Jump to content

separe vs klupa


Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada sam ja bio mlađi, nisam imao puno novca, ali je da privedem dovoljno bilo da devojci dam pola eksera i kažem da kod kuće imam neke gandže.

Ali tad je ekser kostao 20 maraka tako da je to bilo 10 maraka + to gandze sto popusi samo za nju ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

3 hiljade uopste nije mnogo, pogotovo ako mozete da se podelite "po toliko dajemo". meni je glavni problem sto par mojih drugara ne stoji bas najbolje finansijski + uvek su tu neke devojke, tako da se cifra popne mnogo vise od pomenute. ali dobro, ja sam pun para xexe.

edit: ajde sheki!

Edited by skrimke
Link to comment
Share on other sites

Sto sad vudi ima problem sto trosimo pare svojih roditelja? Pa necemo trositi pare tudjih roditelja? Btw, za te pare moram fino da radim, a koliko znam i longleyy kod njegovog matorog.

Objasni molim te sta znaci da sin svoga oca radi kod svog matorog. Tacno i precizno, koliko si ti dragocen radnik svom ocu, sa strane rentabilnosti, da ne ide sa tobom u minus, kada spucavas tolike pare? Da li bi tvoj cale za 10x manje para mogao da nadje radnika koji ce raditi vise i bolje od tebe, zato sto nije sin tvoga oca i usput ne biti naravno u situaciji da se bahati?

Cisto matematicki razmisljam, koliko ti kostas caleta, sine svoga oca i koliko on tu daje zato sto ima, a ne zato sto mora toliko da te plati?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

@nickwood

To ne mora da bude uvek slucaj , npr ja neke poslove mogu da odradim bolje nego neki caletov radnik, i te poslove uradim, dok druge koje ne mogu bolje od nekog koga vec placa, ne radim, niti me pita da radim ...

@ kung lao

to vec zavisi od roditelja :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

@Krule, masis poentu :)

Ne masi poentu, on je zapravo pravi covek za odgovor na ovo pitanje jer je koliko znam suprotno od navedenog, crnchi, ima tonera na plucima onoliko, bice sam svoj gazda, ako ne te porodicne, onda druge firme itd... I ne verujem da trosi covek stotine tatinih evra nedeljno na vodku i red bul i sponzorushe.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Objasni molim te sta znaci da sin svoga oca radi kod svog matorog. Tacno i precizno, koliko si ti dragocen radnik svom ocu, sa strane rentabilnosti, da ne ide sa tobom u minus, kada spucavas tolike pare? Da li bi tvoj cale za 10x manje para mogao da nadje radnika koji ce raditi vise i bolje od tebe, zato sto nije sin tvoga oca i usput ne biti naravno u situaciji da se bahati?

Cisto matematicki razmisljam, koliko ti kostas caleta, sine svoga oca i koliko on tu daje zato sto ima, a ne zato sto mora toliko da te plati?

odlepio si brate...oni imaju kesa i cale mu daje kes. naravno da mu ne daje ONOLIKO KOLIKO JE ZARADIO OMG, ali to mu je sin jebote, nece sa njim da bude na 2+2=4

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

odlepio si brate...oni imaju kesa i cale mu daje kes. naravno da mu ne daje ONOLIKO KOLIKO JE ZARADIO OMG, ali to mu je sin jebote, nece sa njim da bude na 2+2=4

Poenta je da on moguce nista ne radi, a ide parola "radim kod chaleta", sto je besmislica.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

longli, je l redovno pojebeš na tu klub-separe-vodkaredbul kombinaciju? ne mislim da tako izvedeš ribu koju već muvaš ili sa kojom si, nego ono, pokupiš neko zilje i odvučeš u separe?

Ne... Samo par puta sam iz islaska vodio kuci a izlazim 6 godina svake subote...

Pricao sam sa dakijem neki vikend na tu temu oko 3-4 sata tako da samo ukratko, meni nije to poenta izlaska, cak me i vecinu puta i smara (jedno 70% puta) da muvam ribu a hocu samo da se sprdam i zajebavam... Ja vatam na druge neke fore i druge situacije uglavnom :S

Sto naravno ne znaci da se ne upoznam u tom izlasku ili snimim sa nekom..

