Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakav ljakse ovaj Stojke, ne verujem, auuu, jbte...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jbga, da je obrnuta situacija sigurno bih ga pljuvao + ga ne volim itd.

ali covek je jednostavno gledao svoje dupe i kako da malo mrdne u karijeri, pre svega on je dosao na pozajmicu i sigurno zeli da ga neki klub vidi u toj LS i da opet zaigra za repku

ali da je cigan, cigan je :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nazovite me bolesnikom,ali ja zaista ne bih imao nista protiv da on sutra umre.Mislim da bih se cak nasmejao i rekao ko ga jebe.

Pritom ja se ne lozhim na Zvezdu,znate i sami,ali ja ne mogu da vam opishem koju kolichinu zlobe i bede je ovaj chovek probudio u meni.Na stranu sto ga mrzim i sto mi zagorcava svaku tekmu reprezentacije jer je bednik i splavar najveci i zaradjuje vise novca nego sto cu ja ikad zaraditi,ali da ti u trenutku kad ti se voljeni tim raspada najvise na svetu,uradis tako nesto,pa treba ga bre opusteno ubiti.Znaci komotno sva ona govna sa severa da mu zagorcaju zivot,nek zazali dan kad je to uradio,mamu li mu jebem onu bednu seosku iz Loznice.

Mislim razmisljam pod kojim okolnostima bih tako nesto uradio,ali nikad i nikako,jednostavno ne postoje takve okolnosti,a siguran sam da mu niko nije stavljao pistolj na chelo.

I smesno je porediti njega i Klea,Kleo je oteran i Brazilac je,a ovaj shiptar se kleo u zvezdu i prozivao partizan.

Jebem ti bre fudbal,zasto bre uopste navijam za klub u ovoj smrdljivoj bednoj zemlji kad mi se iseravaju po faci takvi govnari kao sto je on,mamu li mu jebem smrdljivu odvratnu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

razumem te potpuno

89290009.jpg

stojkovictitula1.jpg

cak ima i crveno srce

bas sam dosta citao neki nas forum i ovaj koment je sustina misljenja vecine ljudi(pa i moje. mada Radisa je Radisa, treba nam bolji golman)

Kad bi se mogla napraviti krivulja izjava koje daju u nasem klubu rezultat bi bio krajnje zanimljiv. Prvo ide prica kako nece Tosica jer se neckao oko dolaska izmedju CZ i Partizana. Posle ide prica kako im je drago da su vratili jedno grobarsko dete u tim nakon sto se desio onaj emotivni debi Ilieva. I onda sad dovedu ovo cigansko smece koje vise niko nece, a pre toga su se iskrvili da dovedu sMrdju!

Ja nisam zombi i ne moze niko da upravlja mojim pamcenjem. Znam sta je bio i ne moze sad samo neko da pucne prstima i ja da kao navijen pevam drugu pesmu. Svaka cast vama kojima to ide. Ja zaista ne mogu. Mozda sam zbog tog mali, kratkovid, jadan ali sam takav i tacka. I kao takav sam navijac Partizana i tacka. Nikad necu zavoleti ovo govno pa makar odbranio penal u finalu LS isto kao sto nikad necu zavoleti ni ono nosato govno Katica i to sam lepo rekao. Kad mi neko onako pizdonski napadne igraca tu za mene vise razgovora nema. Moze me neko banovati ako mu se to ne svidja ali ako nekoga zanima moje misljenje (i misljenje drugih) na tu temu, ono je takvo kakvo je i zavrsena prica! Tu nema ubedjivanja. Svi vi koji na Stojkovica svrsavate ko Pjer Vudman ste za mene isti kao on. Gledate samo interes a nista u srcu. Kao sakrivate se iza price o uspehu Partizana, za dobrobit Partizana i sl. Partizan je bre filozofija za sebe. Nije to neki tamo turski kurac od kluba koji samo gleda rezultat! Partizan ima svoju filozofiju, svoje ponasanje, svoj obraz koji mu je vazniji od rezultata i zato bas volim Partizan a ne one smecare niti bilo koji drugi klub na svetu. Te vase price su mi pateticne! Jebo vas Stojkovic, dabogda ga tramvaj udario!

Demagogije sa Kleom i Milojevicem gube svaki smisao cim se shvati da je ovaj tipicni predstavnik onog seljackog dela severa. Dziber i gotova prica.

I dalje primam opklade da ce neko da ga iznabada do kraja prvenstva. 3:1 je kvota.

prica se da ce da dovedu Vonlantena...desno krilo, za Tomica je izmislio fudbal

http://www.youtube.com/watch#!v=iHBf-fJ-DCU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=gs1jCiCO_nM&feature=related

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

nazovite me bolesnikom,ali ja zaista ne bih imao nista protiv da on sutra umre.Mislim da bih se cak nasmejao i rekao ko ga jebe.

