Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

Pa sinematici i (naročito) delovi na Hiperionu koriste daleko više nabudženiju i detaljniju verziju enginea za razliku od onog u samoj igri.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod mene je sve na Ultra, ali, ne znam zashto, neki dijalozi na Hyperionu malo koche... Ovo definitivno ne sme da se desi na i7 i GTX470 SLi [:D]

Kapiram da je do drajvera ili SLi, poshto se kartice ne deru jako kao u nekim drugim zahtevnim igrama.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je sve na Ultra, ali, ne znam zashto, neki dijalozi na Hyperionu malo koche... Ovo definitivno ne sme da se desi na i7 i GTX470 SLi [:D]

Kapiram da je do drajvera ili SLi, poshto se kartice ne deru jako kao u nekim drugim zahtevnim igrama.

Negde sam procitao da igra vidi samo 1 karticu, znaci SLI i CF ti nece pomoci, a kod procesora igra ti prepoznaje 2 jezgra (thread-a). Ali kao i sve Blizzardove igre, SC 2 nije uopste zahtevan :), za full hd i smooth detalje je sasvim dovoljna 5830, i sa 5770 ce biti super FPS, bilo bi lepo da ubace DX 11 :). Ali sve to nema veze sa kampanjom :), odosmo u totalni off :) xd.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Za ačivmente dobijaš neke poene a oni se čuvaju na njihovom serveru i vezuju za tvoj profil. Posle kad odeš na zvaničan forum (recimo) ispod svačijeg imena piše koliko ko ima tih poena. Ja sam otišao na forum drugi dan i nekako je impresivno kad naiđeš na lika koji ima 850 poena (drugi dan) a ti 85 :) dok recimo tamo i dalje ima likova koji imaju 0 poena (valjda zato što ih kampanja ne interesuje)

To im je u neku ruku i zaštita od krekera. Eto, čisto da imaš neki razlog da kupiš original. Danas se smatra da 90% ljudi nemaju problem sa tim da budu konstantno online. Pogotovu što sad imaš i wirelese svuda po gradu.

Link to comment
Share on other sites

vidim i ja za ove skrinove da nisu bas ful razlika, ali svejedno, meni nije delovalo omgbbq, a gledao sam lowest i highest u malim vremenskim razmacima.

blizard plejz it sejf, the ea way:) mislim, stardzu sam video prvi put pre mesecak dana betu sve na ultra kod nekog lika i bio sam u fazonu "e, igras starkr...aaa ovo je dvojka" :) za vorkraft mi se to nije desilo jer je ceo koncept dosta drugaciji (a razmak izmedju wc nastavaka je dosta manji od razmaka izmedju stardzi).

izgleda da mi jednostavno smeta to sto su kupili novo odelo za keca koji je tada izgledao dosta bolje nego dvojka sada.

e da, jel su nekom jos budjave protos zgrade? teranske su metalne, zergovske su organske, a protoske su mi, pa, ko neke plasticne igracke iz meka. u kecu sam imao vrlo uspesan utisak nekih ancient kamenih zutih tvrdih gradjevina, ovo mi je ko nesto iz hepi mila (ne dizajn nego ne znam, tekstura, utisak).

sto se tice acivmentsa, kazem, nerviraju me zbog principa, pa ja sam prvi koji je stalno online. mislim, nek mi puse kurac za to "cisto da imas razlog da kupis original" - pa ja sam i hteo da kupim original dok nisu uveli te net konekcije, odvojene kampanje, jedenje govana...ocu da kupim original zato sto je dobra igra, a ne zato sto me ucenjuju...sta je sledece, moram svake nedelje da odem u opstinu sa originalnim diskom da mi nadlezni produze vazenje ili nesto tog tipa:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vidim i ja za ove skrinove da nisu bas ful razlika, ali svejedno, meni nije delovalo omgbbq, a gledao sam lowest i highest u malim vremenskim razmacima.