@kenjamo ne radimo nista: Ne znam sto ste tako grozno negativni, mislim jebe mi se u sustini sto, ali ja nikada ne idem ni oko cega u zivotu sa negativnom predpostavkom, kao vi ovde oko toga sta mi i kolko radimo... Naravno 90% ljudi je ubedjeno da ladimo jaja a leca da daje pare i da smo prebogati (blago nama :)) ne znam sta da vam kazem, ja sam na svom poslu 8-18, pa i da sedim i gledam u jednu tacku, ja izdvajam svojih 10 sati dnevno da budem u firmi...

+nikada caletu ne trazim platu kada nema, cak mi i trenutno dodje 2 plate, tako da ima beneficije cak naspram random radnika + sto nemam radno vreme, obican radnik zavrsi ode kuci i ladi jaja, ja sam 0-24 on call.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

e jebes firmu u kojoj matori kasni sa isplatom sinu :) trazi svoj deo, nemoj da te prevare!!!1

svako ko izlazi redovno ima razlicite periode sta mu je zanimljivo... i bahanalisanje sa parama mora da se proba, i da se shvati koliko je glupo preterivati, ali je i zabavno probati :)

3.5k ? zavisi koliko izlazis cesto... dok se nisam verio i sva ta ozbiljnija pitanja koja uz to idu, moj izlazak je bio cet-nedelja raspadao sam se bio sam bolestan prcao sam i skoro sve pare trosio na izlazak (uvek je ostajalo jos za razne gluposti tipa komp gadzeti i ostalo) jer za koji kurac su mi trebale pare u tom momentu osim za zajebavanje ... onda sam se umorio i smirio i pravim steku koja zapravo ne postoji :)

sada je kvalitet preko kvantiteta sto se tice provoda, jer sam bio kojekuda i nije mi vise zabavno toliko... a i zenim se, prcam redovno, sto ce reci izadjem mirno cucorim pijem ko smuk i zena me vozi kuci :D

offtopik, dok se ne uozbiljite/verite/prizenite a radite shvatite da tada imate para kao nikada do tada, posle toga se ne provodite ni 5. deo kao ranije a para nikad dosta :)) jednostavno prioriteti se ispomeraju hteli vi to ili ne... dakle dok ste jos mladi sve pare na alkohol i prcanje!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako oni momci troše pare je samo njihova stvar, svako troši na ono šta voli

Radim 6 dana u nedelji od 8 do 18, subota mi je manje vise jedino slobodno vece, a s obzirom da imam 22 godine, nemam nameru da sedim kuci ili u kafani, radio sam 6 dana, sedmi ocu da se provedem kako meni odgovara, prosto...

sad dal je to nekome drugome, dobro, lose, neshvatljivo itd, niti je moj problem, niti je u sustini bitno..

A sve i da lade jaja i da ne rade apsolutno ništa, da im matorci plaćaju sve, i to je ok što se mene tiče... to bi onda više trebalo da brine njihove roditelje (ako ćemo već da filozofiramo).

Link to comment
Share on other sites

e jebes firmu u kojoj matori kasni sa isplatom sinu :) trazi svoj deo, nemoj da te prevare!!!1

svako ko izlazi redovno ima razlicite periode sta mu je zanimljivo... i bahanalisanje sa parama mora da se proba, i da se shvati koliko je glupo preterivati, ali je i zabavno probati :)

3.5k ? zavisi koliko izlazis cesto... dok se nisam verio i sva ta ozbiljnija pitanja koja uz to idu, moj izlazak je bio cet-nedelja raspadao sam se bio sam bolestan prcao sam i skoro sve pare trosio na izlazak (uvek je ostajalo jos za razne gluposti tipa komp gadzeti i ostalo) jer za koji kurac su mi trebale pare u tom momentu osim za zajebavanje ... onda sam se umorio i smirio i pravim steku koja zapravo ne postoji :)

sada je kvalitet preko kvantiteta sto se tice provoda, jer sam bio kojekuda i nije mi vise zabavno toliko... a i zenim se, prcam redovno, sto ce reci izadjem mirno cucorim pijem ko smuk i zena me vozi kuci :D

offtopik, dok se ne uozbiljite/verite/prizenite a radite shvatite da tada imate para kao nikada do tada, posle toga se ne provodite ni 5. deo kao ranije a para nikad dosta :)) jednostavno prioriteti se ispomeraju hteli vi to ili ne... dakle dok ste jos mladi sve pare na alkohol i prcanje!!!

lajk.