Pritom ja se ne lozhim na Zvezdu,znate i sami,ali ja ne mogu da vam opishem koju kolichinu zlobe i bede je ovaj chovek probudio u meni.Na stranu sto ga mrzim i sto mi zagorcava svaku tekmu reprezentacije jer je bednik i splavar najveci i zaradjuje vise novca nego sto cu ja ikad zaraditi,ali da ti u trenutku kad ti se voljeni tim raspada najvise na svetu,uradis tako nesto,pa treba ga bre opusteno ubiti.Znaci komotno sva ona govna sa severa da mu zagorcaju zivot,nek zazali dan kad je to uradio,mamu li mu jebem onu bednu seosku iz Loznice.

Mislim razmisljam pod kojim okolnostima bih tako nesto uradio,ali nikad i nikako,jednostavno ne postoje takve okolnosti,a siguran sam da mu niko nije stavljao pistolj na chelo.

I smesno je porediti njega i Klea,Kleo je oteran i Brazilac je,a ovaj shiptar se kleo u zvezdu i prozivao partizan.

Jebem ti bre fudbal,zasto bre uopste navijam za klub u ovoj smrdljivoj bednoj zemlji kad mi se iseravaju po faci takvi govnari kao sto je on,mamu li mu jebem smrdljivu odvratnu

ja sam njega u Zvezdi voleo, stvarno. Pa i u reprezentaciji, nikad mi nije smetao, jer mi se uvek cinilo da ima srca, zara, zelju... Ali sad, nakon ovog poteza, stvarno mi je najiskrenije sve isplivalo na povrsinu ovo sto si ti pricao. Bukvalno se slazem u svemu sto si rekao.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

prethodna slika je montaža fotošopom!!! ovo je prava slika:

stojkovic.jpg

a sada ozbiljno, bolje da su uzeli nekog mladog golmana (iz Teliša ili Srbije) i da se posle par godina lepo zaradi na njemu.

imamo nekog cigana u upravi, posle Mrđe, sada ovaj. ko je sledeći, Koroman i Lazetić? :(

i ne bi voleo da ga teraju Grobari na stadionu, bolje nek teraju ljude iz uprave koji su ga doveli!

Link to comment
Share on other sites

nazovite me bolesnikom,ali ja zaista ne bih imao nista protiv da on sutra umre.Mislim da bih se cak nasmejao i rekao ko ga jebe.

Pritom ja se ne lozhim na Zvezdu,znate i sami,ali ja ne mogu da vam opishem koju kolichinu zlobe i bede je ovaj chovek probudio u meni.Na stranu sto ga mrzim i sto mi zagorcava svaku tekmu reprezentacije jer je bednik i splavar najveci i zaradjuje vise novca nego sto cu ja ikad zaraditi,ali da ti u trenutku kad ti se voljeni tim raspada najvise na svetu,uradis tako nesto,pa treba ga bre opusteno ubiti.Znaci komotno sva ona govna sa severa da mu zagorcaju zivot,nek zazali dan kad je to uradio,mamu li mu jebem onu bednu seosku iz Loznice.

Mislim razmisljam pod kojim okolnostima bih tako nesto uradio,ali nikad i nikako,jednostavno ne postoje takve okolnosti,a siguran sam da mu niko nije stavljao pistolj na chelo.

I smesno je porediti njega i Klea,Kleo je oteran i Brazilac je,a ovaj shiptar se kleo u zvezdu i prozivao partizan.

Jebem ti bre fudbal,zasto bre uopste navijam za klub u ovoj smrdljivoj bednoj zemlji kad mi se iseravaju po faci takvi govnari kao sto je on,mamu li mu jebem smrdljivu odvratnu

eto odgovora :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

prethodna slika je montaža fotošopom!!! ovo je prava slika:

stojkovic.jpg

a sada ozbiljno, bolje da su uzeli nekog mladog golmana (iz Teliša ili Srbije) i da se posle par godina lepo zaradi na njemu.

imamo nekog cigana u upravi, posle Mrđe, sada ovaj. ko je sledeći, Koroman i Lazetić? :(

i ne bi voleo da ga teraju Grobari na stadionu, bolje nek teraju ljude iz uprave koji su ga doveli!

sto je najgore, isla je prica da su ponudili ugovor lazeticu kada su ga oterali iz zvezde, ali je on(hvala bogu, covek je normalan) odbio.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

100 000 000 :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha "mamu li mu jebem onu bednu seosku iz Loznice." Ko sto Cane rece onomad: "'De si BEOGRADJANINE :) 'De ti je plug?"

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Znači sad znamo finansijske detalje pozajmice :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Realno ispao je seljak i pojeo je svoja govna. Ali o tome je trebao da razmislja pre nego sto je izjavljivao na televiziji to sto se vidi na 8:20 datog klipa. Mislim da nije nista lose ako neko predje iz Partizana u Zvezdu i obrnuto. I pored veoma velikog rivalstva koji je dostigao razmere mrznje svaki igrac je profesionalac i uvek ce da gleda licne interese zarad boljeg nastavka karijere sto je logicno. . Setite se da je Divac 1997 dosao da pomogne Zvezdi dok je trajao lockout u NBA. Niko mu na tome nemoze zameriti. A Stojkovic je govedo jer kada se proculo za njega udarile mu pare i slava u glavu pa je poceo da se loze i prica gluposti kao da je omladinac od 15 god koji je zaigro za prvi tim pa se kurci. Inace ja sam za Radishu!

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...