Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam da li me trolujes, ali ta staza je tu za jebeno trcanje.

Trcao sam ja i pre, kad nije bilo staze, ali kad vec imam jebenu stazu za trcanje na 5 minuta od kuce, zasto da ne trcim na njoj, pa makar bio i URBAN ?

vidis da gari stalno kenja nesto pokusavajuci da bude on kul a u isto vreme hejtujuci "mladje" clanove optuzujuci da oni hoce da budu kul, u isto vreme uvlaceci se "starijim" (kako sam kaze na drugoj temi) clanovima. It's like all fucke'd up :D

uglavnom si picka sto trcis na novoj stazi predvidjenoj za trcanje, to stoji.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

aaaaa sta se desavaaaa

Reported Attack Site!

This web site at www.klanrur.rs has been reported as an attack site and has been blocked based on your security preferences.

Attack sites try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack sites intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Sunce bi 2013. moglo da ugasi Zemlju

Velika eksplozija Sunčeve energije ili tzv. Sunčeva oluja mogla bi da paralizuje zemlju za samo tri godine, upozorio je tim britanskih naučnika.

Takva bi pojava izazvala oštećenje električnih mreža, kolaps komunikacija i rušenje aviona. Bile bi uništene i zalihe hrane, a internet bi verovatno prestao da funkcioniše

internet bi verovatno prestao da funkcioniše

My link

Ali, gde ce onda one silne klinke da kace svoje slike :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sve je lepo objasnjeno osim nacina na koji su dosli do te prognoze. Eksperti ne mogu da predvide kisu za tri dana a znaju sta ce biti 2013. Jos jedan pokusaj sirenja paranoje i straha sa ciljem pljackanja javnih fondova.

Covek objasnio :D

Link to comment
Share on other sites

ako negde nastanu bolji (od proseka) uslovi za trčanje, onda je logično da se na tom mestu poveća broj onih koji trče. normalno je i da neko po prvi put proba trčanje zato što do sada nije imao uslove kakve očekuje, ili je prosto video od drugih. ti nikad nisi uradio ništa zato što si video da neko drugi to radi?

al nema veze, ajde da hejtujemo.

:) jedini koji to nije uradio je mohi :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha koliko je njima smor :D

@topic jel dule spomenuo stoni tenis? e pa dule ako i ja sjebem rame, ti si kriv što si me navukao na stoni tenis! :D

edit: šta se dešava sa signaturima?

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

NOŽ Nešto pre 11 časova muškarac Z.V. (37) povređen je u Palati pravde u Beogradu.

Kako je RTS-u rečeno u MUP-u Srbije, dve devojke su napale i izbole muškarca.

On je sa teškim povredama prebačen u Urgentni centar Kliničkog centra Srbije na reanimaciju.

Incident se dogodio desno od glavnog ulaza u Palati pravde, prenosi reporter RTS-a.

Prema rečima očevidaca, momak i dve devojke su izašli iz zgrade Palate pravde. Ispred zgrade devojke su napale mladića, a jedna od njih ga je izbola nožem u predelu grudi i stomaka.

Istraga je u toku.

ssi

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

 Au čoveče, pa vi niste normalni. Tek u poslednjih mesec dana sam shvatio koliko se kod nas kljukaju "lekovima". Mislio sam da je samo na zapadu tako, imaju problem sa spavanjem roknu par tableta za to, boli ih noga i za to imaju rešenje, ne mogu da uče, e pa i to nije više problem. Da ne pričam o anti-depresivima. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...