Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

E 'vako>

Pročitao sam topik nesrećnim slučajem od početka do kraja, vrlo me zainteresovalo sve što ste pričali, silne slatke muke i raznolike retardacije za valjanje od smeha :)

Ono što me u tom kontekstu zanima je da li je Dži kupio Superba na kraju ili se ipak odlučio za Accord?

I da, meni jako zabavno, čitajući 16 strana za jedno popodne, lagano, umre topik na par meseci i javi se Srba u trenutku rivajva, tih nekoliko meseci kasnije sa "e, video sam nešto od forda kada sam ______ u salonu". To be continued... :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

E 'vako>

Pročitao sam topik nesrećnim slučajem od početka do kraja, vrlo me zainteresovalo sve što ste pričali, silne slatke muke i raznolike retardacije za valjanje od smeha :)

Ono što me u tom kontekstu zanima je da li je Dži kupio Superba na kraju ili se ipak odlučio za Accord?

I da, meni jako zabavno, čitajući 16 strana za jedno popodne, lagano, umre topik na par meseci i javi se Srba u trenutku rivajva, tih nekoliko meseci kasnije sa "e, video sam nešto od forda kada sam ______ u salonu". To be continued... :)

Dži je valjda uzeo Kaškaija?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, mislim da G!!! josh uvek vozi Kashiku.

Shto se eksploatacije Forda tiche, posle 6 meseci i predjenih 6500 km, mogu da kazem da je vrh auto ;)

Ne prelazim mnogo poshto idem uglavnom od kuce do posla i nazad (a zivim blizu od posla), no mogu da kazem da se odlichno pokazao na -30 (pali iz mesta, samo pritisnesh dugme), fino ide na snegu i do sada sam samo jednom uspeo da se zaglavim u pola metra snega. Imao sam samo jedan kiks - a to je bilo kada mi se olabavio tunel kroz koji ide vazduh u motor (naleteo sam bio na neku mega rupchagu), pa se senzor istripovao i pumpao vishe vazduha nego shto je potrebno u motor. Shto je najgore, bila je nedelja popodne, ali su likovi iz Forda doshli u roku od sat vremena, pokupili auto i sve reshili za josh jedno sat i po (mnogo sam zadovoljan sa Ford servisom, daleko je bolji od Suzukija i svaki put mi shalju sms-ove gde se zahvaljuju shto vozim njihov auto).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Mondeo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje vozim Astru Classic II, prezadovoljan autom :D

4 i po godine, prešao oko 90k, servisi su na 30k ili godinu dana (1.4 twinport motor), lanac - nije kaiš - manje održavanja.

Servis mi je u ovlašćenom (dok sam išao lol) bio oko 12k.

Veoma zahvalan auto. Posle njega će verovatno ići ili i30 ili Elantra.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

da se zapljunem (a nadam se da neću da ureknem), 4k na a3ci, radi kao sat, ni najmanji problem do sada

Toliko sam zadovoljan sada da bih razmislio o novom a3 za 3-4 godine (ajmo hejt)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pogledaj topic za vesti, a i dobar deo ljudi kod nas Audi hejtuje zbog previše sličnog eksterijera i slično. Meni je lično i stara (moja) a3ka prelepa, a nova mi se do jaja sviđa zbog unutrašnjosti, koja je pozajmljena od A1 i po meni je do jaja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ti sa corsom? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dzi nije nista uzeo, imao je tu Kashiku od ranije.... valjda je to istina :)

jest nismo uzimali nista za sada

matori je raspolozen da sedne u k kashiku a ja da uzmem nesto drugo, a sta drugo nemam pojma... nadam se ove godine da ce biti nesto .. jbg nisam pametan, uvek se raspametim kada krenem da ramzisljam i biram i stane mi pamet :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pogledaj topic za vesti, a i dobar deo ljudi kod nas Audi hejtuje zbog previše sličnog eksterijera i slično. Meni je lično i stara (moja) a3ka prelepa, a nova mi se do jaja sviđa zbog unutrašnjosti, koja je pozajmljena od A1 i po meni je do jaja

Nisam znao za Audi hejt :D. Mislim sto menjati nesto sto je dobro? Mada, meni jedna od glavnih pluseva kod Audija je upravo to sto se hejtuje, odnosno sto nema radikalnih promena u dizajnu, meni je ta linija koju ima prelepa. A i dobro im ide ja bih rekao :)

Link to comment
Share on other sites

Ja se slažem od reči do reči, ali smo u manjini

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Audi je odlichan auto shto se tiche motora, upravljanja, komforta, samo su u poslednje vreme malo smorili sa istim dizajnom karoserije. Sa druge strane, bash A3 se i izdvaja iz cele game jednakih sedana (teshko je napraviti razliku izmedju A6 i A8), tako je cool. A shto se tiche unutrashnjosti, zna se da je u Audiju vrhunski odradjena.

Moj auto je uspeshno preziveo svoju prvu zimu, samo jednom sam se pseudo zaglavio u snegu shto je veliki uspeh :)

Preshao sam ~7K i sad se taman razradio motor, tako da uzivam u potocima snage i obrtnog momenta na shirokim suvim ulicama Moskve nocu i neradnim danima [:D]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Evo ti A3 sedan:

17-audi-a3-sedan-live-geneva-2011-1299595628.jpg

Doduše taj koncept su samo predstavili prošle godine u Ženevi pa su odustali, valjda su i oni shvatili da se baš ni po čemu ne razlikuje od A4. A ni od A6... A ni od bilo kog drugog Audija.

Pritom Hajli, ni novi A3 se ne razlikuje baš od tvog tako da nema potrebe da kupuješ novi, samo promeniš prednje farove da budu malo više namunjeni :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...