Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel si pomogao naivnoj doktorci ili izvrsio slaughtering :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

stavljajte spojlere ljudi ako pričate o zapletu, neki od nas igraju lagano

oni upgrade-ovi, jel fora da se kupuju pre svake misije, odnosno oni koje si pazario ti važe samo za tu konkretnu misiju, ne ostaju kasnije?

Placenike kada jednom angazujes, uvek ih imas na rasploganju, isto vazi i za upove, kada jednom ih kesiras, uvek ih imas.

Vrlo je bitno da se skupljaju oni bonus risrch poeni, ima do jaja stvari tu da se apgrejduje, i njih takodje imas za stalno.

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uh, kako sam se naježio kad sam kliknuo na Siege Tank u hangaru ;))))

Btw, ačivmenti su odlično implementirani u igru u taktičkom smislu. Istina, ima pozerskih, ima nekih duhovitih, ali te većina njih tera da odradiš određeni objektiv kombinujući ne samo sve i svašta što je dostupno na nivou, već često treba pažljivo apgrejdovati i istraživati razne stvari na brodu, koje će zatim na terenu da ti pomognu da odradiš neki izazov. Ja na ačivmente upravo tako i gledam, kao na dodatne izazove da se potrudiš i odradiš nešto što zahteva određenu kreativnost (The Dig nivo, nrp, kad treba da se spali 50 protoss zgrada i to na Hard).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

kako ne mozes sve upgradove da uzmes? :) mislim jel mozes da skupish 25 poena pa uzmesh onda jedan od 10 i jedan od 15 da preskocis onaj prvi? ja kontao da mora redom... i da realno bas je sranje sto mozes odmah da vidis koji su apgrejdovi za 25 poena, ono nema iscekivanja sta li je sledece ... mada su svi dobri :)

jel uzeo neko predatore?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako ne mozes sve upgradove da uzmes? :) mislim jel mozes da skupish 25 poena pa uzmesh onda jedan od 10 i jedan od 15 da preskocis onaj prvi? ja kontao da mora redom... i da realno bas je sranje sto mozes odmah da vidis koji su apgrejdovi za 25 poena, ono nema iscekivanja sta li je sledece ... mada su svi dobri :)

jel uzeo neko predatore?

nene dzi i ja sam mislio da je tako, ali ti kad skupis 25 poena mozes da uzmes sve upgrejdove...znaci ne treba ti 5+10+15+20+25

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kako ne mozes sve upgradove da uzmes? :) mislim jel mozes da skupish 25 poena pa uzmesh onda jedan od 10 i jedan od 15 da preskocis onaj prvi? ja kontao da mora redom... i da realno bas je sranje sto mozes odmah da vidis koji su apgrejdovi za 25 poena, ono nema iscekivanja sta li je sledece ... mada su svi dobri :)

jel uzeo neko predatore?

Ja sam uzeo predadotre i rsmo su -_-

Nekako mi se cini da posao koji bi trebalo da vrse, ne vrse kako treba.

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cim vam se otvori Protos (sub)Kampanja, igrajte jer po misiji dobijate +3 protos i +3zerg research, tako ranije možete da dobijete istražene stvari u Lab-u a kada završite sve tier-eve dobijate keš za svaki dalji neiskorišćeni research, onda taj keš možete da trošite na armory i plaćenike.

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Uf što je zajebana ova poslednja misija ako se odlučite da ostavite neprijateljske vazdušne jedinice, nemam reči [b)]

Ja navikao na bunker taktiku tokom kampanje, odlično radim defense protiv zemljanih jedinica, i sad kao, aj sjebaću one tunele, nije tako teško ni protiv vazdušnih, i pređoh na jedvite jade, ne moš se odbraniti...

Link to comment
Share on other sites

@ voodoo

Zato sam ja sjebao vazdusne :D

Samo flame tureti par maraudera sa slow medici SCV popravljaju i tenkovi.

I gg ni ne pridju na Hard sam presao bez problema.

isto 

voodoo koristi vikinge unapredjene i one bounty hunter vikinge mercanaries sta su imaju domet inapredjeni ko siege tenk mogu da ti puse broodlordovi :

^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo presao sam i ja kampanju , poslednja misija je bila povuci potegni na jedvite jade ...

Sve u svemu nekako mi se cini kratka kampanja mogli su jos malo da prosire pricu s obzirom koliko dugo su je smisljali.

Filmici izmedju misija su super ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...