Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ovo sa Na'Vi disbandom je toliko ocigledan cover za 'kick glupog XBOCT-a' da nije cak ni smijesno:D. Valjda im bilo glupo da ga samo marsnu iz ekipe(iako je debelo zasluzio) posto je najduze tu pa neka lafina disband, a cak ce i funn1k ostati. Ne znam samo sta su cekali, lik je godinama vec ubjedljivo najgori carry na pro sceni i cancer ekipe.
Ne znam pricu sto su puppey i kuroky otisli ali ne bi me cudilo ni najmanje da je zbog njega.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Na'Vi disbandom je toliko ocigledan cover za 'kick glupog XBOCT-a' da nije cak ni smijesno:D. Valjda im bilo glupo da ga samo marsnu iz ekipe(iako je debelo zasluzio) posto je najduze tu pa neka lafina disband, a cak ce i funn1k ostati. Ne znam samo sta su cekali, lik je godinama vec ubjedljivo najgori carry na pro sceni i cancer ekipe.
Ne znam pricu sto su puppey i kuroky otisli ali ne bi me cudilo ni najmanje da je zbog njega.

on i sonneiko su jedini koji su igrali relativno ok u poslednjih godinu dana za navi tako da ne znam odakle ti ove gluposti.. taj retardirani xboct 4 JAJAJA circlejerk su stvorili glupi ljudi koji misle da je dendi u top10 mid igraca  

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Na'Vi disbandom je toliko ocigledan cover za 'kick glupog XBOCT-a' da nije cak ni smijesno:D. Valjda im bilo glupo da ga samo marsnu iz ekipe(iako je debelo zasluzio) posto je najduze tu pa neka lafina disband, a cak ce i funn1k ostati. Ne znam samo sta su cekali, lik je godinama vec ubjedljivo najgori carry na pro sceni i cancer ekipe.
Ne znam pricu sto su puppey i kuroky otisli ali ne bi me cudilo ni najmanje da je zbog njega.

taj retardirani xboct 4 JAJAJA circlejerk su stvorili glupi ljudi koji misle da je dendi u top10 mid igraca  

Ako je ovo neka referenca na twitch chat nisam stvarno upucen, ali mi definitivno ne treba niko da formiram misljenje o XBOCTu. Zadnjih godina je bez ikakve sumnje najslabija karika i ja stvarno ne znam ko moze da dodje a da ikakvog pojma ima o doti i da brani jebenog XBOCTa aka 'kol'ko god da imam free farm nikad ne potceni koliko glup mogu biti i glupim diveovima protraciti sve'. Nisam toliko ni pratio Na'Vi ove godine izuzev TI-a a tu je gore pomenuti bio blaga katastrofa. Bas se secam ja mislim da su zadnji mec igrali na turniru, on bio AM, igrali su 4protect1, sve karte na njega, a on... gomila uzasnih odluka od smijesnih wasteova bkba do amaterski splitpush overekstenzija bez visiona, bukvalno je singlehandedly izgubio mec, a to nije prvi put da ga gledam u takvom izdanju. Nije ni Dendi sjajan, vec odavno nije ono sto je bio i daleko je od top midova na pro sceni ali XBOCT je stvarno jedna majmuncina kome nikako nije mjesto u nekoj t1 ekipi. Ne vjerujem da sam ijednog drugog pro igraca vidio da faila toliko puta i neku glupost uradi.

Link to comment
Share on other sites

Pomoc drugari

Random u game mi daje 3000 ms i packet loss preko 40 %, i onda se vraca u normalu. Probao da rr router i net, smirio se, pa opet poceo. Novi mi je pc, novi windows 8.1, nemam uvek al pocinja da iritira, pocnem bas ok game pa krene da laguje. Imam opticki net i ne zeza me osven u doti, kako da sredim ovo sranje?

 

<3

 

pokusavam da napravim test na pingtest.net, ne daje mi packet loss da testiram, kaze da nemam java ili da firewall blokira. Java imam, a ne znam kako bi firewall blokirao to sranje i gde da sredim...

Edited by towerrr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...