Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to nije ni bilo pitanje, ionako niko ne moze da odgovori na to, cisto konstatujem, move on :)

http://www.mondo.rs/s181878/Fudbal/Zvezda_se_buni-_Komsijske_igrice_sa_Kleom.html

samo sam cekao nesto od njih....mrzelo me je da citam ne znam da li su u saopstenju spomenuli kosovo?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

To sto je trenutna garnitura fudbalera zabrinjavajuca i sto nema perspektivu ne znaci da necemo nekad imati normalnu repku.Postoji nesto sto se zove kult reprezentacije i mislim da to treba da zadrzimo.

Verovatno pod kult nase reprezentacije mislis na menadzerske igre i forsiranje igraca zbog bolje prodaje naustrb rezultata? :)

KLEO SRBINE [:D]

kapiram ja vas, i nebitno, necemo se sloziti, pa ne vredi da objasnjavamo

Link to comment
Share on other sites

http://www.mondo.rs/s181878/Fudbal/Zvezda_se_buni-_Komsijske_igrice_sa_Kleom.html

samo sam cekao nesto od njih....mrzelo me je da citam ne znam da li su u saopstenju spomenuli kosovo?

Ali sto su se od jednom zabrinulu za Partizanov višak stranaca ...

Mislim ocigledno je da Kleo dobija državljanstvo da bi zaigrao za repku, pa da se proda dobro i da imamo napadača u njoj.

I jesam Grobar, al ne bih voleo Klea u reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

ocigledno je da se svi grobari sad pale jer kleo igra za Partizan,molim vas idite usput navijajte i za vladu stojkovica, a to sto tole sredjuje kleu ekspresno pasosh,to je smeshno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo. Mnogo je bolje da imamo Pantelinja koji se krsti 180 puta za vreme utakmice po difoltu, plus po 2-3 puta kada izgubi loptu. Pravi Srbin Pravoslavac. Dovoljno je da samo jedan igra zna da peva himnu, Ziga i onako ne moze da nauci toliki tekst napamet. Nema veze sto nasi najbolji igraci ne daju 20% u reprezentaciji kao u svojim klubovima, jer mi svi znamo da su oni carevi i ne treba da se cimaju mice male.

Takodje nije fora da neko igra a nije usao preko kumovske veze. Oni koji su na redu da se prodaju, imaju prvenstvo.

Mi smo Srbi i od nasih principa ne odustajemo. Taman posla da dodje neki Brazilac da nam igra. Ustvari, moze, ali da obeca da cemo da budemo svetski prvaci.

Link to comment
Share on other sites

Upravo. Mnogo je bolje da imamo Pantelinja koji se krsti 180 puta za vreme utakmice po difoltu, plus po 2-3 puta kada izgubi loptu. Pravi Srbin Pravoslavac. Dovoljno je da samo jedan igra zna da peva himnu, Ziga i onako ne moze da nauci toliki tekst napamet. Nema veze sto nasi najbolji igraci ne daju 20% u reprezentaciji kao u svojim klubovima, jer mi svi znamo da su oni carevi i ne treba da se cimaju mice male.

Takodje nije fora da neko igra a nije usao preko kumovske veze. Oni koji su na redu da se prodaju, imaju prvenstvo.

Mi smo Srbi i od nasih principa ne odustajemo. Taman posla da dodje neki Brazilac da nam igra. Ustvari, moze, ali da obeca da cemo da budemo svetski prvaci.

word.

mislim, i ja bih bio za to da nam ne igraju stranci, kad bi ova repka bila normalna, a ne sastavljena od strane lopovskog saveza srbije i kumovskih veza

Link to comment
Share on other sites

Upravo. Mnogo je bolje da imamo Pantelinja koji se krsti 180 puta za vreme utakmice po difoltu, plus po 2-3 puta kada izgubi loptu. Pravi Srbin Pravoslavac. Dovoljno je da samo jedan igra zna da peva himnu, Ziga i onako ne moze da nauci toliki tekst napamet. Nema veze sto nasi najbolji igraci ne daju 20% u reprezentaciji kao u svojim klubovima, jer mi svi znamo da su oni carevi i ne treba da se cimaju mice male.

Takodje nije fora da neko igra a nije usao preko kumovske veze. Oni koji su na redu da se prodaju, imaju prvenstvo.

Mi smo Srbi i od nasih principa ne odustajemo. Taman posla da dodje neki Brazilac da nam igra. Ustvari, moze, ali da obeca da cemo da budemo svetski prvaci.

Ne razumemo se.To sto je nama trenutno repka jadna i sto su nam trenutno govna u reprezentaciji i savezu,to ne znaci da mi treba da zovemo Klea da igra za nas.Ti pricas na konto trenutnog stanja u reprezentaciji,a ja pricam uopsteno.Da su ti u repki Mijat,Sava,Kovacevic i Deja,da li bi zeleo tj. da li bi ti Kleo bio potreban u repki?Kleo nece eliminisati kumovske veze u repki,niti ce resiti problem sto se pantela krsti,sto ziga ne zna da da gol,sto stojke ne zna da izleti sa linije,sto nam ne igra bambi tosic,sto su raca petrovic i neca tomic u reprezentaciji itd itd..a pritom,i kleo ide realno u repku rpeko veze,jer je tole smrdljivi govnar,da tako sipa za zvezdu,verovatno bi proliv kriminalski izmislio neku prichu da izminira..ja sam milion posto siguran da pitamo klea za 6 meseci da igra za nas(kad ode iz Partizana),BOLELA BI GA KURCHINA!

Celo resenje problema treba traziti u savezu jer zato imamo jednog Ramba Petkovica koji ima sedam nastupa u repki,imali smo i imamo u repki razne dudice,koromane,kovacevice,rukavine,tomice itd itd, a nekog normalnog napadaca nemamo,a ni ne nazire se....

iskreno,voleo bih sad klea da ubace u repku i da pojedemo takvo govno sa njim,pa da se samo smejem koliko smo glupi i jadni...

da, i kakau je rodjeni nemac :P

mislio sam na bracu boateng(doduse kevin prins izabrao ganu),ozila,kediru,marina,podolskog i klosea,marija gomeza,glupo je sto si se uhvatio za tog jedinog "Klea"...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma da je rodjen ovde i ziveo shto se mene tice mogao bi da bude i medved ali dozvolio bi mu da igra za reprezentaciju. Grujo uz tebe sam! Dole oportunisti! Gledamo na dugi rok, jebo kratkorocno ulaganje!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...