Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

slaba ti je logika :)

nema nikakvog smisla da padanje sa 4800 na 4500 bude teze nego vracanje, kao sto ti imas retarde tako i protivnicki tim ima retarde, samo je fora sto nekvalitetan mmr sistem dovodi do toga da se desavaju uzasne serije od tipa 15 pobeda i 15 poraza. tako da jebiga, desi se, ali znas da mozes za dan da se popnes 400 isto tako kad krene dobra serija :)

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ali su uvek njihovi retardi manji retardi od mojih retarda ili njihovi retardi igraju suporte dok su moji retardi insta pikali 3 core pozicije. Ovo sto si rekao za da se desi da imas niz od 10 izgubljenih pa isti takav niz pobeda mi se nije desilo od kada igram dotu. 

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Nah, u pravu je on. Kol'ko dobijas retarda u svom timu tol'ko ih dobijas i protiv sebe, samo sto tvoj mozak ima tendenciju da vise pamti debile u svom timu nego u protivnickom, so-called negativity bias. A uvijek imas i ono "ovu partiju sam dobio jer sam ja dobar i odigrao sam glavnu ulogu, a onu drugu sam izgubio jer sam imao debila".

Link to comment
Share on other sites

Odlican elementtd odigrah par partija i nije tolko lagovalo, naravno ako se igra solo.

Jel pratite major? Kakav je ovo shou nastao, dali otkaz 2gd-u i trenutno su top tri threada na reddit/all o tome. Ceo dota redit je pljuvacinja po perfect worldu i tako...

Meni nije jasno kako se mechevi tako sporo odigravaju da poslednji u grupi ne pocinje pre 2 a zakazano za 12:30. Pokusavam uvece da ostanem da odgledam jednu partiju pre spavanja ali se to oduzi do 4 lagano...

Inace 3/3 kineska tima su u lower bracketu a ako Spirit dobije jos jednu Fnatic svi evropski su za sada u upper bracketu.

GOGO Team Spirit i OG. Carry igrac spirita ramzes ima 16 godina lol. Za koga vi navijate?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Sta ima da ti ne bude jasno? Perfect world serveri... Zato se ni ne trudim uvece da gledam nesto, kada ustanem pa sta ima.
Kakvi lower bracketi? Sta pricas? I EHOME i CDEC i VG su ispali i koliko sada vidim izgleda da je i Spirit ispao.
Navijam za VP, ali verujem da ce EG ili Secret osvojiti a mozda i MVP istraje do kraja :)
 

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Raspada se ceo turnir, sve stalno kasni, pucaju serveri, kasteri.

TSpirit igraju baš lepo za oko, šteta za prvu rundu.

Alliance na iskustvo i smirenost dobio skoro sve partije, Buldog i EGM sabili, Loda me nervira, ali su mu napravili prostora onoliko.

Midone zastrašujuć protiv A u prvoj, farmovao kao životinja, bio svuda sve vreme, ali su bezveze odustali od pritiska i dopustili žnjoravom Lodi da se nasvinji sa Spectrom, posle su se pogubili.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ortak koji je takodje ispratio sve gejmove od pocetka i te pauze mi kaze da covek nije uradio nista strasno niti mu deluje kao da imaju neki ozbiljan razlog za to.
A vidim da i reddit jako pizdi, digli kuke i motike.

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Pa Valve treba da odluci da li zele da izgledaju max ozbiljno ili ne.Znaci odelo kravata i kulturno.Ili opustena varijanta,malo zbilje malo zajebancije.Ovako nisu ni ozbiljni,a nisu neka opustena varijanta.Generalno TI,a sad Major-i,su meh po pitanju produkcije.Toliko para u igri,a sami turniri deluju kao neki lokalni lan turniri.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...