Jump to content

separe vs klupa


Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao prvo pod mišku je potpuno svakodnevna fraza, kao drugo šaban si ti što ne znaš da srpski jezik ima gomilu dijalekata i svaki ima svoju osobenost koju samo iskompleksirani Srbi smatraju za nekakvom nižom vrstom sprskog jezika, umesto da se dijalekti neguju kao bogatstvo jednog jezika. Zbog toga mi je muka kad vidim kako se gomila studenta iz provincije danas pobeogradizuje kad ode na studije i nabije sebi kompleks inferiornosti, jer paz bogati onako kako su od malena pričali ne treba da se priča.

ne.

kolko vi bre spucate para kad izadejte tako?

Ono po osobi?

Pa ako su barem dve flajke+red bulovi, a njih je 4-5-6,a novi sad je,kontam oko 5-6-7 soma po osobi.Mada ako sevaju i shejkeri,onda oko 100ke.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

vec tri minuta pokusavam da shvatim cemu to tvoje pitanje... jel stvarno pitas tako nesto ili namerno trollujes ili sta... uopsteno, to cudjenje ljudi za stvari koje oni ne smatraju "approved" ili normalnim je u najmanju ruku nepristojno.. kao i davanje za pravo odredjenih ljudi na ovom topiku da tako zustro napadaju neciji nacin zivota i raspolaganjem sopstvenog novca...

Link to comment
Share on other sites

kako oni momci troše pare je samo njihova stvar, svako troši na ono šta voli

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vec tri minuta pokusavam da shvatim cemu to tvoje pitanje... jel stvarno pitas tako nesto ili namerno trollujes ili sta... uopsteno, to cudjenje ljudi za stvari koje oni ne smatraju "approved" ili normalnim je u najmanju ruku nepristojno.. kao i davanje za pravo odredjenih ljudi na ovom topiku da tako zustro napadaju neciji nacin zivota i raspolaganjem sopstvenog novca...

A možda je dečko jednostavno pitao kakvo je to zadovoljstvo koje on propušta? Eto ja stvarno volim dobar provod kao i kapiram 95% ljudi na ovom forumu, ali eto, jedno 75% bi te 3.5 'iljade umelo da kvalitetno potroši kroz više dana, eto ja na primer bi nedelju dana svako veče izlazio u lokalnoj kafani gde je flaša Jelena 70 dinara i svako veče bi uz proverene starogradske hitove popio po 7 piva sa proverenim drugarima i ženama, da me bog vidi kada idem kući sa osmehom na licu, znajući kako sam se dobro proveo.

Sad shvati ovo gore kao nikakav hejt, već kao objašnjenje (jedne verzije) kavlitetnog provoda sa 3,5 hiljada kroz nedelju dana, a ovaj member gore koga pominješ je prosto hteo da pita koji se efekat zadovoljstva postiže sa trošenjem 3,5 hiljade za veče na 1/4 flaše votke, red bul i ekstra troškove.

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pod 1, u NS nigde nema pivo za 70 dinara.

Pod 2, to sto je tebi provod nekom drugom nije. Mogao bih se provesti samo sa ortacima, ali vise volim izlazak kad ispred sebe vidim igracice i gomile napucanih zena. Vodka jedna je 230 din, red bull 350 din, 1/4 flase vodke je 8 casa, do the math. I takve su cene svuda po ns. Sad, opet, niko ne kaze da je njegovo misljenje ispravno, ali to sto si ti naveo kao provod je meni smor. Mislim glupo je raspravljati, nesto kosta vise od necega zato sto verovatno vise vredi. (primetite rec verovatno)

Link to comment
Share on other sites

A možda je dečko jednostavno pitao kakvo je to zadovoljstvo koje on propušta? Eto ja stvarno volim dobar provod kao i kapiram 95% ljudi na ovom forumu, ali eto, jedno 75% bi te 3.5 'iljade umelo da kvalitetno potroši kroz više dana, eto ja na primer bi nedelju dana svako veče izlazio u lokalnoj kafani gde je flaša Jelena 70 dinara i svako veče bi uz proverene starogradske hitove popio po 7 piva sa proverenim drugarima i ženama, da me bog vidi kada idem kući sa osmehom na licu, znajući kako sam se dobro proveo.

Sad shvati ovo gore kao nikakav hejt, već kao objašnjenje (jedne verzije) kavlitetnog provoda sa 3,5 hiljada kroz nedelju dana, a ovaj member gore koga pominješ je prosto hteo da pita koji se efekat zadovoljstva postiže sa trošenjem 3,5 hiljade za veče na 1/4 flaše votke, red bul i ekstra troškove.

Poenta mog posta je da se dodje do "zar je bitno" zakljucka...

Ne shvatam kao hejt, ali ja eto bas jako ne volim kafane i bio sam samo par puta kada je drug neki pravio rodjendan, uvek bi pre onda ostao gajbi sa ortacima i par riba i prosao jeftinije sa mojim izborom muzike i atmosferom... Da ne pricam o ovome sto si rekao 7 dana izlazenja, ja to sebi ne mogu da priustim vremenski... Radim 6 dana u nedelji od 8 do 18, subota mi je manje vise jedino slobodno vece, a s obzirom da imam 22 godine, nemam nameru da sedim kuci ili u kafani, radio sam 6 dana, sedmi ocu da se provedem kako meni odgovara, prosto...

sad dal je to nekome drugome, dobro, lose, neshvatljivo itd, niti je moj problem, niti je u sustini bitno..

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sta se lozite u Berlinu vam je pice minimum 5 evra, doduse odredjeni shooteri tipa tekila moze za 3 evra da se nadje, plus je ulaz u dobar klub minimum 8 evra i kad sve saberete to vam je 40 evra za vece koliko i oni u sustini potrose tako da ne vidim kako je to neko rasipanje. Meni se desavalo da puknem 100 evra za vece pa sta kad se ima treba da se trosi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...