Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve mi je jasno ali brate mili kad izgubiš 5 lopti na vođenje tokom utakmice ODAKLE TI JEBENO PRAVO da se ponašaš tako nonšalantno sa loptom 7 sekundi pre kraja i krećeš sa trojke sam da završavaš, ALO BRE....

Ako i već to radiš onda se dižeš na šut s reketa a ne izigravaš nešto s loptom iza leđa ovoono a problem ti je da napraviš i prednju promenu ko svet.

Jebem i njega i njegovih 14 poena.

Rašić nas izvuko al za malo, Perović svaka mu dala, ostali ko da su otišli da pojedu kebab u Tursku i da se vrate prvim avionom.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

brate sta jebo me,on je sisa,jebote,vidis mu na faci da u zivotu nije progovorio tri rechenice jer je mala sisica..

ma zezam te jer znam da ga ne gotivis :) ne gotivim ga ni ja vise :D kad na terenu izgledao kao majmun :)

nemci su bili bolji sta da se radi :)

@

to sto je kosta dao 20 poena ne znaci da je bio dobar jer je skoro sve davao na asistencije bekova onaj centar njihov ima 20 godina a kosta da je neki igrac trebo bi u 1 na 1 da da 20 poena :)

a tepic jeste mentol ali je jedini smeo da uzme i da odlucuje one napade :D kad niko drugo ne sme :)novica kad je pokusao pogodio je tablu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Realno duda je najveci krivac, pocetkom zadnje cetvrtine je trebalo da izvede tepica i da ga vise ne vraca u igru.

A akcije su baci novici, svi ostali samo stoje, novica naravno ne moze sam na 3 igraca koji ga uvek zagrade i to je gg. Druga akcija je daj tepicu i markovicu da udave loptu do isteka napada.

Rasic odlican, kosta solidan odradio je svoje, mada je cak mogao i bolje.

Ne razumem zasto smo igrali bez trojke gotovo celu zavrsnicu. Keselja je bio krenuo shut i morao je da dobije jos koju priliku. A savanovica isto gotovo nije ni uvodio.

Ne smem ni da pomislim sta ce biti ako se Teo povredi

Edited by bionabolgeek
Link to comment
Share on other sites

pa duda je forisirao tepica da ide 1 na 1, sto se dalu cuti u par navrata na tajmautu... a da li je on kalibar ili ne, ja mislim da jeste, prosao je celu nasu skolu, osvojio sa repkom u svim selekcijama svasta prirodno je da se forisra... mada od pocetka tekme se videlo da mu nesto ne odgovara

smorenu facu ima i teodosic, pa odradjuje svoje... pre godinu dve pola ljudi je i njega psovalo jer je smoren bez emocija i nerezonski sutira... a sad je car lol... tacno je falio on da poveze sve ostale igrace...

onako laicki kretanje bez lopte u regularnom vremenu je bila nula... kao i odbrana... odbranu poceli da igramo u drugoj polovini zadnje cetvrtine... imali smo prilika, nemci imali user trojki jebga, nama izlazilo iz obruca :| nasi kao da su cekali da se nemci predaju izmasaju i puste nas...

ne vidim gde nam je sudiia bilo sta pomogao...

boli me glava od navijanja psovanja i dernjanja... odoh na hladnu lubenicu omnomnom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka mu cast kako igra, stvarno. Primetio sam da Markovic kad je usao pokusava da proigrava kao losMi al' ne ide mu :s Da kloniramo Teodosica, Rasica, Bjelicu i Krstica pa da osvojimo :)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Dudi su trebali da daju otkaz i da uzmu nekoga od vas da vodi reprezentaciju :) Garantovano bismo uspeli da izgubimo svih 5 meceva u grupi :)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Dudi su trebali da daju otkaz i da uzmu nekoga od vas da vodi reprezentaciju :) Garantovano bismo uspeli da izgubimo svih 5 meceva u grupi :)

Ne verujem da bi iko od nas ovde, nevezano dal je grobar ili cigan, držao Tepića onoliko u igri, pored svih grešaka.

Dudi svaka čast na svemu što je do sada uradio, ali treba biti realan i reći da je isključivo on izgubio utakmicu juče, koja može skupo da nas košta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da bi iko od nas ovde, nevezano dal je grobar ili cigan, držao Tepića onoliko u igri, pored svih grešaka.

Dudi Antari svaka čast na svemu što je do sada uradio, ali treba biti realan i reći da je isključivo on sjebo mondijal

Mala digresija,ali morao sam,to je taj fazon otprilike

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...