Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Helmut Seifert, 47, an ethnic German originally from Russia, was enraged when he heard his 17-year-old daughter was having a relationship with Phillip Genscher, 57.

He went to police in the town of Bielefeld where he lives but officers said they were powerless to intervene.

"The man then recruited two work colleagues at his factory and then went to the house of the victim," said police.

"The man was forced to remove his trousers and, fully conscious, he was castrated. The severed testicles were taken away by the perpetrator."

The man was close to bleeding to death but managed to call police. His life was saved but he remains a eunuch for life.

Seifert pleaded guilty and will be on trial for attempted murder next year. But he has remained silent on who his accomplices were.

He told police: "I received a phone call anonymously that my daughter was involved with a guy 40 years older than her. You said you couldn't stop him - so I did.

"I saw it as my duty as a father."

i još jedan:

An Italian hospital director sent a memo to doctors and nurses asking them not to snort cocaine while on duty, the ANSA news agency reported Saturday.

Giuseppe Di Maria now faces possible disciplinary action following the memo sent to medical staff at the Santa Catarina Novella di Galatina Hospital near Lecce in southern Italy.

The memo was sent after Di Maria received anonymous tip-offs about the practice at the hospital, the report said.

Social services chiefs have opened an internal inquiry into the affair and also referred it to the local prosecutor's office.

Director of social affairs Guido Scoditti said he had no choice but to pass the matter on to the authorities.

"The director of the hospital has certainly made an error, he should not have sent this memo, he should have informed me directly.

"The alleged consumption of cocaine in a hospital environment should certainly not be dealt with in this way," he said.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blejao u kraju u kaficu sa nekim ortacima,i dok smo se zezali,dodje neka likusha koja ima ABNORMALNU SISURDACHU da igra bilijar sa nekim rtd bajom,i onda se pricha tu zavrshava ,nas 5 koji 45 minuta blejimo u te SISURDACHE koje su naravno maximalno izrazhene velikim dekolteom.... VOLIM JE <3 nemam sliku,nisam slikao,nisam imao kada :D Sad mogu nasmejan u krevet da je sanjam... laku noc.

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

... mnogo...

мислим да је Вуди рад да ти га утера. самопоуздање, наравно.

Лалетове вести ме баш орасположише.

ЧУЈЕШ ДУЛЕ, ИТАЛИЈАНСКИ ДОКТОРИ ШМРЧУ КОКУ НА ПОСЛУ ЕЕЕЕЕЈ!!!

мада мислим да само хирурзи шмрчу коку.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu brate. kad vas vidim tako da plačete zbog gluposti (a tek ćeš shvatiti kolika je glupost u pitanju) prosto izneverujem.

kakav ego boost, ne tripuj.

i ni na kraj pameti mi nije bilo da te vređam, nego sam ti žargonski rekao da si kukavica :D

Ja ne znam tacno sta da ti odgovorim na ovo. Ako ti nikad nisi bio sjeban do jaja zbog ribe, nisam siguran da li da ti kazem "svaka cast, cvrst si do jaja" ili "e jebi ga, zao mi te je, tek te to ceka"!?

U neku drugu ruku, ljudi su potpuno drugaciji, i neko nesto dozivljava tragicnije, jace, lepse, bolnije, kako god vec. To je njegov sistem, i on tako reaguje. On je sebi dozvolio da bude ranjiv, sad verovatno neko vreme nece, pa ko zna koja ce opet doci, pa ce opet spustiti gard i prepustiti se.

I da, pricam i o sebi delimicno...

Ne moraš ni ti da kukaš ko pičketina neka

Sudeći po slikama koje si kačio, izgledaš dobro, nisi gluv, nijem i kljast, nemaš govornu manu pretpostavljam, izađi negde i nađi drugu ribu, verovatno možeš da biraš

Gomila muškaraca je u znatno gorem položaju po tom pitanju, pa ne kuka

ovo si, cini mi se, i meni rekao, i moram da ti kazem da ovo nema potpuno nikakve veze sa onim sto je Miksa ispricao. Nije u tome poenta, a mislim i da ti to znas.

Inace, mene u poslednje vreme je nesto bas krenulo sa te strane. Nekako me boli paja za sve, opustio sam se, i ne mislim ni na sta. Sad je playing in the field varijanta, i uzivam (na neki nacin) pravo da vam kazem. A opet, bez razmisljanja bih sve te menjao za ono od ranije...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ovo si, cini mi se, i meni rekao, i moram da ti kazem da ovo nema potpuno nikakve veze sa onim sto je Miksa ispricao. Nije u tome poenta, a mislim i da ti to znas.

Pa ima, jer kada ne bi uzimali zdravo za gotovo stanje stvari, koje inače uzimate zbog "sopstvenih okolnosti", onda bi mogli da sve to posmatrate trezvenije. Odnosno, zamisli da si npr ovaj lik. Tako da shape up & stfu!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

ali ti govoris kako ce ti biti lakse da prebolis ribu i da predjes preko nekih svojih emotivnih problema, time sto ces shvatiti da si, sto se tice fizicke lepote, na nekom (visokom?) nivou?

edit: naravno, kad kazem "ti", pricam generalno. :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

leško tebra, naravno da sam bio sjeban zbog ribe i sve je to normalno i treba da ide tim putem (ako se radi o dugoj i dobroj vezi) , ali u tom trenutku moraš da razmišljaš racionalno i da odlučiš jebeno da li si sa njom ili nisi.

ako jesi onda jesi, ako nisi onda iskuliraš priču i nastavljaš dalje, a ovde se radi o tome da se stalno kuka na foru "ne mogu brate, slab sam na nju!1" i onda posle toga sledi "ok, rasčistio sam" i posle 5 dana vidiš post "lol zvala me i jebi ga, otišli smo da gledamo film i radili smo još milion drugih stvari i na kraju se kresnuli... desilo se jebi ga, herp šta da radim derp". ne ide to tako :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ima, jer kada ne bi uzimali zdravo za gotovo stanje stvari, koje inače uzimate zbog "sopstvenih okolnosti", onda bi mogli da sve to posmatrate trezvenije. Odnosno, zamisli da si npr ovaj lik. Tako da shape up & stfu!

al ladno si guglovao ugly people [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

NE DAJ SE COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ništa od Blunta, mada, da voziš ko Draganče, za sedam minuta ti i nije potrebna muzika :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...