Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

Pazi, ali ovo je realno retardizam, očigledno je da se kola ne pomeraju sa tog mesta mesecima, verovatno nije ni registrovan, suštinski gledano bi taj retard iz parking servisa trebao to da prijavi to komunalnoj inspekciji i da ga oni odnesu, a ne da mu lepi kaznu za kaznom... sto bi opet bilo jeftinije nego sve ove kazne. Suštinski jeste debilno da neko ostavi kola koja ne vozi u delu grada gde debelo fali parking mesta (a da nije tako ne bi ni bila zona), a onda gradske službe krenu sa ovako idiotskom praksom...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ne deluje da je nešto mnogo popunjena ta zona, barem po ovoj slici :))

A ovako odokativno mislim da se nazire da je zelena, usudio bih se reći da je tamo dole negde kod Hercegovine, mada možda i grešim.

No...

verovatno nije ni registrovan, suštinski gledano bi taj retard iz parking servisa trebao to da prijavi to komunalnoj inspekciji i da ga oni odnesu, a ne da mu lepi kaznu za kaznom...

ovako koliko znam ne funkcioniše parking servis. Oni shiftuju ljude uvek u druge zone, možda baš zato da ne bi neko tutnuo bajku 200 evra da mu nikad ne napiše kaznu za kola koja parkira tu ispred ili tako nešto. Ali stoji da je taj neki šesti lik koji dolazi da kuca parking mogao da vidi prethodnih 5 kazni i kaže "ok, daj da vidimo šta sa ovim".

A što ne zovu komunalce i slične je možda i ok kad gledaš da recimo ne zovu ni pauka da te nosi ako se nisi propisno parkirao. Što me čudi jer bi im to bio ekstra način da zarade. Nego ovi što kucaju karte kao da su druga firma u odnosu na ekipu iz Pauka.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne treba on da zove pauka, nisam ja to predlagao, ali kao zar nije logično da bilo ko od tih kontrolora dođe i kao vidi situaciju - Mator auto koji ništa ne vredi, po njemu popadalo ovo sranje s drveća koliko dugo tu stoji, moje kolege mu zakačile 50 kazni... Možda bi bilo logično da ga prijavim komunalnoj inspekciji kao napušteno vozilo? Pritom to da prijavi možemo i ti i ja ili bilo koji drugi građanin, ali bi bilo logičnije da to uradi neko ko se bavi regulisanjem parking mesta.

A i to što je zona u trenutku slikanja prazna ne znači da je uvek tako, ovo je možda neko popodne ili vikend kad nema kola, generalno ja ne znam nijedno mesto gde je zona a gde u bilo koje doba dana možeš da nađeš mesto opušteno, pa ima valjda razlog zašto su ih pravili :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma ne treba on da zove pauka, nisam ja to predlagao, ali kao zar nije logično da bilo ko od tih kontrolora dođe i kao vidi situaciju - Mator auto koji ništa ne vredi, po njemu popadalo ovo sranje s drveća koliko dugo tu stoji, moje kolege mu zakačile 50 kazni... Možda bi bilo logično da ga prijavim komunalnoj inspekciji kao napušteno vozilo? Pritom to da prijavi možemo i ti i ja ili bilo koji drugi građanin, ali bi bilo logičnije da to uradi neko ko se bavi regulisanjem parking mesta.

ja mislim da je tu problem "firma" koja se bavi time. recimo kod mene u kraju prođu jednom u šes' meseci i zakače na matora kola ono "e vaša kola su matora, ako ih ne pomerite u roku od pet dana i javite nam se, odnećemo ih". naravno nikad se ništa ne desi. Moguće da već to znaju i ovi iz parking servisa pa se ni ne trude.

