Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Apsolutno je greh sto ona blasfemija od builda nije kaznjena kad su onako maestralno throw na t1 mid u tom game 1, a on ostao zaglavljen na smece buildovanom am bez opcije da farma, NB pokuipo ac itd, ali overall je bio outpick. Sve objektive pre toga koje je OG uzeo, mogao je, i uzeo je bez AM-a, a onaj VG>Vlads>manta je dosao kasno koliko bi dosao kasno i pt>pms>ring>vitboost>bf>vlads>manta. Smece build i hipsterizam. I ja sam smoren sto je AMu apsolutna obaveza uzeti bf, ali silji kurac bezveze lik.

...

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Miraclea kada mora da igra sa onim glavonjom NoTailom.

pff koja glupost,da nije notaila miracle bi i dalje bio samo obican puber,a tih 9 k mmr moz da okaci macku o rep kad ga fata koji ima 2-3 k mmr-a manje svaki put popisa na midu :D

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Miraclea kada mora da igra sa onim glavonjom NoTailom.

pff koja glupost,da nije notaila miracle bi i dalje bio samo obican puber,a tih 9 k mmr moz da okaci macku o rep kad ga fata koji ima 2-3 k mmr-a manje svaki put popisa na midu :D

Ne kaki majke ti:D, da ne igra sa retardiranim notailom nego drugi bi ga zvao, vjerovatno cak i bolji tim bi imao, ne pratim u zadnje vrijeme tol'ko turnire ali sam prije redovno pratio i gledao tog Fatu xx puta, Miracle je ne klasa za njega nego alfa i omega a i za ostatak igraca.

Link to comment
Share on other sites

igrao bi sa envijem u timu,eto sad znas :),odabrao je pravi tim a notail decko ima dotu u malom prstu,to sto ljudi gledaju skorove i te gluposti a ne koliko se on zrtvuje za ekipu je neka druga prica...lepo si napisao,gledao i pratio,sve je to proslo vreme,Fata trenutno nema konkurenciju

Link to comment
Share on other sites

Nije noTail retard, samo je van svoje pozicije i mind setupa, jednostavno nije covek za kerija. To ne menja cinjenicu da je i dalje decko apsolutni top na par heroja. Mnogo olako ljudi zaboravljaju kad je pre samo godinu/dve dana apsolutno nezaustavljiv bio i kakve je playeve pravio sa ETom, undijem, visageom, meepom itd.

Vise je problem da je malo OG disfunkcionalan jer izmedju briljantno kreativnog i individualno sjajnog Miraclea, i krutog i preplasenog noTaila cesto ne mogu da se sastave da odigraju timski, i onda kao rezultat noTail jos vise tiltuje itd. Problem je sto nemaju pravog plejmejkera u stvari. Mnogo gotivim Fly/noTail i bili su jedini razlog sto sam gledao stari Secret sa uzivanjem, ali da OG sad zapinje cesto, zapinje.

igrao bi sa envijem u timu

Funny cuz it's true.

Mislim, decko stvarno jeste naj u mnogo stvari koje igra, ali ima izlete koji se granice sa gluposcu.

Da niste gomila trollova i hejtera, cak bih se i iscimao da konstruktivno iskomadam onaj replay prvog gejma od danas i objasnim zasto i kako je ofejlao, ali koga je briga kad su win i kad je lik imao 41-8 he he. Imao je i Dendi u onoj seriji 19-0 iz 2 gejma sa qop/pl pa su izgubili 2:0.

Poenta je, da su izgubili prvi gejm, 100% bi bio on kriv i odgovoran zbog svog builda. Fight na choke pointu kod secret shopa kad je mana voidom obrisao 50% hpa svima, ubio bi ih pre nego sto je bacio mana void jer bi cleave isao na 3 heroja, od toga 2 suppa. Sve t2/roshana su uzeli bez njega u fightovima. Cak sta vise umro je jer je odlucio da se pojavi u fightu u kom im nije ni trebao. Da je uzeo pt>pms>ring>vitboost>bf>vlads>manta, cak bi i vremenski bio brzi od onoga sto je imao posle izgubljenog mid t3 fighta.

Drugi game im fali dmg, oh better build pt>vg>manta fejslesa koji je vec sakat. Oba gejma su imali bolji pick, i cak mozda bolje igrali, jedan game su rizikovali, a drugi izgubili.

Edited by shpanac
typo

...

