Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo presao sam i ja kampanju , poslednja misija je bila povuci potegni na jedvite jade ...

Sve u svemu nekako mi se cini kratka kampanja mogli su jos malo da prosire pricu s obzirom koliko dugo su je smisljali.

Filmici izmedju misija su super ! :)

The Betrayal klipic je epic!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

neko je pomenuo da ima 9600 GT i c2duo procesor i da drzi na medium

Ja imam 9600 GT, fabricki blago klokovana, Q6600 procesor, 4 giga rama. Igra je sve pri startovanju stavila na ultra, i tako sam i ostavio.

Igra je radila perfektno osim u onoj misiji kada se branish sa protosima (poslednja sa protosima) - i to tek kada je izasao onaj HUGE protos mothership koji svima daje cloak. Dakle kad mothership pridje milionu jedinica - tek onda krene da mi kochi, ali opet je igrivo (kursor normalno pegla)

Sad cu da probam da u drajveru stavim 4xFSAA u skirmishu, pa javljam kako je

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

ja sam odigrao skirmish i radio mi je trista miliona puta bolje nego kampanja lol. inace, igram sve na najgrdje. sad me smara da zongliram da vidim jel mogu nesto da ukljucujem...a ne znam ni sta bi ukljucivo lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

neko je pomenuo da ima 9600 GT i c2duo procesor i da drzi na medium

Ja imam 9600 GT, fabricki blago klokovana, Q6600 procesor, 4 giga rama. Igra je sve pri startovanju stavila na ultra, i tako sam i ostavio.

Jeste ali moja 9600GT je mobilna verzija jer je u laptop-u a to pravi veliku razliku :)

Link to comment
Share on other sites

@doolio

e jebi ga.... izbrisao sam sejvove i sad opet instaliram.

napravicu neku skirmish mapu 4v4 ako je uopste moguce pa cu probati

@stator

that explains it

Edit:

evo slika. cak i posle 4FSAA se vide "recke" (na casi). mrzi me da instaliram onaj nHancer sa kojime mogu i to da ispeglam po cenu 4xFSAA. Realno koga zabole za casu

fRoMv.jpg

2bvIn.jpg

FrHKq.jpg

clVCK.jpg

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

@kaurin Pa grafika nije nista narocito na brodu, na ovim screenovima, inace na kojoj rez igras. Drugar ima X2 5200 (ajde nije neki), 9600GT i 2 GB DDR2 KHX (Kingston Hyper X) 800 MHZ i igra na 1280x1024 na medium, ja imam HD 4850, E8400 i 2GB DDR2 KHX 1150 MHZ i ja teram u 1280x1024 na ultra (samo teksture high), a na 1920x1080 na ultra sve. To su bila setovanja iz bete, ali nije se mnogo sto sta promenilo. Ovo su setovanja za smooth igranje u 60 fps :).

@doolio zahtevniji je i skrimish i kampanja od multija jer se deo resurasa trosi i na proracunavanje AI-ja, a u multiju nema AI-ja, pa ce samim tim igra biti manje zahtevna u multiju nego u skrimish-u i kampanji. I u skrimishu ces jako tesko doci do situacija da imas u fightu 200 jedinica kao u kampanji pa se samim tim nazire zakljucak da je kampanja najzahtevnija :). Dakle redosled kampanja>skrimish>multi.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

http://smg.photobuck...-0110_42_49.jpg

http://smg.photobuck...-0110_42_24.jpg

http://smg.photobuck...-0110_42_21.jpg

di ces zergom na rusiju :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

haha, jako slican setup mome sto se tice struktura, samo sto ja nisam imao brdo zemljanih jedinica. ja ostavio neke siege tenkove i mesane zemljane jediice po tim choke point-ovima, a sa vazdusnim jedinicama ganjao one spawnere (odabrao sam da unistim vazdusne jedinice u prethodnoj misiji)

Link to comment
Share on other sites

na normal sam presao 99% misja iskljucivo sam upgrejdovanim marine medic combo, 15 marinaca i 5 medica neunistivi su, mada smorilo je iskreno svaka partija bez taktike, napravis to atak na kraj mape i podrska da dolazi do njih afk. videcu kako je na hard mada mislim da ce razlika biti samo u pocetnom broju.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam igrao na normal, moram da priznam da su mi neke misije na hard bile hevi, nisam nesto vichan SC-u :P

nego, da nema neko 435 pin-up sa tychusovog ramena u vecoj rezoluciji za wallpaper? :D

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hm, pitanje: odradio sam većinu misija u SP i sad treba da idem na Char. Znam da ima neka varijanta da posle toga više ne može da se pristupa listi sa misijama, pa hoću da odradim sve što mi je ostalo dok ne krenem. Elem, ima par misija sa onim račvanjima (Tosh, ona doktorka) koje sam uradio po difoltu za njih. Sad bih hteo da uradim i one druge dve misije koje nisam u startu birao, mogu iz Archive da ih biram. Pitanje glasi da li će se nešto pojebati u kampanji, u smislu priče ili nešto, ili će normalno da registruje te misije kao pređene, dok će priča ostati nepromenjena? Verovatno ima i dodatnih sinematika vezanih za te storyarcove, hoće li oni da se puste posle misije, ili trebam baš full kampanju iz početka kako bi i te misije bile sastavni deo priče?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije problem, ja i hoću da odradim te misije. Dal se dobija kinta za njih i research poeni (jer se biraju zasebno sa liste, pošto više nisu deo kampanje), i dal će nešto da se sjebe u nastavku kampanje (tipa, Nova u misiji kaže da će da se pobrine za Tosha, a on mi već deo ekipe jer sam prilikom izbora odradio njegovu misiju)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...