Link to comment
Share on other sites

recimo kad prodam golfa i dodam kesha imacu 5-6 hiljada... mozda bih mogao da se ispruzim jos 1-2 preko ako nesto bas uleti... za te pare ima finih polovnjaka..

na drugu stranu trebalo bi u oktobru da palim za stalno za sloveniju... bruka su im jeftinija i nova a tek polovna kola... pa mozda i da s tim parama uletim za neka nova sa kreditom... mada bi to bilo malo kasnije dok se sve "namesti" ... onda bi gledao 13-16 hiljada ukupno , 5-6 kesh ,ostalo na 3 godine recimo. to je prva dilema :D

u globalu znam sta treba da ima... tj sta trenutni nema :D .. jaci motor, 6 brzina... kod njih malo jace zgazis po gasu, izasao si na autoput.. sa mojim golfom 130km/h je 4k obrtaja i mucenje... od ostalog klima, el prozori i sl. senzore,xenone i druge zezalice uvek mogu da se nabudze kad bude para

trece nesto vece od golfa definitivno...sad strpam kolica, pelene, dzidzabidze i ode vecina gepeka... pa bi ili neki sedan ili jos bolje karavan

trenutno sam od prve opcije smekao polovne pasate i astre... njih koliko toliko poznajem... od novih sam smekao novu jettu... mada mi kazu ljudi koji su smekali da i nije nesto posebno..

ostalo je ono sto me muci... bmw 3/5 .. blage nemam iz prve ruke kakvi su... ali zezanje sa zadnjom vucom je zezanje sa zadnjom vucom i valjda su udobni

ne znam da li jos uvek prave mitsubishi lancer karavan verziju skoro sam video kod mene i brutalno izgleda i tako... honde su vtec, samo nemam pojma sta im je od vecih modela...

itd itd...

Link to comment
Share on other sites

Zar nije nova Jetta od 20k pa navise? A i sranje je, realno, za te pare moze mnogo bolje.

Nemoj gledati polovni BMW, ako das sve pare na polovnjaka kome kasnije treba servis, posebno skup kao BMW-ov, onda si najebao. Mislim, mozda ce on stvarno da te sluzi u zdravlju i veselju, ali ako ne, onda si bas najebao. Otkako je moj dobar drugar potrosio 10k samo na servis BMW 320d, svima istu pricu pricam. :)

U principu novo je brate novo, evo, cale vozi Land Cruiser 2008. godiste, na trzistu polovnjaka vredi dobrano iznad 30k evra, i ugasio mi se juce na semaforu, javlja kvar na elektronici. Garancija spasava.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

u bre, stvarno je velika razlika, 10% otpr.

A što se kola tiče, ne znam kakvim kešom raspolažeš, al' sad ima za 10k novih ok sedana tipa Reno, Fijat itd, možda to nije loše rešenje. Ja bih na tvom mestu pre gledao "sigurniji" auto tj. da u tom segmentu ima bolju opremu nego što bih ganjao da "ne krene da se muči na 130".

Link to comment
Share on other sites

Video sam novi Focus kada sam ishao da uzmem svoj auto - izgleda dosta dobro, ima odlichnu opremu i nije neki skup auto. Isto tako, ortak je kupio novu Astru - dobar auto, samo je meni bilo malo mesta pozadi. Izdvojio bi josh u C klasi novi Citroen C4, koji je u principu pristojan auto (u Rusiji koshta jeftino, zato shto ga ovde sklapaju). E sad, sve zavisi koje pare imash i koju klasu gledash. Give us little more info.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Secam se da su mi se na zadnjem sajmu automobila mnogo dopali novi C4 i Megan...ali posto on oce nesto vece ja bi predlozio nesto,ali se plasim beserk moda od strane barem 5 ljudi :)

hint : Oct***a ^^

Edited by SunshineFML`

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

kolega kupio novi C4, ništa specijalno unutra, baš ne znam šta vam se toliko svidelo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

U tom sluchaju je najbolje otici do auto salona i odraditi test drive onih automobila koji ti se chine dobrim. Tako je kod mene ispalo - birao sam izmedju Insignie, Honde CRV, Astre, Antare i Forda Grand C-MAX, a uzeo Mondea [:D]

Dok nisam seo u sva ta kola ili odradio test drive, sva su izgledala odlichno na papiru.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

možeš da zakažeš vožnju, ali ne verujem da baš može svako da uđe sa ulice i kao - "e hoću da vozim", osim kad nisu oni dani otvorenih vrata itd. Verovatno moraš da zakažeš par dana unapred, plus dok te ovako "odmere" ako dolaziš uživo koliko si ozbiljan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...