Link to comment
Share on other sites

to isto sam i drugaru rekao danas,am i void su mu bili krajnje prosecni,puck je bio vrhunski,newbee odigrao katastrofalno,i taj drugi game koji su dobili su svojom gluposcu produzili sa 35 na 65 min,najvise zahvaljujuci hao-u koji kao da se trudio da namerno throwuje

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, jel vredi poceti igrati ovu igru od nule u 2016-toj? Trenutno igram HOTS i jako mi je zanimljiv jer ima dosta tim fajtova, ali kontam da je to "arkadna verzija" dote i da mi znanje iz nje nece pomoci uopste u ovoj igri, s obzirom da citam vase postove - i nista vas ne razumem :) Kao na drugom jeziku da pricate. :)

A probao bih dotu pre lol-a, fazon kada se vec vatam, nek se uvatim hard core.

Jel ima uopste novih igraca u doti ili je ona fazon wow - igraju je ljudi, ali oni koji su to poceli jos od srednje, pre 10 godina?

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

sto bas alhemist ? pa nije on toliko dobar po broju kripova vec po gpm mada je popio nerf u zadnjem patchu kad je greevils greed na illu u pitanju :)

http://www.dotabuff.com/heroes/farm :) dobro, anti mejdz? :D

Ljudi, jel vredi poceti igrati ovu igru od nule u 2016-toj? Trenutno igram HOTS i jako mi je zanimljiv jer ima dosta tim fajtova, ali kontam da je to "arkadna verzija" dote i da mi znanje iz nje nece pomoci uopste u ovoj igri, s obzirom da citam vase postove - i nista vas ne razumem :) Kao na drugom jeziku da pricate. :)

A probao bih dotu pre lol-a, fazon kada se vec vatam, nek se uvatim hard core.

Jel ima uopste novih igraca u doti ili je ona fazon wow - igraju je ljudi, ali oni koji su to poceli jos od srednje, pre 10 godina?

Pazi, uzmes tri meseca i svaki dan nabijes usta na auspuh nekog automobila, a drugar nek ga turira onako dobro, a ti disi punim plucima, a onda vazelinom mazes rch i nabadas se na kutiju od pringlesa, i jos svaki dan saku piljevine pod ocne kapke baci, i posle tri meseca takvog treninga bices spreman na sve gadosti koje komjuniti moze da ti pruzi.

Naravno da mozes da probas igricu, i toplo je preporucujem pre nego lol. Uci sto vise mozes, liquipedia i gajdovi ce ti biti veliki prijatelji, i posle par meseci ces biti skroz ok sa igricom. Mi ovde redovno placemo u topicu zbog radosti public gaminga, ali je u sustini igrica jako zarazna i nagradjuje, pruza zabavu za vreme ulozeno. Za godinu dana mozes lagano da piskis po 95% svih ljudi koji je igraju, samo ako si iole talentovan i uporan da se poboljsas.

Mjut dugme ti je prijatelj. Mikrofon ti je prijatelj ako ces biti konstruktivan. Reddit ti je prijatelj. Dotabuff ti je prijatelj. Twitch, zavisi. Chat ne citaj, pro gejmove gledaj kad udjes u foru sta je sta, ne gledaj ove "cool" streamer koji memeuju citav dan, gledaj ove sto se malo trude da budu konstruktivniji. Mojne gledas boob streamerke ;)

Reddit jeste prijatelj ali nikako r/DoTA2 nego r/TrueDoTA2 (ako vec nesto zeli da nauci). Uglavnom sve sto si rekao je ok i slazem se (besides obvious), ali da se ne zavaravamo community je sjeban kod vecine online igara. Mogao bih i da se usudim i kazem kod svih popularnijih online igara tog tipa (competitive). Takvi smo jbg, pogotovo ovo nase podrucje, taj mentaliet. Svi mi kukamo ali smo i sami takvi ponekad svi mi imamo lose gejmove, tilt gejmova, gejmove kad ocemo namerno da feed i sjebemo partiju. Poenta je da je igrica timska i uvek ce biti, a na internetu su svi najbolji i lideri i svako ce igrati svoju igru koja god igrica bila u pitanju. 

@echo ne znam koliko imas godina, ali da se nauciti samo je kontam teze nego sto je ranije bilo. Ranije smo svi pravili pogresne iteme pickovali pogresno nismo znali sta radimo, ali bilo je uvek jebeno zanimljivo. Sad vecina ljudi je dosta upucena u igricu, uglavnom ce te kritikovati sta god da radis. Mada opet cepaj i nemoj pocinjati ranked, ali velika sansa i kad budes igrao godinu dana i budes konacno odlucio da krenes u ranked da ces biti negde na 2k jer je takav mmr system.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...