Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci da se oformi nezavisna motivator komisija sa clanovima iz svih zemalja sveta i da pobedi motivator na srpskom neo bi ga proglasio za najgori ikada

budi malo realan thx!

ja pricam sve vreme da je u pitanju automatik reakcija na srpski jezik i da je to lose, ne bi ja krusejderovao okolo adrvajz.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

znam ja sta ti oces da kazes, ali meni funkcionise i smesno mi je kad to vidim tako napisano. takodje, cak i to na sta ciljas ne mora biti tacno jer je 'znacibrate' (sire 'znaci brate ovo ono') koncept i entitet sam za sebe maltene, kovanica kojom se nesto oznacava. tako da sto se mene tice, to opusteno moze da stoji velikim slovima, isto ko sto bi ti recimo stavio 'batica' velikim slovima. meni oba funkcionisu u motivator mehanici. da je velikim slovima 'ej brate' ili 'aj se zenim', vec bi bila deseta prica.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ono na sta sam ja ciljao je da je sve moglo biti napisano istom velicinom jer nema sta da se naglasi ili nesto slicno nego je autor slepo jedan deo povecao, a drugi smanjio jer: je to fora, tako svi rade, ne razume konceopt toga itd. take your pick.

Druga stvar na koju sam ciljao je da nije potrosio dva minuta da smisli nesto pametnije, ili mozda jeste ali je ovo najbolje sto je uspeo, a tim gore onda.

Meni bi recimo smesnije bilo "Da li uzimate blabla u zdravlju i blabla; Znaci da!", a to mi je palo s vrha mozga dok sam pisao ovo.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ono na sta sam ja ciljao je da je sve moglo biti napisano istom velicinom jer nema sta da se naglasi ili nesto slicno nego je autor slepo jedan deo povecao, a drugi smanjio jer: je to fora, tako svi rade, ne razume konceopt toga itd. take your pick.

Druga stvar na koju sam ciljao je da nije potrosio dva minuta da smisli nesto pametnije, ili mozda jeste ali je ovo najbolje sto je uspeo, a tim gore onda.

Meni bi recimo smesnije bilo "Da li uzimate blabla u zdravlju i blabla; Znaci da!", a to mi je palo s vrha mozga dok sam pisao ovo.

pa znam ja na sta si ti ciljao, zato sam i napisao ovo sto sam napisao, sad si me zbunio? upravo sam ceo post napisao oko toga na sta si ti ciljao, da bi ti sad potvrdio to sto sam ja mislio...

upravo i kazem da je 'znaci brate' termin koji oznacava batice i da moze da se iskoristi za veca slova. specifican je izraz i moze oznacavati skup necega, pa onda ispod ide razrada, to je klasicni motivator sablon.

zato sam i napisao da bi ti radije stavio, recimo, 'batice', velikim slovima, kako bi zaokruzio tim terminom ono na sta se odnosi tekst napisan malim slovima, ali ja kontam 'znaci brate' kao imenicu koja sumira motivator, a ne kao pocetak recenice.

mislim da ti motivator kreatori rade tako tj default ti stavljaju veci font za 'naslov' i manji za ovo ispod

da i zato su debilni. ali za ovaj pod jedan nisam siguran da je tako, a pod dva, smesan mi je sa sve onim ;malo brak' lol i sto bi ja sad analizirao mehaniku koji moj kad mi je smesan? pa nek je pogresio u konstrukciji i sablonici kreiranja motivatora.

pod tri, i engleski motivatori su davno izgubili taj sablon i gomila njih pici sa velikim i malim slovima bez preteranog smisla, ali su i dalje uspeli i smesni. zabole me bas da glumim puristu i da gledam prvo dal je motivator po jusu, pa tek onda da gledam dal mi je smesno, to je debilno, reakcija je mahinalna i emotivna, nije analiticna. ako treba prvo da sabiram dal je smesno il nije, zajebi vic onda.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...