Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

U'vatio sam juče na MTV-ju posle EMA onaj genijalni Jersey Shore. Ja sam mislio da je to neki reality tipa Veliki brat, samo sa tim italijani-ameri likovima, međutim, ovo je nekakva emisija gde oni žive u kući i idu u provod svake večeri, i ovi to snimaju i emituju :) A naravno začin je to što ovi psuju, tuku se, pljuju i tako to. Uopšte mi nije jasno šta je tu toliko zanimljivo.

I ova kiša al' me je "prepala", kad je počelo da pada u četiri ujutru, rek'o šta je ovo.

i da podsetimo, od četvrtka - zabrana pušenja. Živo me interesuje kako će da reaguju tržni centri u kojima će full biti zabranjeno pušenje. I čudi me da nisu, Delta, Ušče, Zira i ostali negde malo "podmazali".

Pušenje će u Srbiji od četvrtka, 11. novembra, biti zabranjeno u svim javnim prostorima, kao i na radnom mestu.

Pušenje će biti zabranjeno u svim državnim institucijama, a zabrana je već na snazi u Skupštini Srbije i Vladi Srbije. U Republičkoj komisiji za prevenciju pušenja je rečeno da zbog kontrole zabrane pušenja neće biti povećan broj inspektora. Srmena Krstev iz te komisije je kazala da je za sprovođenje zabrane pušenja odgovoran direktor ili vlasnik firme, upravnik ili dekan fakulteta koji mogu da odrede i odgovorno lice za kontrolu zabrane. Prema njenim rečima, u određenim firmama može postojati prostorija namenja isključivo za pušenje koja se ne sme koristiti za neku drugu delatnost. Ta prostorija, kako je navela Srmena Krstev, mora da ispunjava određene uslove koji se odnose na ventilacioni sistem, odgovarajuća vrata koja neće propuštati duvanski dim u druge prostorije i koja mora biti vidljivo obeležana sa naznakom koliko osoba može u njoj da boravi.

U ugostiteljskom objektu manjem od 80 metara kvadratnih vlasnik može da dozvoli ili da zabrani pušenje, dok je u objektima većim od 80 metara kvadratnih vlasnik dužan da najmanje polovinu stolova, pultova i šankova odredi za nepušače. Taj prostor mora biti kod ulaznih vrata.

Prema podacima Ministarstva zdravlja, u Srbiji svakodnevno ili povremeno puši 33,6 odsto odraslih. Među muškarcima je 38,1 odsto pušača, a među ženama i 29,9 odsto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad ne bude moglo da se puši valjaće se flasteri i sugar-punch klopa a posle nova odeća pa fitness programi pa "zdrava" hrana ihaaaaaj, koliko para može da se zaradi na neurotičnom potrošaču žao mi što imam savest i ne znam da prodajem ništa...

Dobro vam svima jutro radni narode!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Uh jedva se sastavih od preksinoć.

Pa moram da vam kažem da je Marčelov koncert prošao bolje nego što sam očekivao!

Bilo je nekih smarača tipa Suid i Solow od repera ali Kandžija "apsolutni šef svemirskog ludila" je objasnio svirajući pesme "Urbana Seljačina" , "Jelena" i od RATM-a "Killing In The Name Of"! \o/ \o/ \o/

Nakon toga je nastupio Marčelo sa Ministrom Lingvistom svirajući od klasičnog repa sve do nekod d'n'b-a. Pa još na sve to dođe i Dragan Ristić iz grupe Kal da ga "opleve" sa romskom muzikom i ona debela Nensi da zapeva koju kafansku! \o/

Na kraju se među svima ladno i zahvalio sajtu "edesi.co.yu" (ćao Hajli) :)

Plus na sve to smo dobili nov njegov album "Deca i Sunce" kao i strip Dilan Dog-a. Tako da je koncert prošao odlično, misleći da će biti neki Eminem wannabe act...

Edited by Vladica^.^

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

sprco

ali SSI!

woohooooo! \o/

U'vatio sam juče na MTV-ju posle EMA onaj genijalni Jersey Shore. Ja sam mislio da je to neki reality tipa Veliki brat, samo sa tim italijani-ameri likovima, međutim, ovo je nekakva emisija gde oni žive u kući i idu u provod svake večeri, i ovi to snimaju i emituju :) A naravno začin je to što ovi psuju, tuku se, pljuju i tako to. Uopšte mi nije jasno šta je tu toliko zanimljivo.

samo sto se meni cini da je sve to izrezirano unapred, kao i velika vecina ostalih tih emisija na mtv-u.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

skuvala sam neku uzasno jaku kafu..muka mi je i ide mi se u wc na veliku nuzdu ( da ne bude posle "kako je prosta ova Dunja, zgadila nam je sve zene ovoga sveta sa svojim izrazima "kenja mi se" ")...

prethodna dva dana sam se zaljubila u lika sa kojim sam u kombinaciji..ali sad uvidjam da od toga nema nista i da verovatno ostajemo na starom :P :)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

imas 26 godina kad ces da nadjes ribu? heahaeahe! <3

nego vudu, kako se iskljucuje "glas" na xpu? Klinac je nesto brabonjao po kompu i sad stalno neki glas govori kad palim/gasim laptop??? Neki robotizovani uzasni glas

nema u startup delu novih programa, servisa, kakve su ovo madjije??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

cpanel, sounds -> startup i shutdown zvukovi ?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

poceo je malo da me kara vrat,namazao sam konjsku mast,valjda ce mi biti malo lakse...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

FIRST YORKSHIREMAN:

Because we were poor. My old Dad used to say to me, "Money doesn't buy you happiness, son".

FOURTH YORKSHIREMAN:

Aye, 'e was right.

FIRST YORKSHIREMAN:

Aye, 'e was.

FOURTH YORKSHIREMAN:

I was happier then and I had nothin'. We used to live in this tiny old house with great big holes in the roof.

SECOND YORKSHIREMAN:

House! You were lucky to live in a house! We used to live in one room, all twenty-six of us, no furniture, 'alf the floor was missing, and we were all 'uddled together in one corner for fear of falling.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

prethodna dva dana sam se zaljubila u lika sa kojim sam u kombinaciji

to nikako buraz

in the otha news, moram da se iscimam do vojvode stepe 347 po neku kremu. an arm and a leg.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Control Panel, accessibility options.

\o/

Zahvaljuje klinac, kaze "spasio me vudi prvih batina"

jos jedan problem je upravo napravio, ali sad sam zatecen??

Na desktopu nema ni jedne ikone?

Iz explorera naravno da ih ima, napravio desktop toolbar, sve je tu, ali se ni jedna ikona ne vidi. kreate new folder radi ali opet, ne vidi se?

Sta je sad ovo jebote? winxp sp3

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

desni klik, view, show desktop icons

to je fora, nema te opcije.

Edit, a u krac, ima ali ne pod view nego arrange desktop icons zato sam i zabagovao :)

Tnx

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...