Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Nemke

Rado, ali sada sam pauzirao sa plivanjem dok ne prođu rokovi. Inače ovi termini u kojima idem su samo za radne dane, za to imam studentsku karticu.

Nego 50ak dužina ? Au jbt, ako nisu širine, kojim stilom i za koliko vremena isplivaš toliko čoveče :O

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Nemke

Rado, ali sada sam pauzirao sa plivanjem dok ne prođu rokovi. Inače ovi termini u kojima idem su samo za radne dane, za to imam studentsku karticu.

Nego 50ak dužina ? Au jbt, ako nisu širine, kojim stilom i za koliko vremena isplivaš toliko čoveče :O

Pa, dobro nisam bas u nekoj snazi...nesto jace od sat vremena mi treba za 50 duzina...sa pauzicama izmedju...uglavnom kraul...malo dodam i prsno, pred kraj kad riknem :)

Ajde, pa se dogovorimo neki put....

Pejo vidimo se...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ha ja sam prekjuce odradio 30 pinkija (15 banjica) za 35 minuta, i cak sam mogao jos, al su neki mali zeldiji sve vreme smrdeli pored mene i pricali o nekoj bataljonki pa sam se pokupio i otisao.!.

Dakle za 4 meseca stizem te!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kako neke, inache, svakodnevne naivne sitnice mogu odjednom da postanu jezive nakon gledanja Evil Dead (1), po prvi put posle, jedno, 20 godina i to u noci punog meseca. Hladan vetar u krosnjama, odskrinuta vrata iz koje se nazire tama susedne sobe, promaja koja udara prozore pa i sama cinjenica da je jesen i da su dani sve kraci...

dok me niti jedan noviji horor "ne radi", Evil dead je ono zaista bio jeziv

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...