Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam u jednom trenutku hteo da treniram Muay Thai najvise iz razloga da 'ocvrsnem' kosti i razgibam noge malo :)

Imam ortaka koji je trenirao jiu jitsu nekih 5-6 godina ima 195 i 110 a mrava ne bi zgazio u zivotu :)

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ja sam trenirao brazilsku džiu-džicu/vale tudo nešto manje od 3 godine, i manje-više imam slična iskustva, da ljudi koji treniraju duže vreme generalno nemaju poriv da se nešto dokazuju, ali ako krene frka takođe neće ni postojati oni prelazni periodi sa gurkanjima i tim glupostima. o mentolima koji treniraju po mesec dana neću ni da pričam, ti nisu normalni ni na treninzima a kamoli negde drugde, ortak je prestao da trenira boks jer se plašio da će ga unakaziti posle treninga ako ponekad malo ugruva baticu tokom sparinga.

pre nedelju dana su npr. navatali mene i drugara ispred vuka neki papani, potpuno sam se iznenadio kol'ko sam iskulirao, namerno il' ne :D a i ovi izvalili da oko mene više cimanja nego koristi pa samo otišli

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

boze..koji sam ja zenski kreten..

nisam se nashminkala i nafrakala i onda kad sam videla "dotichnog" na stanici, okrenula sam se i otisla na drugu stranu...

debil...

ako mu se svidjas svejedno je. ako ne, dzaba ti sva sminka ovog sveta ;) cudne ste vi zene, zaista!

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...