Jump to content

separe vs klupa


Recommended Posts

Ti Doolio jesi car na vise nivoa samo si sklon samojebanju. Svi vi umetnici ste takve duse, samo da ne krenes da seces sebi usi jer ti je ortak otisao iz grada i bice sve A-OK!!! :) I to je moje misljenje o Doolio. Da je pobednik, koji svoje pobede pretvara u poraze. Zasto to radi, pojma nemam, valjda ga strah da se ne olenji.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisi tatin sin al si glup za obojicu. 90% ljudi ovde hejtuje dakija jer je daki, tj retard po visegodisnjem forumskom iskustvu.

Извини а где си ти прочитао да сам ја написао "немојте хејтовати дакија зато што има пара?"... причао сам уопштено. А управо у томе што си ти поменуо и јесте проблем, када је неко на "листи за хејт", онда ћемо да га хејтујемо и кад нема разлога за то... уосталом ти то боље знаш од мене.

Link to comment
Share on other sites

@Dred

Tema je "separe vs klupa" a ne "separe vs klupa vs sky-lounge" :)

a ja mislio da je tema zivotni stavovi olol

ako je to tema, sto se mene tice klupa all the way, sedim napolju, mogu da pisam de god ocu, da se derem, stojim, sedim, u separeima i klubovima mi je uvek napeto i paranoicno nekako.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nije daki uspeo, ja sam zapoceo trol.

Moram ovde stati na stranu dakija i drugara, iako sam ja u mladosti bio vudu/savke i u tim fazonima nemanja kinte. Ako im prija samo udri i samo ori. stipaj za guzove te male bimbaljke!

Ono sto mozd ljudima smeta je to sto obojica radite kod svojih, i realno ipak nije to isto kao kad radis za nekog zlikovca. A plus ste dobili posao a mnogi se muce za isti. Ali opet, sta vas boli kobasa, samo udrite. I pazite da se ne navucete na DROGU!

I sledeci put kad kacis slike iz separea, daj i onog ortaka sa torbicama, nedostaje nam :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ferari vs mek moze da se poredi... koka vs pivo ne moze... procitaj sta je doolio napisao :P

more ili napijanje, ferari ili gajba... to je ok... kokain je nesto drugo...

kokain se razlikuje jedino po tome sto je drugacije klasifikovan i vise kosta. i kokain i pivo konzumiras zarad nekog efekta. sad,da li je to iz nekog tvog hira ili sto bi savke rekao trenutka spontanosti i istinske zelje,nije ni bitno. ni jedno ni drugo ne spada u osnovne zivotne namirnice,odnosno nisu neophodne i kao takve spadaju u bahanalisanje. ako vec polemisemo o tome. samo sam dao banalan primer na konto savketovog posta,kako bi on kvalitetnije potrosio pare...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Speak of the litle devil.

Dobro je dok god nisu zergovi.

A to sto u ribama vidis samo seksualnu zabavu, a kasnije ces da trazis "podobnu" zenu je samo tvoj nedostatak koji si verovatno nasledio iz porodice u kojoj cale radi 0/24.

zergovi >> ljudi... jao pa slozicu se i sa mohijem, za ostatak... sanjacu cedu, gej paradu, i srbiju bez kosova u eu... HUH... boli me glava...

Dvaput sam dozvolio da me istrolujes, neces treci put :-) Vodicu raspravu sa nekim ko poznaje pravila dijalektike i logike, i argumenti mu nisu "LOL GLUP SI".

propustas mega zabavu... ko se nije raspravljao sa mohijem, nije pravi clan foruma!

Link to comment
Share on other sites

Totalno si usao u raspravu nepozvan, bar sto se tice ovog segmenta. Da si uzeo da osporavas moje misljenje o tebi pa da kaze covek da imas neku solidnu polaznu tacku tj. o tebi se prica ali ne. Ti si izabrao da osporavas moje misljenje o Dooliu. Plus nisi ni specifican povodom toga, vec si uopsteno rekao da je pogresno ne ulazeci u detalje gde gresim. Mozda zato sto ni sam nisi siguran koje je moje misljenje o Dooliu? Po tebi, sta ja mislim o Dooliu?

Jesam, sorry for intrusion nije bilo moj da tako banem. Ali ajde kad vec jesam..

To sto ti mislis o duliju niko ne zna, ali to sto si nam stavio do znanja da mislis si napisao i to tako da ti mislis da on laze sebe samim tim sto se ne ponasa onako kako oseca.

