Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

igrao sam sa tier 7 rumunima vs 3-4k rusa i izgubio... mislim da sam nasao naciju koja je najgluplja za dotu. imamo voida i radimo drow strat i lik je svaki chrono ili preklopio sa dusa/fenix ultijem protivnika ili bacao tako da ne mozemo da focusujemo nista = nemoc. jos sam ima 4th position venge koja ne zna sta radi na mapi a mid DK nam bez bkb-a do 40 min. ofc meni su pickovai 5th position skywratha. moj savet ili dan unapred da se sastavi stack sa normalnim ljudima ili dzaba igrati ovo. mada mi se svidjaju ovi kupovi ovo nije lose da se cesce organizuje

Link to comment
Share on other sites

nas su dobili jer su nas outpickovali pa je bio klasicni stomp, posto smo meceve pre toga igrali kunkka/disr onda su pobanovali sve nase standardno i jos su nam uzeli lastpick koji smo mi hteli a mi smo pritom miks koji se skupio sekund pre toga 

jedno od njih je bio 6k party nisam gledao sve 

weppas mi rekao da su u prvom mecu dobili 7k ruski stack tako da jebem li ga

zanimljiva stvar ali je sistem stvarno glup 

Link to comment
Share on other sites

slazem se za rtz-a,unistavao je dendija svaku mid ali je bilo mnogo gresaka jbt,sa onakvom dotom ne mozes daleko,ipak su mi Og,liquid,newbee,wings,lgd za 5 klasa jace ekipe...cak i vg.r deluje jace od ovih sa starladdera iako im mid igra coach mikasa a ne nono :)

 

edit,lol,tek sad vidim da sam slican komentar o jacim ekipama ostavio i gore :)),dota je bila zanimljiva i interesantna ali to jbg ne znaci i da je bila kvalitetna...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, badnick said:

Nasi izgubili od Kaipija 3-1 u finalu kvalifikacija za WCA. Iz pocetka nisam skapirao zasto se ljudi prijavljuju za ovaj shitshow al se setih da se za kvalifikacije dobija valjda 20k ::)

bogami, fina kinta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...