Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lavirint je car!

Koliko sam samo litara alkohola popio na raznoraznim proslavama tamo... cak ga je i jedan moj drugar drzao (ne kurac), pa sam bio i admin fb fan stranice Lavirint caffe-a! xD

edit: ah cekaj, jos uvek sam xD http://www.facebook....RINT/8575793794

ahahaha, kako ovo nisam video pre sinoć :))

i super je ovo preiskusno fotkanje u polumraku da se ne izvali raspad :)

Super inače bilo na Nightshiftu, videh i dosta nekih poznatih ljudi, spu ispalio :( a koncert je imao pauzu jer su u jednom trenutku uspeli da "pokvare struju", i to i oko skca ne samo u njemu. A ono, osvetljenje i ozvučenje u suštini nikad jadnije, pa razmišljam, jaka nam je elektromreža i infrastruktura :)

Link to comment
Share on other sites

Ah da, zaboravih da pomenem, pričam sa nekim likom pre neki dan, živi drugu stanicu 27-ice od bogoslovije, odnosno na karaburmi, i sad tako naravno on hvali svoj kraj, a ja se tamo obreo igrom slučaja pa mu napominjem kako mi deluje pusto uveče i tako to, i kaže on meni "ma šta ti je, odavde, ja merio, bukvalno ti treba 20 minuta peške do grada!". Umal' da mu kažem "pozdravio te draganče".

Znači, za 20 minuta odatle ne bi stigao ni do Hale Pionir, a kamoli do Vuka, kojeg možemo uzeti kao "grad" za one koji žive na Karaburmi i u Višnjici :*

Link to comment
Share on other sites

dobar dan

cekam drugara da dodje iz ns, sad cu na pijacu a kasnije bi mogao neki quake live da padne. btw jel zainteresovan neko za fudbalicu dok je lepo vreme

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...