Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne svaki hejt, vec svaki hejt vezan za to sto sam ispricao jer je jako relativno. sam koncept takvog hejta podrazumeva da si ti neki 'nadtarzan' i da kritkujes druge sto nisu kao ti. a nisi ni ti taj nadtarzan, tako da ne razumem sta hejtujes, nesto sto i ti svakako posedujes...

Pa pogrešno si me skapirao očigledno, ne moram biti "nadtarzan" da bih hejtovao, lepo si rekao da hejtujem nešto što i sam posedujem, zašto da ne, pa svi mi to radimo, "autohejt"(lol) je svuda.

Naravno nije to "ubi zakolji" hejt... moguće da i je problem u tome šta mi podrazumevano pod "hejt", pa si ti istripovao da ja želim da istrebim pozere ili tako nešto, al nećemo sad da dužimo i o tome.

i ti sto pozerisu imaju pravo na svoje misljenje i pozerisanje. ti dodjes i kritikujes to. ja kritikujem tebe. onda ti dodjes i kazes "a sto me kritikujes, imam pravo na misljenje". ko je bio telefon?

Ova tvoja konstatacija bi imala smisla da sam ja ranije rekao "Ti što se pozerišu nemaju pravo na mišljenje i pozerisanje, treba ih istrebiti", ali nisam. Slažem se sa boldovanim delom. Ti što pozerišu imaju pravo na svoje mišljenje, al ne vidim kako to meni uskraćuje meni pravo da ih hejtujem, ili obrnuto, moj hejt njima ne uskraćuje njihovo pravo. Nisam ja fašista neki jebote, neka idu trče u lepim trenerkama, neću ih sprečavati, samo ću ponekad malo da prdim i to je to.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

black jesus, lagano gari, nego tako sam imao trip da si nesto mega ozracio poslednjih par puta i jos to za podlogu, pogotovo sto je meni mega kul ta podloga jer masa je generalno u kurcu sa zdravljem i izgledom, gledam momke od 22-23-24 godine, veprovi debeli masni sa guzicama sirim od ramena i onda mi bude posebno drago kada neko makar iz pozeraja krene da trci pa ce se vremenom navuci na to i aktivirati fizicki... nek 1000 ljudi pocne da trci jer postoji ta nova staza, jedno 50 ce sigurno nastaviti... + sto sam ja stalno po keju trcao i sjebavao noge na betonu ili tcao po travi i onoj zemlji sa rupama i dzombama zaobilazeci mrtve kerove, tako da je mega.

Link to comment
Share on other sites

koji post?

sacu da vidim lol

edit:

a, ono za elfove, ma mrzi me da pustim filmic, tim pre sto sam gledao pre sto godina, ali sam zaboravio pa pojma nemam o cemu se radi:)

a i moji razlozi za gotivljenje elfova su prilicno nestereotipni (u smislu da nisu lol legolas anime zelda), tako da verovatno necu biti pogodjen:) mislim, iz istih razloga gotivim i orkove recimo, samo sto bi elfove caopr, a orkove ne bih [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sve to sto pishe 100% ni ne gledam,ja sam za dobri stari najsocijalniji gusti od dve litre LA VITA HEMIJA!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...