Link to comment
Share on other sites

Brate za 3500 dinara sto bace na izlazak mogu da kupe powerjuicer, sa knjigom recepata Dzek Lalejna i jos pride ako odma nazovu da dobiju dodatak za koktele i set nozeva za povrce!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne... Samo par puta sam iz islaska vodio kuci a izlazim 6 godina svake subote...

Pricao sam sa dakijem neki vikend na tu temu oko 3-4 sata tako da samo ukratko, meni nije to poenta izlaska, cak me i vecinu puta i smara (jedno 70% puta) da muvam ribu a hocu samo da se sprdam i zajebavam... Ja vatam na druge neke fore i druge situacije uglavnom :S

Sto naravno ne znaci da se ne upoznam u tom izlasku ili snimim sa nekom..

@kenjamo ne radimo nista: Ne znam sto ste tako grozno negativni, mislim jebe mi se u sustini sto, ali ja nikada ne idem ni oko cega u zivotu sa negativnom predpostavkom, kao vi ovde oko toga sta mi i kolko radimo... Naravno 90% ljudi je ubedjeno da ladimo jaja a leca da daje pare i da smo prebogati (blago nama :)) ne znam sta da vam kazem, ja sam na svom poslu 8-18, pa i da sedim i gledam u jednu tacku, ja izdvajam svojih 10 sati dnevno da budem u firmi...

+nikada caletu ne trazim platu kada nema, cak mi i trenutno dodje 2 plate, tako da ima beneficije cak naspram random radnika + sto nemam radno vreme, obican radnik zavrsi ode kuci i ladi jaja, ja sam 0-24 on call.

A u svim ostalim firmama plate lezu kao po svajcarskom satu? U kom lalalendu ti zivis ... a platu kontam ne trazis jer si je mucki zaradio.

U stvari kad bolje razmislim, sta on tebe zajebava, treba da nadjes neki drugi posao, neku firmu gde ce ceniti tvoj mukotrpan rad!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne masi poentu, on je zapravo pravi covek za odgovor na ovo pitanje jer je koliko znam suprotno od navedenog, crnchi, ima tonera na plucima onoliko, bice sam svoj gazda, ako ne te porodicne, onda druge firme itd... I ne verujem da trosi covek stotine tatinih evra nedeljno na vodku i red bul i sponzorushe.

pa ne, nije to moj fazon. a i radim za platu, ne dobijam dzeparac, tako da ne bih trosio stotine evra na sve navedeno i da imam :)

momci tako vole, imaju pare (svoje/mamine/tatine/nebitno), i meni je to ok, ne vidim sta ima da vam se pravdaju :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja u ovom trenu, zelim da su mi Longly i Daki braca ... ali po mom caletu, ne njihovom. Ala bi pucala ledja po ovom suncu, a pare kad dobijete bi vam bile umnogome sladje. Garantujem. I jesam ljubomoran, ali ne na izlaske i provod vec na "radim kod tate i pun sam para" situaciju u kojoj se vi nalazite. Sto mi je opet malko nerealno, nisam ja pekar od malena, zavrsio sam i ja neke skole a samim tim i sretao svakakve likove. Od njih, jedno desetinu su radili i rade kod roditelja plus da kazemo cetvoro su trulo bogati. Pa opet, nijedan od njih, tih trulo bogatih likova nije imao slobodan vikend. Cak su neki kukali na sav glas koliko su morali da rade. Sto me dovodi do Igorovog zakljucka, valjda on to napisa, blago vama sto imate dobre roditelje i blizu familiju. Cestitam vam, uspeli ste u zivotu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...