Pa kada bi se ljudi ponasali onako kako se u tom trenutku osecaju, bilo bi silovanja na svakom cosku ove planete, tuce, kradje, ubistva i sl. Covek pokusava da sputa svoje negativne emocije i pokusava da donosi sud o necemu bez uplitanja emocija. Ej raspravljaju se pera i sima, ja gotivim simu, stacu na njegovu stranu, znaci ne vec ce objektivno saslusati argumente jednog i drugog i reci sta misli. Znaci plasticno da objasnim, sud se moze doneti bez emocija tj izostavljanjem istih kroz malo razmisljanja i zdravim razumom. Ako to ne mozes da shvatis onda sigurno ne mozes da shvatis ni kako pravosudje funkcionise pa cak ni sudjenje u fudbalu.

Link to comment
Share on other sites

Isto, vec sam rekao. Prvenstvno zbog buke i parfema. Uvek neko pretera sa mirisima pa se davim celu noc a kad izadjem nije mi samo do pica i djuskanja vec zelim i da pricam sa ljudima a to nikako nije moguce bez nadvikivanja u klubovima gde se djuska a tog tipa je racunam ovaj dakijev. Ali ja sam 28 a daki 22. Racunam da ce i on istu pesmu da peva kad bude mojih godinica. Pre nego sto se Jesus javi, godine ga ne brane u mom slucaju, ja sa 22 sam bio sasvim druga prica i drugo vreme.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Totalno si usao u raspravu nepozvan, bar sto se tice ovog segmenta. Da si uzeo da osporavas moje misljenje o tebi pa da kaze covek da imas neku solidnu polaznu tacku tj. o tebi se prica ali ne. Ti si izabrao da osporavas moje misljenje o Dooliu. Plus nisi ni specifican povodom toga, vec si uopsteno rekao da je pogresno ne ulazeci u detalje gde gresim. Mozda zato sto ni sam nisi siguran koje je moje misljenje o Dooliu? Po tebi, sta ja mislim o Dooliu?

normalan covek ne moze da misli lose o doolio-u... pokusavas da ga navuces da ti odgovori na pitanje da li si ti normalan :P

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, sad ispade da ja rantujem jer moram ko Savke da razvlačim hiljadarku na dve nedelje, a ne moram ( [:0] )

na ceo mesec? :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nije daki uspeo, ja sam zapoceo trol.

Moram ovde stati na stranu dakija i drugara, iako sam ja u mladosti bio vudu/savke i u tim fazonima nemanja kinte. Ako im prija samo udri i samo ori. stipaj za guzove te male bimbaljke!

Ono sto mozd ljudima smeta je to sto obojica radite kod svojih, i realno ipak nije to isto kao kad radis za nekog zlikovca. A plus ste dobili posao a mnogi se muce za isti. Ali opet, sta vas boli kobasa, samo udrite. I pazite da se ne navucete na DROGU!

I sledeci put kad kacis slike iz separea, daj i onog ortaka sa torbicama, nedostaje nam :)

jbg... ima onih kojima su munje vrh nad vrhovima... popovic jugoslavija ce da kresne lolu 8229824 zarez picko... za nas ostale kengurov braca koji izvodi nevidjenu picku sa 200 dinara u dzepu je mnogo zanimljivija tema :D

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, sad ispade da ja rantujem jer moram ko Savke da razvlačim hiljadarku na dve nedelje, a ne moram ( [:0] )

Ni ja nisam pomenuo ličnu nemaštinu kao razlog negodovanja, ko je pročitao, mogao je da shvati moju poentu. Sad, to što živim ''snadji se kako znaš i umeš'' život provincijskog studenta u Beogradu to je već druga stvar, što čak ima i neku neshvatljivu draž.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kokain se razlikuje jedino po tome sto je drugacije klasifikovan i vise kosta. i kokain i pivo konzumiras zarad nekog efekta. sad,da li je to iz nekog tvog hira ili sto bi savke rekao trenutka spontanosti i istinske zelje,nije ni bitno. ni jedno ni drugo ne spada u osnovne zivotne namirnice,odnosno nisu neophodne i kao takve spadaju u bahanalisanje. ako vec polemisemo o tome. samo sam dao banalan primer na konto savketovog posta,kako bi on kvalitetnije potrosio pare...

ima slicnosti i izmedju slona i maslacka... razlike nisi naveo... hir je hir... ali postoje "dozvoljeni i nedozvoljeni hirovi"... i nije isto ako sam silovao maloletnicu u liftu iz hira i ako sam platio kurvu da je lupam kurcem po celu... kokain se ne kupuje u dragstoru... pocnimo od PDV-a, pa nadalje :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...