Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reche nidza, navuche kaljache i ode da trchi po futoshkim njivama :D

Ne može po njivama da se trči, em propadaju noge, em ne želimo da uništavamo dragocene useve. Na njivi ne postoji mogućnost bavljenja nijednim sportom, sem možda...

pucanja iz vazdušare.

[:0]

Link to comment
Share on other sites

sta vozis i kakve su cene otprilike

pa ja sam sa pspom i 20 casova platio oko 11k, to je cena cini mi se za punta, iako ja vozim reno scenic-a :) raspitaj se jos svakako, ali meni su oni iz ovog kraja najbolji, pogotovo kad vidim one iz pete brzine, kad voze skoro stalno u drugoj/trecoj brzini... :)

Link to comment
Share on other sites

Evo ga još jedan urbani mladić koji je odlučio da krene da trči kad je video da su nabacili tu stazu, jer je ta staza mnogo kul i strava i povećava urbanost.

ne budi toliki hejter jbt

dobra fora za dareta btw

Link to comment
Share on other sites

Evo ga još jedan urbani mladić koji je odlučio da krene da trči kad je video da su nabacili tu stazu, jer je ta staza mnogo kul i strava i povećava urbanost.

Ne znam da li me trolujes, ali ta staza je tu za jebeno trcanje.

Trcao sam ja i pre, kad nije bilo staze, ali kad vec imam jebenu stazu za trcanje na 5 minuta od kuce, zasto da ne trcim na njoj, pa makar bio i URBAN ?

Link to comment
Share on other sites

ne budi toliki hejter jbt

ok ćale, biću dobar.

Ne znam da li me trolujes, ali ta staza je tu za jebeno trcanje.

Trcao sam ja i pre, kad nije bilo staze, ali kad vec imam jebenu stazu za trcanje na 5 minuta od kuce, zasto da ne trcim na njoj, pa makar bio i URBAN ?

Činjenica je da se povećao broj ljudi koji trče pored keja od kad su nabacili tu stazu, ono, kupe novu nike belu trendžu i udri. A vidi se da ni ne znaju da trče, al eto, poziranje matori. Tako da je hejt sa pokrićem, a i ti si mi redovna mušterija tako da ono... ;) Ako si trčao i pre, onda respect i jedan big up za tebe :D

Link to comment
Share on other sites

ako negde nastanu bolji (od proseka) uslovi za trčanje, onda je logično da se na tom mestu poveća broj onih koji trče. normalno je i da neko po prvi put proba trčanje zato što do sada nije imao uslove kakve očekuje, ili je prosto video od drugih. ti nikad nisi uradio ništa zato što si video da neko drugi to radi?

al nema veze, ajde da hejtujemo.

Link to comment
Share on other sites

Tako da je hejt sa pokrićem

ako imas petnaest godina...

ako negde nastanu bolji (od proseka) uslovi za trčanje, onda je logično da se na tom mestu poveća broj onih koji trče. normalno je i da neko po prvi put proba trčanje zato što do sada nije imao uslove kakve očekuje, ili je prosto video od drugih. ti nikad nisi uradio ništa zato što si video da neko drugi to radi?

ako ne slusas metaliku od kad su izasli na onoj kompilaciji pre trijes godina (nije bitno sto se nisi rodio jos - onda slusaj neki novi bend) i to zato sto si sam izbunario tu kompilaciju, a ne dobio od drugara, onda si pozer!

AE!

PEJA GEJA!

eh eto komplikacije, ja vas volim obojicu, ne znam sta da radim sad!

dule i peja likovi!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I ja volim da trčim!Ja trčim na voždovcu u šumici.

xexe

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...