Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

izvadio licnu kartuuuuuuuu - woohoo!

izvadio uput za ortopediju da konacno sredim koleno - woohoo!

bio u Lily-ju, kupio neku kozmetiku za kucu - half woohoo!

uzeo u prodavnici brdo hrane - half woohoo!

produktivno jutro do sad, mada nemam bas predstavu sta cu sad da radim, tako da kapiram da ce sve to da padne u vodu u naredna 2-3 sata. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako me mrzi da sredjujem kucu... ja sam lenji debil... sramota zenskog roda... za deset dana sam skupila na tone prljavih stvari a tek sam stavila peskire da se peru..

primenjujem Milicevo pravilo "peri jednu solju i jedan tanjir iz kojih jedes" ...

bilo mi je do jaja onih 15 dana po Evropi kad sam imala samo jedan ranac od 55 litara i trpala u njega sva sranja i menjala tri majice, dva duksa i jedne pantalone ... jej :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

nemke, daj neke masne detalje u no homers regiji!

Hejt goes where hejt's due.

ahahah kakav genijalan mohizam

Vidim da ovde ne pominju u tekstu, pa se nadam da nisu "tiho izbacili" taj deo da je zabranjeno pušenje u tržnim centrima, baš ćemo da vidimo. Sve u svemu, od četvrtka bi trebalo da makar ima određeni broj mesta gde čovek može otići a da posle ne smrdi ceo na duvan.

ko o čemu, laki o tržnim centrima. čovek bi pomislio da voliš da boraviš u njima. :)

Link to comment
Share on other sites

Dva neka mamlaza izbacili devojčicu kroz prozor sa sprata u nekoj osnovnoj školi kod nas, direktor na TV-u mrtav ladan kaže da se radi o "dečijoj šali". Pa da sam ćale od te klinke otišao bih sa nožem da mu prospem drob na sred kancelarije, jebem li mu mamu zadriglu SPS-ovsku

Kad se sevaju noževima, onda direktor kaže da se radi o "koškanju". Ova država je trula do srži.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Diša je genijalac, čitah u novinama nekim kao dobiće ukore :)) Wow!

edit: mada sad kad razmislim, moguće da tužioci mogu po službenoj dužnosti ili šta god da gone ovakav slučaj, pa maloletnička delikvencija, dža bu, možda više znaju stija ili nemke.

Samo hoću da kažem da nije direktor bog i batina za sve što se desi u školi, u smislu da ako izbije sranje nije on glavni već panduri/tužioci/sud.

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti ivanko, znam ja da ti misliš na mene! :*

(btw, ko još ide u eurocentar? :))

sta je eurocentar? :S

eurocentar je ono iza doma omladine, sa ulazima s obe njegove strane, i istina je da nema nijednu korisnu radnju, al je coffee dream jedno od mojih omiljenih mesta!

inače, isprobao sam danas zdravozdravo has, i mogu vam reći da je gotivan, i da je dobro što se neko setio da otvori fast food tog tipa, jer su do sada jedine opcije za brz has u centru bile džank i roštilj (koji je takođe džank ako ga ne čekaš 15 minuta). naravno, ima da propadne za pola godine ovaj zdravozdravo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...