ulaze u bus odma, umesto da sacekaju da se izadje prvo..NENENENE ONI MORAJU DA UDJU STO PRE I NE ZANIMA IH STO JA HOCU DA IZADJEM

o pa ja to volim kad mi neko uradi. sa zadovoljstvom ih izguram nazad napolje. sem ako je taj sto ulazi celavac od metar devedeset. onda se pomerim.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nikad necu zaboraviti scenu iz autobusa :) padala kisa puna 95-ca zenu koja stoji na vratima iscima zena do nje kao ima izlaz i ova krene da izadje vidi kisu i kaze MA ZAJEBI DA JA KISNEM ZBOG TEBE :D vrati se zaglavi ulaz i krene jos da psuje ovu sto hoce da izadje haahahaahaaahahhaahaah

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

OK, koji je vama bre sa "celavac od metar devedeset" tripom? Smorilo me vise da se cerim ljudima kad mi i nije do cerenja samo da spustim tu prvu loptu i da pravim budalu od sebe da bi se ljudi opustili. "Jao, jao! Vidi ga celavac od 200Kg taj mora da je huligan i sve ce da nas bije ajde da bezimo ili da dignemo nos". More mrsh.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod buseva, ne nerviraju me ta dešavanja unutar busa. Ali zato me jako, jako iznervira kad dođem na stanicu i vidim da su mladi huligani iscepali red vožnje. I onda ovi zalepe ponovo, ovi sutradan opet pokidaju. Pa jebem vam mater prste bi vam seko i zabijao eksere u preostali deo šake. uf evo sad sae iznervirao

Link to comment
Share on other sites

OK, koji je vama bre sa "celavac od metar devedeset" tripom? Smorilo me vise da se cerim ljudima kad mi i nije do cerenja samo da spustim tu prvu loptu i da pravim budalu od sebe da bi se ljudi opustili. "Jao, jao! Vidi ga celavac od 200Kg taj mora da je huligan i sve ce da nas bije ajde da bezimo ili da dignemo nos". More mrsh.

200cm =/= 200kg

Ja kad vidim celavca od 200 kila kazem "Jao vidi fratar tak!"

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kako cu jednog dana da izrejdzujem na one ljude sto sede u busu na stolici koja je bliza izlazu, i onda me jos teraju da se provlacim u cosak umesto da oni odu tamo...Desi se i meni da sednem sa te strane, ali barem se pomerim kad neko hoce da sedne

A tek oni ljudi sto ulaze u bus odma, umesto da sacekaju da se izadje prvo..NENENENE ONI MORAJU DA UDJU STO PRE I NE ZANIMA IH STO JA HOCU DA IZADJEM

+1

Link to comment
Share on other sites

OK, koji je vama bre sa "celavac od metar devedeset" tripom? Smorilo me vise da se cerim ljudima kad mi i nije do cerenja samo da spustim tu prvu loptu i da pravim budalu od sebe da bi se ljudi opustili. "Jao, jao! Vidi ga celavac od 200Kg taj mora da je huligan i sve ce da nas bije ajde da bezimo ili da dignemo nos". More mrsh.

ok ja ne znam kako izgledaju stvari iz tvoje perspektive, ali kad ja, kao momak od 175, sa 70 kila i 0 martial arts skilla, vidim momka od 100 kila sa 190, ne stajem mu na put ako nemam jako dobar razlog.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Za mene je zimovanje pojam, zadnji put sam video planinu kad sam išao sa učiteljicom 7 dana na Zlatar :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Čitav dan danas nosim naopačke džemper :(( :))

Još jutros vidim neki končić viri, kao al' se rasp'o džemper, i kul sam. I onda ceo dan na poslu, pa po sastancima, pa kod keve, babe, ne znam sa kim se sve nisam vid'o i niko da mi kaže :)

Mis'im, ovako obrnut može da prođe kao oni "urbani" džemperi što igraju na to da izgledaju kao izvrnuti, ali mnogo smešno :))

Link to comment
Share on other sites

Evo me, ustao sam uz divne mirise pržene ribe (?)

Ostavio sam minimalno otvoren prozor zbog "vlažnosti vazduha" i budim se oko pola sedam, riba neka smrdi pržena, pitam se, ko to bre prži ribu u šes' ujutru. Znam, ide Sveti Nikola, ali ovo je baš prženje unapred :)

Link to comment
Share on other sites

imas penzosa koji su navikli da ustaju bas ranom pa mu ga daju. kad dolazim u paviljone na posao, uveliko se siri miris zaprske za rucak :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...