Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sranje ti je telefon.

where is your god now

terazije.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

LEŠKO CARDRUGMAJSTOR <3

Jesi car, totalno sam se pogubio kad sam kačio one stvari na blog, pobrisa mi hotfile pola fajlova. :(

ontopic: Totalno opušten dan, imam pun kurac posla, domaćih sa faksa i obaveza, ali me totalno zabole iz nekog razloga. Igram se sa mačorom, jurim ga po kući i zajebavam ga sa pertlom i onom zvečkom za mačke, iskopaće mi oko ako nastavim.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Blago tvom budućem poslodavcu

Mrsko mi je da priznam, ali si skroz u pravu... Makar jednom mesečno imam ovaj svira-mi-paja dan. [:I]

Ali dobro, stignem sve nekako posle.

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Gledam sneg kroz prozor kako pada, pijem najbolju kevinu kafu, slušam panteru i ono, mnogo mi je lepo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

BRAVO LEŠKO!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kako cu jednog dana da izrejdzujem na one ljude sto sede u busu na stolici koja je bliza izlazu, i onda me jos teraju da se provlacim u cosak umesto da oni odu tamo...Desi se i meni da sednem sa te strane, ali barem se pomerim kad neko hoce da sedne

A tek oni ljudi sto ulaze u bus odma, umesto da sacekaju da se izadje prvo..NENENENE ONI MORAJU DA UDJU STO PRE I NE ZANIMA IH STO JA HOCU DA IZADJEM

Link to comment
Share on other sites

Alpha - Ne bi mislio da je sitnica da se vozis cesce

E da zaboravio sam jos jednu stvar, kada hocu da izadjem a neko se nabije na ulaz i nema sanse da sidje pa da se vrati u bus, nego kao napravi malo mesta da ti prodjes...nece pobeci bus... strasno, danas sam se bas iznervirao :/

EEE i da, jednom mi neki lik kinuo u facu dok je bila nevidjena guzva...mnogo losa fora sa njegove strane :D

Nebitno, sada sam u toplom stanu i idem da rucam :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...