Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

mohr brate ako ti iz mojih jedno 10 postova u kojima je cak boldovano na koga mislim nije jasno onda jbg:D, a sto se tice tvog posta sad kad ga drugi put citam jos je veca besmislica:D, prvo navodis da su ljudi najbolji bili u honu sto je ja ne znam, podjednako validno kao i da si rekao da su najbolji bili u bocanju, a onda kazes da iako su bili u samom vrhu imali su tu nesrecu da je tad vladala nepobediva alijansa:D, a alijansa je fazon bila nepobediva mozda pola godine prije International-a zakljucno sa njim a na tom International-u ih je jebeni Orange izbacio, bice da su i oni za njih bili nepobjedivi, i to je manje vise njihov najbolji uspjeh sto su tad bili 8i, na sledecem su bili 14i.

Veliko pitanje da li se uopste moze reci da je taj Fnatic bio tier 1 team...

Link to comment
Share on other sites

taj orange je zavrsio treci i to samo zato sto je kyxy unistio aegis u onoj partiji vs na'via...a A je vladao celu jednu godinu,osvojio sve moguce turnire,otisao u kinu i dobio neke nepodedive kineze na g1 turniru...A fnatic je bez sumnje bio tier1 tim,a taj drugi TI nemoj uopste ni da gledas,malo je falilo da ga uopste i ne igraju...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

znaci baksuzi su sto je tad alijansa bila nepobediva ali su isto tako baksuzi sto su tada naisli na prejaki orange :D, pa majku mu najbolje da niko ne dodje od jacih ekipa:D ne znam onda sta ih je to onda cinilo tier 1 timom

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

xyz turnira gde su zavrsili kao drugi,secam se onih prica da su oni sampioni drugih mesta :),uglavnom,akcenat je na tome da su uvek igrali zavrsnice i da su uvek bili kompetitivni osim onog TI4 gde je igrao era umesto excallibura sa kojim su vezbali ali pravila su pravila i morao je era da igra(valve odluka)

Link to comment
Share on other sites

ja se vala ne sjecam te price da su sampioni drugih mjesta:D, a relativno sam ih cesto gledao, cak su mi bili jedan od omiljenih timova, lagacemo cemo se opasno brate ako kazemo da su ijedne godine bili konkurentni ijednom od top timova

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

2014-06-29 3 - 4th Premier ESL One Frankfurt 2014 1 : 2 Evil Geniuses $21,090
2014-06-25 2nd Premier Dota 2 Champions League Season 3 2 : 3 Team Empire $16,959
2014-06-14 5th Premier DreamLeague Season 1 0 : 2 Mousesports $22,500
2014-04-16 1st Major MLG T.K.O. Europe 3 : 1 Team Empire $14,000
2014-04-01 1st Major XMG Captains Draft Invitational 3 : 1 Natus Vincere/Natus Vincere $19,300
2014-01-08 2nd Premier Dota 2 League Season 4 1 : 3 LGD Gaming/LGD.Taobao.cn $15,000
2013-12-08 2nd Premier RaidCall EMS One Fall Season 1 : 3 Vici Gaming/Vici Gaming $7,000
2013-11-30 2nd Premier DreamLeague Kick-Off Season 0 : 3 Natus Vincere/Natus Vincere $15,000
2013-08-09 7 - 8th Premier The International 2013 0 : 1 Orange $43,116
2012-12-09 1st Premier Thor Open 2012 2 : 0 No Tidehunter $14,968.94
Link to comment
Share on other sites

Sta probrao si najbolje rezultate i kao to je to:)
A sta je sa ovih strasnih rezultata u rasponu od godinu dana:D, kao sto rekoh pitanje da se postavi da li su se mogli smatrati u tom periodu 2012-14 kad se sve sabere tier 1 timom

tier1 tim.jpg

za finale stvarno steta, cini se k'o da ih mogu dobiti da idu all random

Link to comment
Share on other sites

pa ja bih rekao da je tier 1 tim, tim od koga na svakom turniru mozes ocekivati da uzme turnir, a ja nikada nisam ocekivao ulazeci u neki turnir u tom 13-14 periodu da fnatic moze uzeti, a tad sam mozda i najvise pratio dotu, nego u fazonu tu su, nisu losi mogu iznenaditi neke od top timova ali nece sigurno uzeti turnir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...