Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ax... nisam odigrao SC1 kampanju, pichio sam samo multi :)

get out of my RURs

@topic:

Nije mi jasno kako misle da izvedu taj nastavak. Koliko sam razumeo Heart of the Swarm će hronološki doći posle dešavanja u Wings of Liberty. Ako je tako onda ćemo gledati Kerrigan u human formi, a i dalje će voditi Zergove? To nema baš smisla. Možda će Kerrigan ponovo pokušati da "pripitomi" deo Zergova za sebe?

ah, questions questions ... jebem im mater sad ću da klićem F5 sledećih godinu dana dok ne dočekamo ETA za expansion

Link to comment
Share on other sites

gomilu novih jedinica,tipa firebat,giliath i medic

Misliš gomilu starih jedinica? icon_smile_approve.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Inache Gladijator zavrshna pesma i SC2 zavrshna pesma nemaju mnogo slichnosti. Ne znam odakle vam to. Pesmu iz gladijatora slucham u winampu sa vremena na vreme. Ova druga pesma nije tuzhna kao ova iz Gladijatora koju poredite. Drugachija je.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Meni nije kompletna pesma ista/slična, ali ima jedan segment od par sekundi (kad zapeva ženski glas) u SC2 koji je gotovo pa identičan Gladijatoru (čim sam video tu scenu momentalno sam pomislio na film, čak i u predhodnom sinematiku sa Kerigenkom).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da. Imash tamo sve ranije misije. Imash na kojoj tezhini si radio koje misije i vreme za koje si ih radio. I naravno one koje nisi uradio imash i kliknesh samo play na kojoj tezhini hocesh. Imash tu i sinematike da vidish, ako si propustio neshto. [:)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Mislim da B nije na to mislio, već na zadnju misiju samo sa drugačijim settingom mape. Za to ćeš morati da učitaš poziciju (ako imaš) pre misije sa tunelima i da odabereš drugu varijantu (misija sa platformama gde su leteće kolonije). Tek onda će u zadnjoj da ti se pojavljuju crvi a ne leteći (iz arhive možeš da izabereš misiju sa platformama, ali ona više nije deo kampanje i ne utiče na nju i zadnja će ti opet biti sa letećima (isto kao i kada biraš one druge dve opcione misije, ako ti nisu bile prvi izbor u kampanji, kada ih odradiš ne menja se ništa u storylajnu koji si već odabrao (iako će svi pripadajući sinematici biti tu))).

edit, preteče me ovaj Japanac :)

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste (za onog Bob Marlija ni nema sinematik), ali posle dobiješ buđave ghostove umesto spectrova.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Misli na one in-game, odma kad pređeš misiju sa Novom (bez obzira dal iz kampanje ili iz arhive). Meni je najjači onaj predzadnji in-game, kad spasavaju onog crnju generala na Charu, kako kida muzika tu, uh, uh. Ovi klasični CGI su bolest, standardno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...