blizard plejz it sejf, the ea way:) mislim, stardzu sam video prvi put pre mesecak dana betu sve na ultra kod nekog lika i bio sam u fazonu "e, igras starkr...aaa ovo je dvojka" :) za vorkraft mi se to nije desilo jer je ceo koncept dosta drugaciji (a razmak izmedju wc nastavaka je dosta manji od razmaka izmedju stardzi).

izgleda da mi jednostavno smeta to sto su kupili novo odelo za keca koji je tada izgledao dosta bolje nego dvojka sada.

e da, jel su nekom jos budjave protos zgrade? teranske su metalne, zergovske su organske, a protoske su mi, pa, ko neke plasticne igracke iz meka. u kecu sam imao vrlo uspesan utisak nekih ancient kamenih zutih tvrdih gradjevina, ovo mi je ko nesto iz hepi mila (ne dizajn nego ne znam, tekstura, utisak).

sto se tice acivmentsa, kazem, nerviraju me zbog principa, pa ja sam prvi koji je stalno online. mislim, nek mi puse kurac za to "cisto da imas razlog da kupis original" - pa ja sam i hteo da kupim original dok nisu uveli te net konekcije, odvojene kampanje, jedenje govana...ocu da kupim original zato sto je dobra igra, a ne zato sto me ucenjuju...sta je sledece, moram svake nedelje da odem u opstinu sa originalnim diskom da mi nadlezni produze vazenje ili nesto tog tipa:)

Klasicna kamena struktura na visim detaljima :). Inace onaj image gore, mozda su ono sa elve strane najlosiji detalji, ali ono sa desne nisu 100% najbolji :), tek sam posle nekih 30 sekundi gledanja to primetio :).

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

slazem se protos ceo dizajn je uzasan u odnosu na keca bas kako kazes izgleda kao plastika a u kecu je imao taj pravi osecaj metala i kamena i tezine ovde sve ko lego jebeno + su nabacali tone zlata i plashtove na sve sto treba i ne treba ( zealot dark templar ) ... takodje krve linije na protos zgradama su glupave isto ( warp gate itd ) 

mislim da sam kukao vec ranije za to , nije vezano za kampanju ali mislim da cak i protosi imaju voice over koji su radili za orkove tako i zvuce tako se i ponasaju ... sto je retardirano naravno ( orkovi ala chasni shamani dobrice gluposti iz warcraft 3 ^^ )

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nemam takav utisak, gledao sam kod ortaka sve na ultra i tada sam rekao to za gradjevine. kod sebe i ne gledam lol, kod mene je sve na low:)

edit:

ulete stormsajon

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

25/26 i meni mozda nismo izvalili secret cow lvl :) 

odlicna je igra i pored svih zamerki uzivao sam morace da se predje nekoliko puta ^^ 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

firebatima su nakacili zajebane slemove, ali sad su mi nekako jos zliji nego pre:)

odlucio sam da predjem keca, posto nisam, pa onda da nastavim sa dvojkom, nadam se da ce za to vreme da izadje ful krek...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni isto 25/26 ispade na kraju

Umro sam dok sam preshao na hard sve, ima bas zajebanih misija, na kojima sam se bas mucio...

Pogotovu ova poslednja sto sam se zajebao sto sam ubio air support u misiji pre, a ne nydus crve, jebali su mi mater, pogotovu kad se Kerigan pojavi onda je tek zajebano bilo...

Kul je pricha, mada jedva cekam da vidim sta ce dalje da bude... U svakom slucaju gg za Blizzard :D

Moracu opet da predjem kad uzmem original, sad znam gde je sta pa eto da i te achivements-e pokupim sve :P

Taman kad prelazim cu da idem tacno suprotno od onoga sto sam isao sada, da vidim kako to izgleda...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle vam da je ono elfovska riba u kafani, ima klasičan konjski rep i nema šiljate uši...

Ima šiljate uši, a i kad sam to primetio, malo sam prosurfovao da vidim šta kažu ljudi i uglavnom su na mnogim foumima/sajtovima potvrdili da jeste night elf.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...