Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahahahaahahahahaha,najgore je sto kad debeli pricha samo naslucujem sta pricha hahahahahahaahahahah

the dolphin ahahahahahahhaahhahahahahahahaha

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ko sto sam rekao i na upt, pandur car, totalno nisam ocekivao ovako nesto. iskreno se covek iznervirao sto su majmuni polupali sopstveni grad, nit pominje pedere, nit huligane, nit vlast. licno popizdjavanje i to zbog right cause. jos mu nije ni lobanju izotvarao usput dok se drao na njega, koji je to zen, pa ja da imam nesto nindza kornjaca odelo i pendrek i da mi tu lezi neki car koji me gadja kamenjem, pa ne znam, kontam da bi otiso u afekt u roku od odmah, posle bi mi bilo krivo verovatno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to sto posto, kolko kontam lik se zali da ga boli i nece da ustane.

sto ga cini jos gejijim, zamisli sibas se sa murijom, onda te savataju i ti si u fazonu "boli me". onaj skins je barem vikao "vezuj sta cekas" i te fore. osim ako je lik slucajni lik na kome su se izivljavali, ali to ne pije vodu, slozicemo se.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ali to ne pije vodu, slozicemo se.

сложићемо се, наравно, јер ово је сад "демократска полиција", а не она Слобина. наравно...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

brate sto me trolujes, pricam za ovog coveka ovde na snimku ne za policiju kao entitet. nelogicno je da se ovaj pandur dere na njega tek tako, pa makar bio i psihopata. jeste, doso do nekog pijanca bezveze i dere se na njega da razlupava beograd i oce da ga bije i tera ga u picku materinu.

a policajci su ista stoka ko i za vreme slobe, zato ovaj video i jeste gotiva.

i realno, sta ti trebaju takvi komentari, ajmo da sikcemo okolo...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

брате, онај тамо лежи/седи или пребијен или пијан/дрогиран и мрмља да га боли. а није локална пијаница/пајдоман, јер не би пандур говорио оно што говори. дакле, прво су му крцкали малко бубреге (то се не види на снимку), а онда је дошао пандур да му очита лекцију и тиме да легитимитет премлаћивању. и онда зен пандур. није него. још код тебе доводи АСАВ у питање. ееееејјјј... Дуле, брате, шта је с тобом последњих дана????

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...